Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

O matko, najlepsze jest to jego pisanie o wydawcach i dodawanie w nawiasach, że chodzi o jego i małżonkę. Albo to jest najbardziej kochana kobieta pod słońcem, która stara się angażować w dziwactwa męża, albo jest podobnie walnięta. Ale obstawiam to drugie, patrząc na to co wypisuje. Jednak robienie z tego poważnego biznesu to dość śmieszna sprawa, zwłaszcza jeśli dotyczy to dwojga dorosłych ludzi, do tego małżeństwa.

 

A co do komentarzy, to czy ten Pucek to ten sam Pucek, co się zawsze z Iconem tak wykłócał na CMF? Jeśli tak, to też jest chyba jakaś choroba psychiczna, musi walczyć z władzą w internecie. Coś jak byli opozycjoniści, którzy dziś nie potrafią się odnaleźć, więc ciągle znajdują nowego wroga :D

Odnośnik do komentarza

O matko, najlepsze jest to jego pisanie o wydawcach i dodawanie w nawiasach, że chodzi o jego i małżonkę. Albo to jest najbardziej kochana kobieta pod słońcem, która stara się angażować w dziwactwa męża, albo jest podobnie walnięta. Ale obstawiam to drugie, patrząc na to co wypisuje. Jednak robienie z tego poważnego biznesu to dość śmieszna sprawa, zwłaszcza jeśli dotyczy to dwojga dorosłych ludzi, do tego małżeństwa.

 

Widziałem, że ma syna. Nazywa się Martin Lee. Też musi być fanem Depeche Mode (to tak a propos dzisiejszej rozmowy o płytach ;))

 

Zajrzałem tam we wpis tej "Nikity". Rzeczywiście styl pisania to grafomaństwo, pewnie młody wiek (a nie, podobno dyplom i tytuł naukowy :D), ale ta obrona w komentarzach

 

"Teraz kilka słów o dzisiejszym wpisie Nikity. Pucek, znowu niestety Ty i Twoja krytyka - kolejny raz nieuzasadniona... Stosowanie trzykropków (wielokropków) nie jest żadnym błędem interpunkcyjnym! Mogę po każdym zdaniu stawiać trzykropki - jeżeli mam taką ochotę! Wielokropek jest tzw. narzędziem ekspresji, autor moze go zastososwać jeżeli chce nam coś przekazać lub zmusić do MYŚLENIA, zastanowienia się, zatrzymania na dłuższą chwilę... Czyli - jest wyznacznikiem stylu, tak jak napisała Nikita!"

 

Wielokropki zmuszają do myślenia (aha), zatrzymania się na dłuższą chwilę (szkoda, że co drugie zdanie się nimi kończy). "jest wyznacznikiem stylu" - tak stylu grafomaństwa. Ale nie, jest zajebiście, karawana jedzie, wszystko jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza

 

O matko, najlepsze jest to jego pisanie o wydawcach i dodawanie w nawiasach, że chodzi o jego i małżonkę. Albo to jest najbardziej kochana kobieta pod słońcem, która stara się angażować w dziwactwa męża, albo jest podobnie walnięta. Ale obstawiam to drugie, patrząc na to co wypisuje. Jednak robienie z tego poważnego biznesu to dość śmieszna sprawa, zwłaszcza jeśli dotyczy to dwojga dorosłych ludzi, do tego małżeństwa.

 

Widziałem, że ma syna. Nazywa się Martin Lee. Też musi być fanem Depeche Mode (to tak a propos dzisiejszej rozmowy o płytach ;))

 

https://www.youtube.com/watch?v=3mvXptLFu6Azdecydowanie, Dave Gahan w pełnej krasie ;)

 

z FB: "Wokalista "ROGER ROGER" - zespołu muzycznego nawiązującego do osiągnięć Depeche Mode, Ultravox, Talk Talk, A-ha lub The Cure."

 

Jakoś dziwnie skonstruowane zdanie w ogóle. To "lub" mnie trochę zastanawia.

 

@schizzm, wystarczyło mi pierwsze kilka słów: "W Polsce, okienko transferowe otwarte będzie jeszcze do końca lutego [...]". Przecinki, w niewłaściwych miejscach. Podoba mi się, idę dalej.

Coś pięknego te komentarze. Widać, że Polacy naprawdę są specjalistami od wszystkiego, od polityki po zasady językowe :D. Przecież tego nawet dyskusją się nie da nazwać, język to nie jest teza, którą można udowodnić; jego zasady są stałe i muszą być przestrzegane. To tak jakbym ja teraz się kłócił ze schizzmem, że nie ma racji z tymi wielokropkami. Jestem na przegranej z góry pozycji, bo on zna po prostu te zasady języka lepiej ode mnie, end of story.

Odnośnik do komentarza

No przecinki tam są dość losowe. Gorzej jednak przede wszystkim ze stylem pisania, bo to wygląda, jakby pisała nastolatka ;]

SZEFOWA DZIAŁU PUBLICYSTYKI, Twój brak szacunku jest wręcz karygodny. Każdy ma własny styl i to że się komuś nie podoba to rzecz subiektywna... Może ona ma taką potrzebę i w ten sposób wyraża siebie...? Wy hejterzy to tylko umiecie krytykować, ciekawe czy jakbyś coś sam napisał to byś miał taki nieskazitelny styl...

Odnośnik do komentarza

Boże, rozumiem, że ten Mahdi to wariat, który traktuje to zupełnie serio, ale że inni ludzie też to tak traktują, jak na przykład ten Nascimento, to zupełnie nie mogę tego zrozumieć ;)

Dokładnie - cała ta strona to w ogóle jakiś jeden wielki kurwa dom wariatów :D
Odnośnik do komentarza

 

Boże, rozumiem, że ten Mahdi to wariat, który traktuje to zupełnie serio, ale że inni ludzie też to tak traktują, jak na przykład ten Nascimento, to zupełnie nie mogę tego zrozumieć ;)

Dokładnie - cała ta strona to w ogóle jakiś jeden wielki kurwa dom wariatów :D

 

HEJ! :eusa_naughty: Ja tam widzę, że napisali coś innego:

 

Kiedy poczułeś, ze stuprocentową pewnością, że Rozgrywka Mistrzów to przemyślany i poważny projekt?

 

:keke:

Odnośnik do komentarza

 

Boże, rozumiem, że ten Mahdi to wariat, który traktuje to zupełnie serio, ale że inni ludzie też to tak traktują, jak na przykład ten Nascimento, to zupełnie nie mogę tego zrozumieć ;)

Dokładnie - cała ta strona to w ogóle jakiś jeden wielki kurwa dom wariatów :D

I bardzo dobrze. Nic tak nie ożywiło dyskusji "scenowych" jak Mahdi. Ja bym nawet stwierdził, że on doprowadził do jej zmartwychwstania ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Boże, rozumiem, że ten Mahdi to wariat, który traktuje to zupełnie serio, ale że inni ludzie też to tak traktują, jak na przykład ten Nascimento, to zupełnie nie mogę tego zrozumieć ;)

Dokładnie - cała ta strona to w ogóle jakiś jeden wielki kurwa dom wariatów :D

I bardzo dobrze. Nic tak nie ożywiło dyskusji "scenowych" jak Mahdi. Ja bym nawet stwierdził, że on doprowadził do jej zmartwychwstania ;)

 

Ktoś kiedyś powiedział, że jakby Jezus Chrystus swoją działalność prowadził dziś, to wysłano by go do domu wariatów ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Boże, rozumiem, że ten Mahdi to wariat, który traktuje to zupełnie serio, ale że inni ludzie też to tak traktują, jak na przykład ten Nascimento, to zupełnie nie mogę tego zrozumieć ;)

 

Dokładnie - cała ta strona to w ogóle jakiś jeden wielki kurwa dom wariatów :D

I bardzo dobrze. Nic tak nie ożywiło dyskusji "scenowych" jak Mahdi. Ja bym nawet stwierdził, że on doprowadził do jej zmartwychwstania ;)

Ktoś kiedyś powiedział, że jakby Jezus Chrystus swoją działalność prowadził dziś, to wysłano by go do domu wariatów ;)
No właśnie, a to jest Mahdi. Mahdi.... (czwarta kropka dla większej ekspresji).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...