Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to zrobiliśmy dzisiaj z żoną trochę kilometrów w okolicach dzielni, odwiedzając nowe miejsca. Zadziwia mnie, jak to miasto jest w każdym calu przemyślane architektonicznie. No i znalazłem nowy punkt widokowy (trochę drzewa zasłaniają, ale nie jest najgorzej ;)). Potem kebab, browar i clara, więc teraz można się relaksować. Chyba pyknę jakiś meczyk w NBA2k, udało mi się update URB doprowadzić do porządku i już wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza

W ogóle to zrobiliśmy dzisiaj z żoną trochę kilometrów w okolicach dzielni, odwiedzając nowe miejsca. Zadziwia mnie, jak to miasto jest w każdym calu przemyślane architektonicznie. No i znalazłem nowy punkt widokowy (trochę drzewa zasłaniają, ale nie jest najgorzej ;)). Potem kebab, browar i clara, więc teraz można się relaksować. Chyba pyknę jakiś meczyk w NBA2k, udało mi się update URB doprowadzić do porządku i już wszystko działa :)

No wiesz, pomysł na Barcelonę jest konsekwentnie realizowany od czasów XIX-wiecznej rozbudowy.

 

Odnośnik do komentarza

ten ziomeczek od csa co mu ukradli dolary, dostal donejt 2k usd od jakiegos innego jutubera, a wczesniej paypal zwrocil mu kase. guwnoburza + policja = profit? :-k

No wiadomo, że zyska na tym, bo jest na tyle lubiany, że polecą donejty wysokie teraz, ale nie uwierzę w planowaną akcję z jego strony, za dużo do stracenia. Donejt pewnie od motara2k co wspomaga csowców grubym hajsiwem, rekordowo to chyba Pashy 40k dolców przelał.

Odnośnik do komentarza

Mnie ktoś musi nauczyć jak się gra w NBA 2k15, bo mam kupionego, ale nie umiem nic za bardzo zrobić, chujnia, że żadnego tutoriala nie ma :(

Są tutoriale i to polaka nawet spoczko. Nie chce mi się na telefonie szukać, ale fakt - ja też, zanim je obejrzałem, to totalnie nic nie ogarnialem. Ciągle faule i gra bez koncepcji. Popatrz sobie na yt na layupy i pick&rolle, bo to spoko wspomaga granie :)

Qbxgamerhd się gościu nazywał, ja chyba na bazie NBA 2k13 sie uczyłem :)

Odnośnik do komentarza

 

SHIEEEEET

 

Szkoda, że nie można wyjść i nalać paliwa do kanistra ;)

O kurna, fajnie to wygląda grałem trochę w ets2, ale bez żadnych modów każde miasto wyglądało tak samo. Ba, każde miasto składało się z pięciu skrzyżowań i tyle. Co to za giera i... polecasz?

 

To American Truck Simulator, od tych samych ziomeczków co ETS2. Czy polecam? No gra się fajnie, ale póki co mapa jest malutka (Kalifornia i Nevada), jest oidp 20 miast, ale z kolei te miasta są bardzo duże, a LA jest olbrzymie. Paradoksalnie mimo mniejszej mapy jest ona bardziej różnorodna - ale to już zaleta Kalifornii i Nevady, Europa jest bardziej jednorodna pod względem krajobrazu. Minusem ATS jest to, że są tylko dwie firmy z ciężarówkami (Petrbilt i Kennworth) i póki co nie ma za dużo rodzajów towarów do przewiezienia (z 15?). Lepsze niż w ETS2 jest AI - normalna zmiana pasa na autostradzie nie spowoduje, że i tak samochód kompa w ciebie wjedzie (w ETS nie znali hamulców chyba), ale normalnie zwolni i cię wpuści. Jest więcej modeli samochodów, pojawia się policja. Lepiej też zaprojektowane są drogi, aczkolwiek nie wiem dlaczego w ogóle nie ma pasa do włączania się do ruchu przy zjazdach.

Ogólnie widać, że rozmiar gry, którą chcieli zrobić ich przerósł, bo jeśli zachowają skalę i zrobią całą Amerykę, to będzie to monstrulana gra, więc wydali to co zdążyli zrobić. Gra nie jest droga (70 zł), a do tego na Steam jest też demo - pytanie ile sobie będą winszować za kolejne stany. Póki co zapowiedzieli darmową Arizonę.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie ktoś musi nauczyć jak się gra w NBA 2k15, bo mam kupionego, ale nie umiem nic za bardzo zrobić, chujnia, że żadnego tutoriala nie ma :(

Są tutoriale i to polaka nawet spoczko. Nie chce mi się na telefonie szukać, ale fakt - ja też, zanim je obejrzałem, to totalnie nic nie ogarnialem. Ciągle faule i gra bez koncepcji. Popatrz sobie na yt na layupy i pick&rolle, bo to spoko wspomaga granie :)

Qbxgamerhd się gościu nazywał, ja chyba na bazie NBA 2k13 sie uczyłem :)

 

Oo, dzięki, jutro mam kacowy dzień w domu, to może sobie poogarniam w przerwach od FIFY :)

Odnośnik do komentarza

Brawo ja. Taki jestem ostatnio nieogarnięty, że wczoraj wziąłem podwójną dawkę leków, więc nie mam porcji na dzisiaj... po prostu wziąłem przed wyjściem do pracy i po powrocie, nie ogarnąłem jaki jest dzień jak wróciłem i zjadłem szufladkę "piątek". :/

Odnośnik do komentarza

Brawo ja. Taki jestem ostatnio nieogarnięty, że wczoraj wziąłem podwójną dawkę leków, więc nie mam porcji na dzisiaj... po prostu wziąłem przed wyjściem do pracy i po powrocie, nie ogarnąłem jaki jest dzień jak wróciłem i zjadłem szufladkę "piątek". :/

Nie masz jakiegos zapasu w opakowaniach?

Odnośnik do komentarza

 

Brawo ja. Taki jestem ostatnio nieogarnięty, że wczoraj wziąłem podwójną dawkę leków, więc nie mam porcji na dzisiaj... po prostu wziąłem przed wyjściem do pracy i po powrocie, nie ogarnąłem jaki jest dzień jak wróciłem i zjadłem szufladkę "piątek". :/

Nie masz jakiegos zapasu w opakowaniach?

 

 

Mam, ale jak wczoraj wziąłem podwójną to dziś muszę nie brać, żeby wrócić do rytmu :P.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie takie planowanie to lekki przesadyzm, wolę wielokrotnie przebudowany Paryż, czy Rzym, który chyba za każdego papieża miała jakąś nową wizję rozwoju :p

Ja tak samo, uwielbiam lekki chaotyzm zabudowy który pokazuje kolejne naskórki miasta (akurat przebudowa Paryża w XIX wieku mnie trochę smuci ;) ).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...