Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

nasz człowiek maregs walczy w tej chwili w imię dobrej sprawy, więc trzymajta kciuki!

 

https://www.facebook.com/events/550742868416903/

w Poznaniu nad Wartą można

 

można, ale tylko bezpośrednio nad, jakaś tam odległość od warty (300 m chyba), dalej już nie. Czyli jakbys chciałsobie na terasie wypić to niestety. No i tylko na lewym brzegu od strony Wildy i Dębca. Na ratajach już nie można.

 

pieprzysz

 

to ciekawe czemu mnie policja zgarneła jak piłem na Ratajach? I to w wrzesniu jakoś.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

nasz człowiek maregs walczy w tej chwili w imię dobrej sprawy, więc trzymajta kciuki!

 

https://www.facebook.com/events/550742868416903/

w Poznaniu nad Wartą można

 

można, ale tylko bezpośrednio nad, jakaś tam odległość od warty (300 m chyba), dalej już nie. Czyli jakbys chciałsobie na terasie wypić to niestety. No i tylko na lewym brzegu od strony Wildy i Dębca. Na ratajach już nie można.

 

pieprzysz

 

to ciekawe czemu mnie policja zgarneła jak piłem na Ratajach? I to w wrzesniu jakoś.

 

bo byłeś głupi i przyjąłeś mandat, proste

Odnośnik do komentarza

 

 

W sumie nie jestem pewien bo na niemieckim mam wyższy dodatek językowy. To jest podstawowa pozycja więc chyba koło dwójki netto mają :-k ?

 

to u nas dają jakieś 2200 na dzień dobry ;) ale bez dodatków.

 

Ej, Ajer - w ogóle jak to jest z tym waszym projektem z BMW, bo słyszałem, że go teraz rozwijacie, a za 2 lata, jak się skończy kontrakt to już BMW powiedziało, że wraca do poprzedniego kontrahenta? WTF?

 

 

Ale to co ogłosili to coś jak ja - czyli skille techniczne niewymagane bo się nauczysz, tylko jezyk i jakieś oganięcie, nie wiem czy mówimy o takiej samej pozycji :P i gdzie Ty siedzisz? Wro? Tam chyba ogólnie lepiej płacą niż w Kato? I w ogóle chwila, skąd wiesz, też Cap :D ?

 

Co do BMW - nie mam pojęcia i w sumie mam to w dupie :D wiem, że posyłają do nas na szkolenia masę hindusów, hiszpanów i skośnych.

 

Za to wiem, że nasz projekt się straci, a przejmie nas InfoSys, czyli chodzi o hajs bo to Indie i Czechy ;)

 

 

Ja w innych trzech literach. I u nas jest akurat tak, że w Kato płacą jakieś 30% więcej na tych samych stanowiskach niż we Wrocku. A jeśli chodzi o CAPa, to mam paru znajomych, którzy tam pracują, bądź pracowali. Nomen omen Meler został przyjęty na stanowisko (jak przychodził), które zwolniła moja kumpela :keke:

 

Będziesz potrzebował czegoś u nas, to daj znać - popytam, co tam jest. Wiem, że technicznych chętnie na kopy przyjmą.

Odnośnik do komentarza

Znaczy budyneczek obok obecnie :D ? Chciałem uderzać nawet, ale nie widzę sensu zmiany skoro do roku mam plan żyć z tego co nagrywam ;)

 

Jak musze być w Kato, to Francuska :) A co do zmiany, to jak Ci dadzą większa kase, to czemu miałbyś nie zmienić? Nawet jeśli to nie jest twój plan na życie?

Odnośnik do komentarza

 

 

A ten kamień do...?

http://kamiendopizzy.pl/stąd kupiłem ostatnio, jako że bardzo często robię pizzę. Rozgrzewam go przez godzinę, bardzo dobrze pochłania wilgoć i ciasto wychodzi chrupiące :)

 

pytania laika: nagrzać go idzie tylko gazem (tzn. ogniem)? idzie go sensownie użyć do czegoś innego niż pizza?

 

Wkładam na dno piekarnika (mam elektryczny), nie wiem jak zareaguje na grzanie gazem, rozpaść się nie powinien. Nagrzewam piekarnik do 250 stopni i trzymam tam kamień przez mniej więcej godzinę, gdy wrzucę na nagrzany pizzę jest gotowa mniej więcej po 5-6 minutach. Można piec foccacię, jakieś chleby zapewne, steki, ryby. Trochę ciężko potem może być z czyszczeniem, bo było napisane żeby nie używać detergentów, ale porządna szczotka powinna sobie poradzić :)

 

Jeśli masz na myśli grzanie na płytce, to mankamentem może być waga, jest dosyć ciężki, no i czy ciepło się równo rozprowadzi.

Odnośnik do komentarza

Po prostu niekoniecznie widzę sens zmiany przed kolejną zmianą. Firma nie skorzysta z mojej zajebistości :keke: a na serio - będę myślał. Akurat od nas ponoć wiele ludzi do Was trafia ;)

 

A potem od nas spierdalają do Atosa :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...