Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

opierdoliłbym coś smacznego. może McDonalds, co?

dobre miało być, nie ? nie za późno na tak ciężki kaliber ? opierdol banana, uzupełnij magnez

 

Jakby co polecam podwójnego royala tasty - jest bekon, dwa kawałki mięsa i się nie rozpada, reszta nieważna :D

prosisz dowolną kanapkę w papierze i nic się nie rozjeżdza :)
Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli raczej bułę. Nic mnie wkurwia tak jak rozpierdalające się jedzenie i tracę prawie apetyt.

 

A btw dziś jadłem dojebańczego burgera ze Zdrowej Krowy w Kato. Z chipsami warzywnymi i chutneyem marchewkowym i szpinakiem. Bardzo delikatny, ale dobry, Kusi mnie też z haloumi, ale ni mo miensa, więc jakby bezsensu i zaczekam aż z kobietą pójdę to jej podgryzę.

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli raczej bułę. Nic mnie wkurwia tak jak rozpierdalające się jedzenie i tracę prawie apetyt.

 

A btw dziś jadłem dojebańczego burgera ze Zdrowej Krowy w Kato. Z chipsami warzywnymi i chutneyem marchewkowym i szpinakiem. Bardzo delikatny, ale dobry, Kusi mnie też z haloumi, ale ni mo miensa, więc jakby bezsensu i zaczekam aż z kobietą pójdę to jej podgryzę.

jak jest w papierze to sie nie rozjeżdza :P

 

A btw dziś jadłem dojebańczego burgera ze Zdrowej Krowy w Kato.

daleko to od dworca ?

znośna odległość, tak mocno polecasz ?

Odnośnik do komentarza

Za jedno szanuje muslimow - nie akceptują lichwy. Właśnie zatrzymałem sobie reklamę Providenta i czytam to, co jest napisane na dole a tam np: roczna stopa oprocentowania 10%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 74,5%.

Odnośnik do komentarza

Hid jak szybko na tej mapie w H3 zszedłeś do podziemi? Mam początek 3 miesiąca i opanowaną lewą stronę mapy + wybitego jednego gościa, ale nie wiem czy za wolno nie gram. :D

 

No i w żadnej gildii nie mogę slowa trafić, o town portalu nie wspominając. :(

Town portal, lot, wrota wymiarów i spacer po wodzie są wyłączone. Nie pamiętam w którym ;) ale też jakoś nieprędko. Generalnie po 12 miesiącach miałem cały czas całą wschodnią połówkę mapy zakrytą :D

Odnośnik do komentarza

Mariacka, chwilę się trzeba przejść, tak może 10 minut maks.

nie wyskoczysz na lunch w piątek ?

 

 

Za jedno szanuje muslimow - nie akceptują lichwy. Właśnie zatrzymałem sobie reklamę Providenta i czytam to, co jest napisane na dole a tam np: roczna stopa oprocentowania 10%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 74,5%.

tylko 74 ?

 

 

Hid jak szybko na tej mapie w H3 zszedłeś do podziemi? Mam początek 3 miesiąca i opanowaną lewą stronę mapy + wybitego jednego gościa, ale nie wiem czy za wolno nie gram. :D

 

No i w żadnej gildii nie mogę slowa trafić, o town portalu nie wspominając. :(

Town portal, lot, wrota wymiarów i spacer po wodzie są wyłączone. Nie pamiętam w którym ;) ale też jakoś nieprędko. Generalnie po 12 miesiącach miałem cały czas całą wschodnią połówkę mapy zakrytą :D

 

to jest mapa do podstawki, czy któryś dodatek ? na jakim windows grasz ?
Odnośnik do komentarza

 

 

Hid jak szybko na tej mapie w H3 zszedłeś do podziemi? Mam początek 3 miesiąca i opanowaną lewą stronę mapy + wybitego jednego gościa, ale nie wiem czy za wolno nie gram. :D

 

No i w żadnej gildii nie mogę slowa trafić, o town portalu nie wspominając. :(

Town portal, lot, wrota wymiarów i spacer po wodzie są wyłączone. Nie pamiętam w którym ;) ale też jakoś nieprędko. Generalnie po 12 miesiącach miałem cały czas całą wschodnią połówkę mapy zakrytą :D

 

to jest mapa do podstawki, czy któryś dodatek ? na jakim windows grasz ?

 

mam gold edition i na tym bangla. Myślę, że na AB powinno śmigać, tak samo na SoD. Gram na Fedorze przez Playonlinux ;)

Odnośnik do komentarza

Za jedno szanuje muslimow - nie akceptują lichwy. Właśnie zatrzymałem sobie reklamę Providenta i czytam to, co jest napisane na dole a tam np: roczna stopa oprocentowania 10%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 74,5%.

Jak się pożycza kasę na np. tydzień, to i oprocentowanie musi być wysokie, bo w przypadku jakiegoś normalnego to po takim tygodniu klient oddawałby w zasadzie tyle samo. Przy oprocentowaniu rocznym 10% i pożyczce na 1000zł to byłby 1001,90 :D

 

Po prostu krótkoterminówki nie mogą być oprocentowane tak samo, jak pożyczki na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj na kolacje wciągnąłem naany z sziszkebabem w jednej z moich ulubionych knajp w Barcelonie – jakby ktoś kiedyś zawitał to serdecznie polecam – Surya

namiary, mapa, cokolwiek please :) choć jak jesteśmy w BCN to staramy się jeść hiszpańskie potrawy (szczególnie w Can Eusebio na rogu Carrer de Vila i Vila a Carrer de Cabanes, z zewnątrz wygląda może średnio ale cenowo i smakowo są świetni) ale warto mieć też kolejne polecone miejsce do sprawdzenia :)

Odnośnik do komentarza

@Smetku, chętnie, ale mam limitowaną przerwę, wątpię bym się wyrobił a pracuje 10-18

lipton straszny, jak wyjdziesz 10 min dłużej to nie możesz zostać do 18.10 ? czy to dla Ciebie tyle chujowa lokalizacja ze godzine musiałbyś dołożyć ?

 

Smetek jak też gram na Złotej Edycji z HDModem pod W7. A mapa jest chyba pod SoD zrobiona. Tak wskazuje ikonka.

no dobra, jak ogarne cities, fife, fma i co tam mam jeszcze to chetnie na to zerkne :) o ten HDmod Cie jeszcze podpytam za pare tygodni
Odnośnik do komentarza

 

A ja dzisiaj na kolacje wciągnąłem naany z sziszkebabem w jednej z moich ulubionych knajp w Barcelonie – jakby ktoś kiedyś zawitał to serdecznie polecam – Surya

namiary, mapa, cokolwiek please :) choć jak jesteśmy w BCN to staramy się jeść hiszpańskie potrawy (szczególnie w Can Eusebio na rogu Carrer de Vila i Vila a Carrer de Cabanes, z zewnątrz wygląda może średnio ale cenowo i smakowo są świetni) ale warto mieć też kolejne polecone miejsce do sprawdzenia :)

 

No Surya to hindusi, ale ichnie naany mogę jeść bez końca (zresztą już mnie na tyle znają, że jak przychodzę, to pytają czy to co zawsze :keke: ). Oni są dwa kroki od plaza Catalunya. Can Eusebio nie znam i z chęcią obczaje. W sumie rejony Poble Sec i Raval mam słabio obczajone, jeśli chodzi o jedzenie ;)

Odnośnik do komentarza

Can Eusebio to typowy bar z tapasami, głównie siedzą tam localsi, nie są nastawieni mocno na turystów więc możesz spodziewać się trochę syfu na podłodze ale to normalne w ESP, taki klimat :D

Za 17-19euro (w sumie za 2 osoby) potrfiliśmy się tam najeść różnymi tapasami tak, że ledwo się ruszaliśmy :)

Można tam wpaść na szybko na piwo za 1-1.5euro i jakiegoś tapasa za 3eur lub wziąć kilka i sobie siedzieć, obserwować lokalsów lub dołączyć czasem się do jakiejś rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...