Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Po prostu niekoniecznie widzę sens zmiany przed kolejną zmianą. Firma nie skorzysta z mojej zajebistości :keke: a na serio - będę myślał. Akurat od nas ponoć wiele ludzi do Was trafia ;)

 

A potem od nas spierdalają do Atosa :keke:

 

 

Czyli wszędzie chujowo, ale mniej tam gdzie lepiej płacą :keke:

 

 

ATOS musi coś robić, zeby ludzi przyciągnąć, bo tam część czasu musisz siedzieć w Bydgoszczy (zdaje się minimum tydzień na miesiąc) - nawet jak masz biuro w mieście (we Wrocku na bank jest). A jak komuś to ryra, to czemu ma się nie przenieść? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Po prostu niekoniecznie widzę sens zmiany przed kolejną zmianą. Firma nie skorzysta z mojej zajebistości :keke: a na serio - będę myślał. Akurat od nas ponoć wiele ludzi do Was trafia ;)

 

A potem od nas spierdalają do Atosa :keke:

 

 

Czyli wszędzie chujowo, ale mniej tam gdzie lepiej płacą :keke:

 

 

ATOS musi coś robić, zeby ludzi przyciągnąć, bo tam część czasu musisz siedzieć w Bydgoszczy (zdaje się minimum tydzień na miesiąc) - nawet jak masz biuro w mieście (we Wrocku na bank jest). A jak komuś to ryra, to czemu ma się nie przenieść? ;)

 

 

W Łodzi ATOS przejął AMG.Net i mam znajomych tam pracujących (programiści i PMi) to nigdy nie słyszałem żeby musieli jeździć do Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...