Skocz do zawartości

Marynia patrzy z pogardą na 489 kryminalistów kupujących działki wokół Anfield


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

pomyślimy nad tym!

Potem mam nowa współlokatorkę wiec mogę nie mieć dla Cb czasu koleszko, sam rozumiesz, taka sytuacja ... ;-)

Konsole kupiles? ;)

Hmm, wole współlokatorkę czas poświecić ;-) a tak na poważnie to nie miałbym kiedy grać.

 

Jak tam cities skylines u kolegi ? Może jakaś dawka screenów ?

Odnośnik do komentarza

 

Wiecie że osoby, które mają odruch machania nogami/stopą/bębnienia palcami jak siedzą spalają dziennie na tej czynności do 350kcal? :o

Ja zawsze coś robię jak siedze i chuja to pomaga. Nadal 100 na liczniku :D
No ja mało sportów uprawiam, jem na co mam ochote a właśnie jestem tego typu osobą. Kiedyś miałem nadwagę a teraz od dłuższego czasu miedzy 88 a 90 co przy moim wzroście jest w górnej granicy "ok" :D Może to jest recepta.
Odnośnik do komentarza

Jaki Ty jesteś wkurwiający. Czasami nawet coś ciekawego napiszesz, ale i tak musisz wymienić kilka nicków forumowiczów, od których czujesz się lepszy tylko dlatego, że mają inne poglądy polityczne i nie bronią demokracji na manifestacjach KOD-u :DDD

 

e: ja przynajmniej jestem na tyle kulturalny, że zwroty grzecznościowe piszę wielką literą, ale dla wielkiego prawnika z Katowic to oczywiście za trudne :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka dziś zasugerowała usunięcie z wymogów do bycia prokuratorem wymogu wyższego wykształcenia. Jakiegokolwiek.

SZU, Jahu, robota dla takich jak wy się szykuje.

Dzięki za info! O Melerze zapomniałeś :D

 

Co by o nim nie powiedzieć Meler nie ma takich zapędów inkwizycyjnych, nie widzę dla takich jak on miejsca w systemie sprawiedliwości ludowej. Tu potrzeba wiele chęci do igrzysk i wiele niechęci do rozumu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...