Skocz do zawartości

Marynia patrzy z pogardą na 489 kryminalistów kupujących działki wokół Anfield


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Gabe - mialem pare mebli z pocket hole, nie polecam jezeli mebel jest ruchomy (krzeslo czy cos) bo sie rozjezdza i chujowo sie wkreca :)

 

Ale widziałem jak gość fajnie łączy choćby blaty od stołu, nie trzeba kombinować z pióro-wpust czy obcym piórem :-k Inna sprawa, że deska musi być raczej gruba.

Odnośnik do komentarza

Oesu, jak ja nie cierpię Sienkiewicza. Nie potrafię wytrzymać języka.

A to dziwne, dlaczego? Sienkiewicz pisał przecież bardzo przystępnym językiem, do tego książki niezwykle dynamiczne, bez wiekszych przestojów (nie mówię o Bez Dogmatu :)). Nie potrafił tylko dobrze pisać dialogów miłosnych ;).

 

Ja z takich polskich powieściowych klasyków mam problem z Żeromskim. Jego warsztat literacki jest dla mnie okropnie ciężki do przebrnięcia. :/

Odnośnik do komentarza

Nawet bardziej na moje. A niedawno w kinie byłem na "Co Ty wiesz o swoim dziadku?" z De Niro i Effronem. Debilne, ale bawiło ;)

Wczoraj widziałem zapowiedź tego filmu z De Niro i przypomnialo mi się Last Vegas, na którym byłem w kinie. A tak dokladnie to przypomniała mi się scena kiedy de Niro wystawia oceny w jakimś konkursie. Byłem tak zazenowany ta scena ze do dzisiaj nie mogę wybaczyć de Niro ze dał się namówić na taki chłam. Taki wielki aktor a tak się rozmienia na drobne. I jak zobaczylem zapowiedź tej nowej "komedii" to pomyślałem sobie - kurwa, znowu :/

Odnośnik do komentarza

@schizzm

 

nie tyle co trudność języka bo w tym Sienkiewicz nie króluje, ale raczej po prostu w hmm..stylu pisania? Nie umiem się teraz odnieść, ale bardzo ciężko mi się czytało.

 

@Scorpio

 

Last Vegas widziałem i też się śmiałem. Ja na to patrzę inaczej, De Niro sprawdził się w komediach (seria Poznaj moich rodziców) i teraz dalej w tym siedzi. Zwyczajnie mam wrażenie, że dobrze się bawi ;)

Odnośnik do komentarza

@schizzm

 

nie tyle co trudność języka bo w tym Sienkiewicz nie króluje, ale raczej po prostu w hmm..stylu pisania? Nie umiem się teraz odnieść, ale bardzo ciężko mi się czytało.

 

@Scorpio

 

Last Vegas widziałem i też się śmiałem. Ja na to patrzę inaczej, De Niro sprawdził się w komediach (seria Poznaj moich rodziców) i teraz dalej w tym siedzi. Zwyczajnie mam wrażenie, że dobrze się bawi ;)

no jestem świeżutko po obejrzeniu Taxi Drivera z 1976 roku i muszę zgodzić się ze Scorpio

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...