Skocz do zawartości

Marynia patrzy z pogardą na 489 kryminalistów kupujących działki wokół Anfield


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mi się Alex Kava akurat podobał, ale dawno temu go czytałem :-k

 

Swoją drogą Pulek ma strasznie mocno sprecyzowany gust do seriali, filmów i książek :keke: Thriller, w stylu tego, ale nie polityczny, taki życiowy cośtam, cośtam ;) OTWÓRZ SIĘ NA ŚWIAT, ZJEDZ KASZOTTO ZE SZPINAKIEM, POSZERZAJ HORYZONTY.

 

no trochę tak jest :-k aczkolwiek to wynika z tego, że mam dość jasno określone wymagania. czyli przed snem chcę poczytać thriller, ale w ciągu dnia w weekend czytam coś innego. film - zależy na co mam ochotę. serial - w zależności, czy oglądam sam, czy z dziewczyną :)

 

ale tak ogólnie to chyba dobrze, co nie?

 

No właściwie to tak, bo nie marnujesz czasu na rzeczy, które Cię nie interesują :-k Choć z drugiej strony musisz uważać, żeby nie zamknąć się na rzeczy, które mogą okazać się dla Ciebie interesujące, czyli słynne Vamiego poszerzanie horyzontów ;)

 

 

Reaper: Dzięki za rozpiskę o Twoim wyjeździe. :)

Cała przyjemność po mojej stronie :) Czyżbyś miał jakieś plany?

Odnośnik do komentarza

Tak kontynuując temat DIY - na filmiku zobaczyłem fajny patent: łączenie na tzw pocket hole. Fajne, estetyczne, nie zostawia widocznych głów od wkrętów, same zalety po prostu.

 

Chciałem zobaczyć, czy taki zestaw jest dostępny w Polsce, i owszem na allegro znalazłem - za 550 zł :o

 

(jest i tzw zestaw junior, za 180, ale jednak to nie to samo)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...