Skocz do zawartości

Marynia patrzy z pogardą na 489 kryminalistów kupujących działki wokół Anfield


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O, jest więcej filmików na kanale tego zjeba. Oglądam :D

Którego?

 

Keith nie robi vlogów, więc chodzi o Mahdiego.

 

Nie śledziłem dokładnie dyskusji ;) Jego to strach się bać. Ma chłop fantazję.

 

Aaa... I lubi banować :p

Odnośnik do komentarza

 

Od Mahdiego

o matko, rozumiem że on jest trochę podobny fizycznie do Rogera Watersa, ale na tym niestety podobieństwo się kończy :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3mvXptLFu6Aangielski trochę lepszy od Jaha, ale to nie znaczy że dobry :D

 

Hahahahahha o chryste panie, myślałem że ten jego awatar co ktoś wstawiał wcześniej to jakaś beka, a ten koleś serio tak wygląda... Jeszcze ten jego kolega, prawdziwy agent fedoralny.

 

Ten gość był bohaterem jakiejś afery scenowej, czymś śmiesznym zasłynął? Bardzo proszę, niech ktoś to streści.

Odnośnik do komentarza

Kurwa jak ja nienawidzę GLS.

 

Trzeci raz kurierowi się nie chce nieść 30 kg paczki do mnie, tylko zostawia w punkcie, kłamiąc, że nie było mnie w domu. Na infolinii babka mówi, że.... można złożyć reklamację ale paczka musi zostać w punkcie do tego czasu, wówczas po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji kurier będzie musiał mi ją przynieść. Może to potrwać kilka dni (!). Kurwa. Powiedziałem, że wiem, że to nagrywają i że to nie jest pierwszy raz, że stracili klienta przez swojego pracownika i żeby go wypierdolili z pracy. Mam nadzieję, że to uczynią. Skurwiałe kurewskie kurwy.

mieszkasz gdzieś wysoko bez windy?

Odnośnik do komentarza

Ja w piątek mam szpital i 16-18:30 zajęcia, w sobotę od 8:30 do 17 zajęcia, w niedzielę od 8:30 do 15:30 zajęcia, w poniedziałek praca 9-21, wtorek 9-21, środa 21-9, piątek 9-12, , niedziela 21-9. Chcesz się zamienić? :P

Mogę wziąć piątek i niedziele ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja w piątek mam szpital i 16-18:30 zajęcia, w sobotę od 8:30 do 17 zajęcia, w niedzielę od 8:30 do 15:30 zajęcia, w poniedziałek praca 9-21, wtorek 9-21, środa 21-9, piątek 9-12, , niedziela 21-9. Chcesz się zamienić? :P

Mogę wziąć piątek i niedziele ;)

 

a czwartek?

Odnośnik do komentarza

Hyde, obraził się na Cmrev lub Cmrev obraziło się na niego. Jakiś postulat na Cmrev był o zgodę między Mahdim i kimś tam jeszcze, możesz poszukać.


http://pucek.cmrev.com/blog/9587,ceyvol_-kassi_-mahdi-i-piotr-sebastian-do-stolu_-trzeba-wspolpracowac_.htmlo to Pucek pisał. Z tego tytułu to kojarzę Ceyvola oraz Piotra Sebastiana, swego czasu taktycznego eksperta Centrum (nie wiem jak teraz, tylko na forum już zaglądam). No i Mahdiego, bo jest z niego beka, kim jest jakiś Kassi to pojęcia nie mam.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa jak ja nienawidzę GLS.

 

Trzeci raz kurierowi się nie chce nieść 30 kg paczki do mnie, tylko zostawia w punkcie, kłamiąc, że nie było mnie w domu. Na infolinii babka mówi, że.... można złożyć reklamację ale paczka musi zostać w punkcie do tego czasu, wówczas po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji kurier będzie musiał mi ją przynieść. Może to potrwać kilka dni (!). Kurwa. Powiedziałem, że wiem, że to nagrywają i że to nie jest pierwszy raz, że stracili klienta przez swojego pracownika i żeby go wypierdolili z pracy. Mam nadzieję, że to uczynią. Skurwiałe kurewskie kurwy.

mieszkasz gdzieś wysoko bez windy?

 

NIe. pierwsze piętro. Ale to bez roznicy. Na fejsie są grupy typu anty-gls, pokrzywdzeni przez gls, itd. Nie mają własnego fanpejdża. obsługa klienta tragiczna.

Odnośnik do komentarza

 

Drogo to nie (~10-12zł za takie wiaderko mlekovity bodaj), ale wychodzi drożej niż smalec, a różnicy w smaku przy potrawach typu kurczak autentycznie nie czuję :P. No i smalec mam czasem taki tak jak Pan Jezus powiedział, naturalnie wytapiany wsiowy. Jajecznicę za to robię czasem na maśle, ale jak nie zapomnę kupić :keke:.

 

No właśnie ze smalcem się obawiam trochę posmaku. Własnie mlekovitę kupuje, ale starczy mi na długo, tylko przy stekach używałem więcej bo jeszcze nim sobie polewam w trakcie pieczenia ;)

 

Smalcu wsiowego zazdroszczę :(

 

Co trudnego, kupujesz słoninę kroisz na cieńkie paski/kostkę i do gara. dodajesz trochę cebuli, niektórzy dodają jeszcze startego jabłka trochę.

Odnośnik do komentarza

Też doceniłbym jakiś kontekst o tym gościu :-k.

Cały czas sapie coś o cmrev w komentach na swojej stronie, ale nie wiem co i jak, nic nie znalazłem. Wiem, że za wspominanie tej strony banuje ;)

 

http://fmtube.pllol coś takiego jeszcze jest. Jest jakieś życie FM-owe w Polsce oprócz CMF :o.

Ale to takie życie w duraleksie. Innego zycia poza CMF nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...