Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie pamiętam, ale miałem tylko milion ojro i potrzebowałem zmiennika dla El Moro.


Wymiana kół z letnich na zimowe wyniosła mnie 200 zł :(

A zaczęło się od standardowych 40, bo przekładka całych kół. Ale potem eskalowało szybko.

 

Dość późno panie dzieju :P

Odnośnik do komentarza

Kibice NUFC (z De Raphem na czele) podniecający się, że za 12 mln funtów przychodzi do nich pomocnik, który w 19 meczach tego sezonu zaliczył 4 asysty. Jak mnie kusi, żeby to skomentować :>

No ale Shelvy nie jest rozgrywającym ;) Trudno jest mieć też bekę, że tak słaby obecnie klub jak NUFC wyciąga reprezentanta Anglii.

Odnośnik do komentarza

Kibice NUFC (z De Raphem na czele) podniecający się, że za 12 mln funtów przychodzi do nich pomocnik, który w 19 meczach tego sezonu zaliczył 4 asysty. Jak mnie kusi, żeby to skomentować :>

 

Że Shelvey? Zajebisty pomocnik za nie za duże pieniądze. Chuj z asystami, w Swansea od tego jest Sigurdsson, Shelvey świetnie kontroluje mecz. Dobry transfer, zwłaszcza, że w końcu nie francuz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...