Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się zorientowałem w rozmowach ze znajomymi to moja rodzina jest trochę jebnięta i prezenty wręczamy sobie z rana, a wszyscy dopiero po kolacji wigilijnej :-k. Dwie części House of Cards (książki) i Legion o Żołnierzach Wyklętych, całkiem spoko, będzie co czytać :).

Odnośnik do komentarza

Jest jebnieta. Prezenty po pierwszej gwiazdce :D

Przynajmniej jest spokój potem :D. No i wręczamy sobie prezenty tylko w tym najbliższym gronie (rodzice, ja i siostra), a potem się trochę rodziny zjeżdża i prezenty już tylko babcia z prababcią dostają ;).

Teraz tylko wytrwać do tej kolacji, bo wczoraj poogarniałem wszystko co miałem zrobić, wieczorem było pite, a dzisiaj mój główny obowiązek to pojechać po babcie i potem ją do domu odrzucić, więc Wigilia na trzeźwo. Tak więc chyba do tego czasu FM lub czytanie :-k.

Odnośnik do komentarza

Pierdolcie wszystko - zagrajcie w Life is Strange. Dwa pierwsze epizody sa do niczego, ale za pozostale 3 tworcy powinni dostac growego oskara. No kurwa, majstersztyk.

Dla mnie całość jest raczej słaba i 'tania' fabularnie, a zakończenie to już w ogóle trochę żart.
Odnośnik do komentarza

 

Pierdolcie wszystko - zagrajcie w Life is Strange. Dwa pierwsze epizody sa do niczego, ale za pozostale 3 tworcy powinni dostac growego oskara. No kurwa, majstersztyk.

Dla mnie całość jest raczej słaba i 'tania' fabularnie, a zakończenie to już w ogóle trochę żart.

 

Zakonczenie tez jakos mnie nie powalilo, ale kurwa - to co sie odpierdala w 4. epizodzie i prawie caly 5. to jakas masakra. Po pierwszych dwoch czesciach w ogole nie chcialem grac dalej ale ciesze sie ze wrocilem do tej gry.

Ropka po 3.80, lubie to!

dzie takie ceny?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...