Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, to na początek to może tak:

zaczniesz gre przy koncu jakiejś autostrady, zrób od tego sobie odstęp na początek(poprowadz drogę o 15u - taka jednostka miary w tej grze) drogę w stronę miasta i dopiero zacznij stawiać siatkę dróg i strefy, pozwoli Ci to potem zrobić kulturalny zjazd z tej autostrady :)

 

ja robie tak, ze zazwyczaj zaraz przy autostradzie stawiam przemysł/handel, a dalej w głąb miasta stawiam tereny mieszkalne, warto odzielać przemysł od mieszkań strefą handlową - mieszkańcy nie łapią zanieszczyczeń i są bardziej zadowoleni

 

jak będziesz stawiał pompe wody i ścieki pamiętaj o nurcie rzeki, żebyś nie srał we własny pobór ;)

 

na razie to chyba tyle, baw sie dobrze, zawsze byłem wrogiem sim city a to mnie po prostu pochłoneło.

 

warto w strefach co wiekszy okres zostawic sobie na jakims rogu jeden pixel na stacje metra(korzstam z tej ktora zajmuje tylko jedno pole, do sciagniecia z warsztatu)

 

jak bedziesz mial pytania to wal w odpowiednim temacie. szkoda zeby zginelo to w maryni

Jak znam teorie urbanistyki, to poradzę?

Gra bardziej promuje sektorowe podejście a'la model Hoyta, czy podejscie koncentryczne?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś to się działo na forumie. WYzwiska, obrzucanie gównem i rozdzieranie szat. TEraz to już tylko pedaliada i trzymanie się za rączki. Ehhhhhhhh...

 

Są oczywiście jeszcze wyjątki, które należałoby odpalić z naszej idylli, ale do tego potrzebuję waszych głosów.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś to się działo na forumie. WYzwiska, obrzucanie gównem i rozdzieranie szat. TEraz to już tylko pedaliada i trzymanie się za rączki. Ehhhhhhhh...

 

Są oczywiście jeszcze wyjątki, które należałoby odpalić z naszej idylli, ale do tego potrzebuję waszych głosów.

Wywaliliście Icona to macie za swoje. 0 atrakcji :keke:

Odnośnik do komentarza

A ja chyba zrobiłem duży błąd, wypozyczylem gowniarza, drugi oś wg asystenta bo stanął w rozwoju i chcialem go zmotywowac i dac pograc innym mlodym i zdolnym. Az tu nagle nie dość ze fala kontuzji, to reszta młodzieży nagle zaczęła grac piach. I awans się oddala :/

U mnie Geric i Buzeti juz by wyladowali w rezerwach

Btw-pokaz Nepalczyka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...