Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po prostu czasem fajnie jest posłuchać czegoś miłego o Ekstraklasie, szczególnie z ust obcych. Mnie wkurwiają fani żużla, bo pierdolą jaka ta nasza żużlowa liga jest zajebista i ciekawa, a Ekstraklasa gunwo i nie ma po co na mecze chodzić ;).

bo jest, nasza liga żużlowa to takie Premiership żużla, może i nie najlepsza (choć przez to że zawodnicy mogą jeżdzić w paru klubach, to kto wie), ale na pewno najlepiej opakowana liga świata. Inna sprawa, że żużel jest b.specyficznym sportem, gdzie widowiskowość zawodów zależy od m.in geometrii toru (ja tam lubie krótkie, angielskie tory)

 

Nie porównuj futbolowej 18. ligi w Europie (około 25 na świecie) z Enea Ekstraligą, bo to absurd

 

 

25 z pewnie ~150 na świecie nie wypada az tak źle przy ~3 na ile? 10?

 

Odnośnik do komentarza

 

Po prostu czasem fajnie jest posłuchać czegoś miłego o Ekstraklasie, szczególnie z ust obcych. Mnie wkurwiają fani żużla, bo pierdolą jaka ta nasza żużlowa liga jest zajebista i ciekawa, a Ekstraklasa gunwo i nie ma po co na mecze chodzić ;).

bo jest, nasza liga żużlowa to takie Premiership żużla, może i nie najlepsza (choć przez to że zawodnicy mogą jeżdzić w paru klubach, to kto wie), ale na pewno najlepiej opakowana liga świata. Inna sprawa, że żużel jest b.specyficznym sportem, gdzie widowiskowość zawodów zależy od m.in geometrii toru (ja tam lubie krótkie, angielskie tory)

 

Nie porównuj futbolowej 18. ligi w Europie (około 25 na świecie) z Enea Ekstraligą, bo to absurd

 

Toć nie porównuję pozycji tych lig w "rankingach lig" swoich dyscyplin :doh!:. Chociaż post Kinasa też udany, żużel to dość niszowy sport.

 

 

Nawet jak gunwo to przynajmniej nasze ;).

 

Zawsze jak słyszę ten argument mam w głowie ten piękny utwór muzyczny Łony. :keke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ldx3FAtFbSwewentualnie to :keke:

Odnośnik do komentarza

poza Taco nic nie kojarzę z listy Lucasa, dla mnie rok muzyczny jakoś zupełnie inaczej upłynął. Z niemetali polecam: The Soft Moon - Deeper, KEN Mode - Succes, Föllakzoid - III, Mark Ronson - Uptown Special
Z metali z kolei: Antigama - The Insolent, Melechesh - Enki, Outre - Ghost Chants, Amestigon - Thier (jak dla mnie płyta roku), Lightning Bolt - Fantasy Empire, Batushka - Litourgiya, Panopticon - Autumn Eternal

Choć i tak ulubionym tegorocznym odkryciem jest zdecydowanie Change - Miracles (post-disco z 1981)

Odnośnik do komentarza

 

 

Po prostu czasem fajnie jest posłuchać czegoś miłego o Ekstraklasie, szczególnie z ust obcych. Mnie wkurwiają fani żużla, bo pierdolą jaka ta nasza żużlowa liga jest zajebista i ciekawa, a Ekstraklasa gunwo i nie ma po co na mecze chodzić ;).

bo jest, nasza liga żużlowa to takie Premiership żużla, może i nie najlepsza (choć przez to że zawodnicy mogą jeżdzić w paru klubach, to kto wie), ale na pewno najlepiej opakowana liga świata. Inna sprawa, że żużel jest b.specyficznym sportem, gdzie widowiskowość zawodów zależy od m.in geometrii toru (ja tam lubie krótkie, angielskie tory)

 

Nie porównuj futbolowej 18. ligi w Europie (około 25 na świecie) z Enea Ekstraligą, bo to absurd

 

 

25 z pewnie ~150 na świecie nie wypada az tak źle przy ~3 na ile? 10?

 

 

~3 to przesada, powiedziałbym że ex-equo 1, każda z topowych trzech lig ma coś innego ciekawego, Anglia nieco odstaje poziomem, ale widowiskowością przebija wszystko, w Polsce najlepsza organizacja, ale z kolei mamy jakieś dziwne maniery co do niepuszczania przyczepnych torów, co mnie wkurza, Szwecja jakoś wypośrodkowany.

A ligi to tak: Anglia, Szwecja, Dania, Niemcy, Rosja, Bałkany (Węgrzy maja ligę z Słowenią obecnie, przymierzany jest klub z Chorwacji tam), Włochy, Argentyna, Australia, Ukraina, Czechy, Tory ponadto są w Francji, w Holandii (chodź tam się bawią w żużel na trawie bardziej), w Nowej Zelandii, w USA i w Finlandii

Odnośnik do komentarza

Dobra, ostatecznie chyba przykrócę swój koszyk na Steamie :-k Wywaliłem Asasyna Brotherhood, bo wezmę dwójkę, wywaliłem Life is Strange (wiem, że Scorpio się teraz zachwyca, ale mam jeszcze Tales from the Borderlands, które ma być dużo lepsze), wywaliłem cały pack Don't Starve, bo coś czuję że i tak nie będę grał w multi, bo ja prawie w ogóle nie gram w nic w multi, wolę single :-k Więc obecnie lista zakupów:
- Don't Starve podstawka

- To The Moon

- The Last Door

- Assasin's Creed II

- Mad Max

- Worms Armageddon

Odnośnik do komentarza

 

 

Świetnie. Skończy się tak, że przez tych idiotów zacznę wspierać WOŚP :roll:.

Jak pojedziesz na Przystanek Woodstock, moj system wartosci runie.

 

To już prędzej zagłosuję na PiS (wymiotuję, gdy to piszę).

 

Może wybory pokryją się kiedyś z Przystankiem i zrobisz uber combo?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ropka po 3.80, lubie to!

Wow, jak po 3.97 widziałem to myślałem, że tanio ;).
Generalnie te ceny utrzymają się do końca roku, bo Lotos i Orlen toczą walkę o 10% rynku. Także najkorzystniejsze środowisko dla cen paliw to sąsiedztwo Orlenu i Lotosu. W Rumii, niedaleko Gdyni, na normalnym Lotosie wczoraj ropa była po 3,74. ;)

skąd tak nagła walka o rynek ? obczajasz cities już ;-) ?
Taki był cel Lotosu na początku roku. 10% rynku detalicznego. Nie wiem jak w Warszawie, ale na północy 70% stacji została zmodernizowanych, na Śląsku otworzono dużo nowych, ale nie przyniosło to oczekiwanych wzrostów. Teraz zanizają ceny, a kroku dotrzymuje tylko Orlen. Poza tym prestiż no i ludzie, którzy zapowiedzieli cele, muszą ochronić łby. :D

 

Cities pobrałem, pogram w weekend. Obczajam na razie wasze screeny i wygląda to bajkowo.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ropka po 3.80, lubie to!

Wow, jak po 3.97 widziałem to myślałem, że tanio ;).
Generalnie te ceny utrzymają się do końca roku, bo Lotos i Orlen toczą walkę o 10% rynku. Także najkorzystniejsze środowisko dla cen paliw to sąsiedztwo Orlenu i Lotosu. W Rumii, niedaleko Gdyni, na normalnym Lotosie wczoraj ropa była po 3,74. ;)

 

U nas prawie 4,30 :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...