Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ropka po 3.80, lubie to!

Wow, jak po 3.97 widziałem to myślałem, że tanio ;).
Generalnie te ceny utrzymają się do końca roku, bo Lotos i Orlen toczą walkę o 10% rynku. Także najkorzystniejsze środowisko dla cen paliw to sąsiedztwo Orlenu i Lotosu. W Rumii, niedaleko Gdyni, na normalnym Lotosie wczoraj ropa była po 3,74. ;)
Odnośnik do komentarza

 

 

Ropka po 3.80, lubie to!

Wow, jak po 3.97 widziałem to myślałem, że tanio ;).
Generalnie te ceny utrzymają się do końca roku, bo Lotos i Orlen toczą walkę o 10% rynku. Także najkorzystniejsze środowisko dla cen paliw to sąsiedztwo Orlenu i Lotosu. W Rumii, niedaleko Gdyni, na normalnym Lotosie wczoraj ropa była po 3,74. ;)

 

skąd tak nagła walka o rynek ? obczajasz cities już ;-) ?

Odnośnik do komentarza

 

9RV2Tdg.png

 

 

A wystarczyło poprosić Pana Profesora Władysława Bartoszewskiego Cudownie Ocalałego z Obozów Zagłady. Jak opuszczał obóz oprócz pożegnalnej kartki od zarządzających, zwolnienia lekarskiego za ból zęba, pewnie jakiegoś ciastka na drogę i grzebienia musiał mieć przynajmniej jedną taką plakietkę w kieszeni.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=Bx3h2qS0rj4Węgrzy o E-klasie. Cenią ją chyba bardziej niż my ;). Swoją drogą bluza Patriots z krzyżem celtyckim, w Polsce skupiliby się tylko na tym i takiemu gościowi nie daliby żyć w Wyborczej czy TVN ;].

 

a co maja mówić, jak Liga węgierska jest bardziej denna od naszej. ranking ligowy uefa mówi prawdę o poziomie lig.

Odnośnik do komentarza

 

Jest jebnieta. Prezenty po pierwszej gwiazdce :D

Przynajmniej jest spokój potem :D. No i wręczamy sobie prezenty tylko w tym najbliższym gronie (rodzice, ja i siostra), a potem się trochę rodziny zjeżdża i prezenty już tylko babcia z prababcią dostają ;).

Teraz tylko wytrwać do tej kolacji, bo wczoraj poogarniałem wszystko co miałem zrobić, wieczorem było pite, a dzisiaj mój główny obowiązek to pojechać po babcie i potem ją do domu odrzucić, więc Wigilia na trzeźwo. Tak więc chyba do tego czasu FM lub czytanie :-k.

 

 

To już w ogóle odmiennie od całego świata. Bo, jak wszyscy wiedzą, każda wieczerza wigilijna to beton wszystkich uczestników :keke: ale są też plusy. Będziesz mógł w aucie, wracając, zrobić kolejny przesłuch polskich produkcji!! :keke:

Odnośnik do komentarza

Nie czaję tej twojej beki. Mało słuchałem (chyba 2-3 płyty tylko) w ciągu roku nowych rzeczy, więc wróciłem do domu i kilka płyt sobie sprawdziłem na Spotifaju czy youtubie. Ja tam jestem zadowolony, bo bez tego przegapiłbym np. bardzo fajną płytę Rasa.


A co, nieprawdę mówią?

Nawet jak gunwo to przynajmniej nasze ;). Zresztą na żywo to całkiem szybko czas na tym meczu mija. Nawet jeśli ta polska liga żużlowa jest odpowiednikiem La Liga czy Bundesligi to i tak wolę Ekstraklasę, bo żużel mnie po prostu nie interesuję. No ale ja nie próbuję "ich" przekonać do zajebistości Ekstraklasy, bo widzę takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Po prostu czasem fajnie jest posłuchać czegoś miłego o Ekstraklasie, szczególnie z ust obcych. Mnie wkurwiają fani żużla, bo pierdolą jaka ta nasza żużlowa liga jest zajebista i ciekawa, a Ekstraklasa gunwo i nie ma po co na mecze chodzić ;).

bo jest, nasza liga żużlowa to takie Premiership żużla, może i nie najlepsza (choć przez to że zawodnicy mogą jeżdzić w paru klubach, to kto wie), ale na pewno najlepiej opakowana liga świata. Inna sprawa, że żużel jest b.specyficznym sportem, gdzie widowiskowość zawodów zależy od m.in geometrii toru (ja tam lubie krótkie, angielskie tory)

 

Nie porównuj futbolowej 18. ligi w Europie (około 25 na świecie) z Enea Ekstraligą, bo to absurd

Odnośnik do komentarza

No ja póki co mało sprawdziłem. Świetne dla mnie Dwa Sławy, całkiem spoko Rasmentalism, pozytywnie mnie zaskoczył Mielzky/patr00, bo nigdy za nim nie przepadałem. Zawiodłem się za to na KęKę, poprzednia płyta znacznie lepsza. Tak patrzę na listę płyt z Rap Geniusa to na pewno jeszcze poleci Eripe, Taco, Kuba Knap i pewnie też Zeus oraz Tet. Może jeszcze płytę Ady odpalę, ale single dość przeciętne.

 

A i zapomniałem, podeszła mi jeszcze całkiem nieźle epka BonSoul.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...