Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czaję tej twojej beki. Mało słuchałem (chyba 2-3 płyty tylko) w ciągu roku nowych rzeczy, więc wróciłem do domu i kilka płyt sobie sprawdziłem na Spotifaju czy youtubie. Ja tam jestem zadowolony, bo bez tego przegapiłbym np. bardzo fajną płytę Rasa.

Nie dziwi mnie to. Idziesz w zupełnie złym kierunku z czego się nabijam ;)

Odnośnik do komentarza

Czaję się na tym Steamie i czaję... Thea mnie nęci, te Wasze Cities, dwa odświeżone Baldursy, Warhammer 40k Armageddon, Darkest Dungeon...

 

 

A jeśli chodzi o muzykę, to dla mnie absolutnym imperatorem ad 2015 jest "The Plague Within" Paradise Lost, album idealny, półboski, zmierzający ku apoteozie.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=Bx3h2qS0rj4Węgrzy o E-klasie. Cenią ją chyba bardziej niż my ;). Swoją drogą bluza Patriots z krzyżem celtyckim, w Polsce skupiliby się tylko na tym i takiemu gościowi nie daliby żyć w Wyborczej czy TVN ;].

Tak jak uwielbiam Węgrów, kilku poznałem, to mocno u nich panoszy się rasizm. Ani trochę się nie wahają żeby w towarzystwie bluzgać np. na Cyganów itp.

Dla mnie rapowo to ten rok bardzo słaby, prawie nie było interesujących produkcji, tylko to samo zatrzymanie się w rozwoju na tak zwanym niuskulu (aka syntezator, strasznie dominujące utwór bity itp.). 2014 był znacznie lepszy, ciekawszy.

 

Polskich produkcji raczej nie słucham (oprócz Taco Hemingwaya) ale z zagranicy mega mi się spodobał nowy album G-Eazy w tym roku. Tak jak rap na trapach raczej mi się nie podoba, to to jest dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza

 

http://prntscr.com/9i0swqzajebistą nagrodę maja w tej Belgii :P

co w niej zajebistego ? ze sa rasistai i afrykanie startuja w osobnej kategorii ?

 

no ja tego nie odbieram jako rasizmu, raczej jako docenienie zawodników pochodzenia afrykańskiego, których bardzo lubię i staram sie mieć zawsze jakiegoś egzotyka w składzie (teraz mam Lesotyjczyka)

Odnośnik do komentarza

U mnie rapowo ten rok doskonale. Znowu odkopałem rzeczy z lat 80. i 90. :) Plus cała masa funków, soulu :) a potem w kolejce trip hopy, progressive rock, electro i takie tam. Ale i tak największe propsy w tym roku dla #wefunkradio które doskonale mi umilało zapierdolek w korpo w tym roku :) (zanim odblokowali spotka).


Dobra, piona chłopaki. Wesołych!!

Odnośnik do komentarza

Ja sobie na święta kupiłem prezent w postaci pierwszego Wiedźmina za 2 Euro. Jeszcze nie miałem okazji pograć :D Kusi mnie jeszcze Cities in Motion 2 za 5E, ale chyba sobie odpuszczę, bo biorąc pod uwagę ile gram ostatnio to Wiedźmin i FM wystarczą pewnie na cały rok.

Odnośnik do komentarza

 

 

http://prntscr.com/9i0swqzajebistą nagrodę maja w tej Belgii :P

co w niej zajebistego ? ze sa rasistai i afrykanie startuja w osobnej kategorii ?

no ja tego nie odbieram jako rasizmu, raczej jako docenienie zawodników pochodzenia afrykańskiego, których bardzo lubię i staram sie mieć zawsze jakiegoś egzotyka w składzie (teraz mam Lesotyjczyka)

Spike Lee powiedziałby, że nazywanie czarnoskórych "egzotyką", to też przejaw rasizmu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...