Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

równe pół roku mija, mam 1253 mieszkańców, dwie pożyczki, ale doskonałe perspektywy na rozbudowanie miasta :)

a już chciałem Cię opierdalać ;) widze idziesz w istotę ładnego miasteczka :) ja celuje w 500k. (a po cichu w milion…)

 

 

równe pół roku mija, mam 1253 mieszkańców, dwie pożyczki, ale doskonałe perspektywy na rozbudowanie miasta :)

Powaznie brzmi. Ja mam ze 2 lata, 3500 mieszkancow, bez pozyczek i 100k na koncie :)

 

noo 100k ? elegancko Pan Perez :) a o screenie Pan zapomniał :-P

 

ok, komunikacja miejska już prawie na siebie zarabia :D jest nieźle!

poka screena ;)

 

 

wieczorem może włączę Cities, wczoraj do 3 grałem :-k trochę się zagalopowałem, wyjebałem autostradę przez środek miasta i kiepsko z kasą stoję.

 

a jak wrzuciłem screena z miasta to nic nie skomentowałeś :|

Nie, nie lubię ściagać gier, wolę kupić po jakimś czasie legalnie za śmieszne pieniądz.

@ Smętek, no nie mam, spłukałem się do 0 przed swiętami, a wypłatę wpłaciłem na lokatę, jako inwestycję na przyszłość.

 

http://prntscr.com/9id0jwbtw, dalibyście ćwierć miliona za tego bramkarza?

 

kurwa, nie masz 30 zł, a chcesz bramkarza za 250 tysięcy...

Odnośnik do komentarza

co by piramidek nie robic, wczoraj to ja grzecznie lulałem

 

a dzisiaj napisalem ze idziesz w strone ładnego miasteczka :P

 

moze zajrzysz jutro wieczorem to mnie z lapciakiem to strzelimy po "małpce"(turbo mam na bank, jakies piwko w lodowce sie znajdzie) i przy okazji ogarniemy cities ;) ?

 

na laptopie ciezko mi sie gra… no ale 50k w niecale 10 lat to chyba dobry wynik :-k

Odnośnik do komentarza

jak już mówiłem, jadę jutro na Podkarpacie ;)

o faken, zapomniałem

 

 

jak już mówiłem, jadę jutro na Podkarpacie ;)

 

zapraszam na małpkę i cities :keke:

 

Pulek, polecam tego forumowicza !

ty gagatku, widzialem ze tez masz cities, ale wolisz w jakies efemy czy cs:go grac, co Ci w cities sie nie podoba :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...