Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@ Smętek, no nie mam, spłukałem się do 0 przed swiętami, a wypłatę wpłaciłem na lokatę, jako inwestycję na przyszłość.

 

To albo masz wyjebaną pensję, albo masz jakiś tajemniczy bank, który ma sensowną lokatę, skoro Ci się to opłaca :-k

 

20 zł w skali roku piechoto nie chodzi ;)

Odnośnik do komentarza

 

@ Smętek, no nie mam, spłukałem się do 0 przed swiętami, a wypłatę wpłaciłem na lokatę, jako inwestycję na przyszłość.

 

To albo masz wyjebaną pensję, albo masz jakiś tajemniczy bank, który ma sensowną lokatę, skoro Ci się to opłaca :-k

 

a Ty… już kupiłeś cities skylines ;-) ?

Odnośnik do komentarza

 

Ja zaraz na "pasterkę", niestety jadę :x.

 

Ty chyba co imprezę jesteś kierowcą. Chyba Twoi kumple chcą Ci coś powiedzieć :P Współczuję, cały czas być krzysiem.

 

To też nie do końca tak ;). Od 2/3 lat nie mieszkam w Zambrowie tylko tak ponad 10 km od Zambrowa. Ja na tych wypadach jestem przede wszystkim kierowcą dla siebie, ot potem najwyżej kogoś pod dom podrzucę jak wracam. Jakbym miał silne parcie na picie to mogę spać w Zambrowie u babci np. lub męczyć kogoś, żeby mnie w nocy odebrał, ale nie chcę, więc no ;).

Odnośnik do komentarza

 

@ Smętek, no nie mam, spłukałem się do 0 przed swiętami, a wypłatę wpłaciłem na lokatę, jako inwestycję na przyszłość.

 

To albo masz wyjebaną pensję, albo masz jakiś tajemniczy bank, który ma sensowną lokatę, skoro Ci się to opłaca :-k
Przy milionach to nawet 3,5% rocznie robi różnicę. Tak więc wiesz...
Odnośnik do komentarza

http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-2-he1224-spc094-616308/Takie, chłodzenie kupiłem dlatego że wkurwia mnie głośność tego boxowego, no i zamówiłem też kiedy procek z niewiadomych przyczyn grzał się do 90st w stresie, teraz już jest ok.

jaki procek zamowiles ? w jakims programie do stresowania czy podczas zwyklego grania ? jestli to drugie to moim zdaniem sroga podstawa do reklamacji procka

Odnośnik do komentarza

I5 2400 z tej licytacji, w CSie takie temperatury były, ale najprawdopodobniej wynikało to z nieodpowiedniego docisku chłodzenia do proca, pare razy poprawiałem i w końcu załapało, teraz 63st max w grze. W tej chwili w trakcie przeglądania neta mam 30-37st na rdzeniach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...