Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 dzień na przelot ;)

Otóż to, dzień powrotny, to dupa nie wolny ;) pół dnia przygotowań do lotu, drugie pół podróże.

 

jmk wejdź w zakładkę odznak w swoim profilu. Tam masz napisane, jakie Twoje gry mają kartę. Generalnie może ci się wygenerować połowa ze wszystkich dostępnych kart dla danej gry. Czasem może wpaść jakaś więcej, ale nie wiem, od czego to zależy. Czasem mogą Ci wypaść karty zafoliowane, te są więcej warte na rynku, lub paczki bodaj 3 kart :)

Odnośnik do komentarza

Co ten Stonóg znowu odwala :lol:

 

najnowsze rewelacje:

1. Dominika Duda, siostra prezydenta prostytuuje się w Krakowie

2. Tak naprawdę to nie jego siostra, tylko córka, owoc rzekomej wpadki w wieku 16 lat, przysposobiona przez jego rodziców

 

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1857389164487756/?theater

 

Staaaaaaaaaaaare.

 

1 dzień na przelot ;)

Otóż to, dzień powrotny, to dupa nie wolny ;) pół dnia przygotowań do lotu, drugie pół podróże.

 

jmk wejdź w zakładkę odznak w swoim profilu. Tam masz napisane, jakie Twoje gry mają kartę. Generalnie może ci się wygenerować połowa ze wszystkich dostępnych kart dla danej gry. Czasem może wpaść jakaś więcej, ale nie wiem, od czego to zależy. Czasem mogą Ci wypaść karty zafoliowane, te są więcej warte na rynku, lub paczki bodaj 3 kart :)

 

 

Dzięki, chociaż dziwnie to wygląda, bo w To The Moon już dostałem kartę i ją wystawiłem na sprzedaż, a tu info, że zero.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...