Skocz do zawartości

Marynia życzy wszystkim 486 prezentów pod choinkę!


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim dużo lepiej zbilansowany silnik meczowy. Po tym nowym patchu już nawet obrona hula wzorowo. Mam postanowienie żeby przez święta napisać jakiś artykuł w taktycznej. Chyba od najprostszego 442 zaczne żeby pokazać ludziom jak to rozkminiam.

 

442 inspirowane Invincibles i United za Fergiego.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

@Smetek: co do don't starve - jezeli nie chcesz Together (coop) to wystarczy Ci np cos takiego: http://allegro.pl/don-t-starve-reign-of-giants-shipwrecked-steam-i5878298140.html

istotą tej gry jest chyba co-op ?

 

Nie, istota DS jest single. Dopiero po kilku miesiacach wyszlo DLC Together (zawierajace tez w sobie dodatek Reign of Giants) gdzie mozna grac z innymi. Teraz wyszedl Shipwrecked, gdzie grasz na wyspach, ale nie mozna grac w coopie.

 

ile komplet $$$ ?

 

Nie wiem, musisz poszperac na allegro. Ja kupowalem podstawke Dont Starve + Dont Starve Together za kilkadziesiat zlotych. Dopiero kilka dni temu dokupilem Shipwrecked.

Odnośnik do komentarza

Kurde, serio aż taka różnica? Tak w trzech słowach, które elementy tak mocno poprawili?

Gra niejestjuż zjebana.

 

 

A w większej ilości słów to akcje wreszcie chociaż trochę przypominają te z prawdziwych boisk, czyli coś na co się musiało złożyć całe mnóstw zmian w silniku, tak jak pan lad powiedział. Tworzenie taktyki to też teraz przyjemność a nie seria zagadek logicznych, normalnie gram Evertonem z ziomkiem, ale wczoraj sobie pod wpływem jakiejś inspiracji odpaliłem Werder, pierwszy raz w lidze niemieckiej będę grał, i zamierzam tam grać 4-4-2. Pierwszy raz gra sprawiła, że wybrałem zespół pod taktykę, a nie odwrotnie. Napisałbym, że czuję się jak Pep Dżi, ale ajerkoniak już chyba wystarczająco wiele razy o nim wspominał ostatnimi czasy :keke:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...