Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pyrusy

27 min ·

2 mecze zakazu wyjazdowego i 40 tysięcy złotych kary finansowej za mecz z Zagłębiem. Granda.


Chyba najlepszy mecz w tym sezonie pod względem kibicowskim na jakim byłem i oczywiście kary :roll:. Ostatnio dość regularnie z jednym kumplem chodzę na mecze, na Zagłębie poszło z nami jeszcze dwóch kolegów i dziewczyna, cała trójka pierwszy raz na "dwójce" i byli zachwyceni.

Odnośnik do komentarza

ale przygody z tym nowym komputerem, dzisiaj przyszła nowa płyta główna, składam a tu patrzę a zasilanie procesora 4 pinowe, a mam tylko 8 pin, po chwili oglądania kabla doszedłem do tego, że jest rozłączany na 2x 4pin. Po złożeniu całości przychodzi próba pierwszego uruchamiania, klikam i nic się nie dzieje. Szukam źródła problemu i kurczę niby wszystko dobrze, kiedy nagle przypomniało mi się, że Hawk mi kiedyś w żartach w celu postraszenia przed montażem powiedział, że czasem trzeba bios resetować by uruchomić. Poszukałem info jak to zrobić, po wykonaniu ruszył w końcu :D Teraz spokojnie instaluje się Windows. :)

Odnośnik do komentarza

Są tu jacyś gracze buka? Wczoraj trafiłem ładnie Alessandrię x2, 4.2 kurs za 50 zł. Mocno dzisiaj kusi all in na Polki z ruskimi, kurs 6.5 (rano był 8!). Nie znam się na "ręcznej" pań więc może ktoś jest w stanie coś doradzić?

Jak kiedyś regularnie grałem to omijałem sporty kobiece. Za często na nich wtapiałem w jakiś pojebany sposób ;).

http://www.forum.bukmacherskie.com/f33/ihf-womens-world-championship-denmark-2015-a-127268-9.html#post5829375tu coś możesz poczytać. O 16.2.0 do FMa wyszło.

Odnośnik do komentarza

 

Vami, co z Olsztynem? :)

Nie wiem Timon. My nic tam nie wysłaliśmy. Nikt nie zgłosił zapotrzebowania.
Czyli ludzie ze wschodu nie mogą posmakować czegoś wykwintnego? :(

Myślałem, że Ty, człowiek wschodu zrozumiesz :(

 

 

Vami, co z Olsztynem? :)

Nie wiem Timon. My nic tam nie wysłaliśmy. Nikt nie zgłosił zapotrzebowania.

Masz już jedno zgłoszenie ;)
Brachu bardzo ładnie przedstawił moją rację :)
Odnośnik do komentarza

 

Są tu jacyś gracze buka? Wczoraj trafiłem ładnie Alessandrię x2, 4.2 kurs za 50 zł. Mocno dzisiaj kusi all in na Polki z ruskimi, kurs 6.5 (rano był 8!). Nie znam się na "ręcznej" pań więc może ktoś jest w stanie coś doradzić?

Jak kiedyś regularnie grałem to omijałem sporty kobiece. Za często na nich wtapiałem w jakiś pojebany sposób ;).

 

 

Ten pojebany sposób wiąże się z cyklem miesiączkowy ;), w przypadku kobiecych sportów indywidualnych to duży handicap, o którego występowaniu się nie wie ;).

Odnośnik do komentarza

Są tu jacyś gracze buka? Wczoraj trafiłem ładnie Alessandrię x2, 4.2 kurs za 50 zł. Mocno dzisiaj kusi all in na Polki z ruskimi, kurs 6.5 (rano był 8!). Nie znam się na "ręcznej" pań więc może ktoś jest w stanie coś doradzić?

 

W takim razie bardziej potrzebny Ci ktoś od piłki ręcznej, a nie od buka.

 

Ja nigdy nie stawiam na sport kobiecy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...