Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja się właśnie zastanawiam jak rozpracować nadchodzące święta, nowy rok i trzech króli :-k na pewno jadę w góry (mam nadzieję, że spadnie śnieg i pojadę na narty, a nie w góry ;) ), ale to już w nowym roku. reszty nie wiem :-k

Odnośnik do komentarza

ja się właśnie zastanawiam jak rozpracować nadchodzące święta, nowy rok i trzech króli :-k na pewno jadę w góry (mam nadzieję, że spadnie śnieg i pojadę na narty, a nie w góry ;) ), ale to już w nowym roku. reszty nie wiem :-k

no popatrz, ja tez jade w gory ;) znowu w podobnym okresie sie wybieramy? :D

ja bede 19-23.12.2015

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pedał zawsze będzie pedałem choćbyś go nazwał gejem czy kakaowym chłopakiem. k***a będzie kurwą a lesba lesbą. Skoro lubisz się bawić w pakowanie gówna w ładną etykietę to Twój a nie mój problem.

O k***a :lol:
Ciekawym - będąc wtedy prawą ręką autora tych słów reagowałes tak samo na jego wyskoki?

 

No to jak to w końcu było?

Odnośnik do komentarza

A dzisiaj w nocy wyszedł update csa, który cofa wszystkie zmiany w mechanice strzelania karabinów i pistoletów :keke:. W ogóle valve ładnie napisało, że zmiany w mechanice będzie w przyszłości konsultować ze społecznością, w sumie żeli papą za przyznanie się do błędu.

Odnośnik do komentarza

 

ja się właśnie zastanawiam jak rozpracować nadchodzące święta, nowy rok i trzech króli :-k na pewno jadę w góry (mam nadzieję, że spadnie śnieg i pojadę na narty, a nie w góry ;) ), ale to już w nowym roku. reszty nie wiem :-k

no popatrz, ja tez jade w gory ;) znowu w podobnym okresie sie wybieramy? :D

ja bede 19-23.12.2015

 

 

Feno, ogarniaj trochę ;)

Odnośnik do komentarza

A dzisiaj w nocy wyszedł update csa, który cofa wszystkie zmiany w mechanice strzelania karabinów i pistoletów :keke:. W ogóle valve ładnie napisało, że zmiany w mechanice będzie w przyszłości konsultować z społecznością, w sumie żeli papą za przyznanie się do błędu.

nadal jest ten rewolwer clinta eastwooda ?
Odnośnik do komentarza

 

 

ja się właśnie zastanawiam jak rozpracować nadchodzące święta, nowy rok i trzech króli :-k na pewno jadę w góry (mam nadzieję, że spadnie śnieg i pojadę na narty, a nie w góry ;) ), ale to już w nowym roku. reszty nie wiem :-k

no popatrz, ja tez jade w gory ;) znowu w podobnym okresie sie wybieramy? :D

ja bede 19-23.12.2015

 

 

Feno, ogarniaj trochę ;)

 

zima jest zima, who cares czy na koniec tego roku czy poczatek przyszlego :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...