Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez magisterkę też przeczytałem mniej niż chciałem, ale nie mam zwyczaju jakoś katalogować przeczytanych książek.

 

Choć w sumie można też powiedzieć, że ten rok był najbardziej udany czytelniczo, bo wreszcie podjąłem lekturę "Braci Karamazow". I w sumie nie wiem, czy kiedyś przeczytam coś lepszego :-k

Fenomenalna książka. A propos Braci Karamazow to właśnie najbardziej mi brakuje kolekcjonowanej przeze mnie serii Biblioteki Narodowej, w której wydawano wszelkiej maści klasyki literatury polskiej i światowej oraz pozycje "tylko" dla polonistów. No ale tylko z tego mam ponad 200 pozycji, to trochę słabo z transportem (nie mówiąc o miejscu). :(

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

Feanor, polecam www.lubimyczytac.pl, wygodniej katalogować w takim portalu IMHO :)

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

 

Feanor, polecam www.lubimyczytac.pl, wygodniej katalogować w takim portalu IMHO :)
A tam jest taka opcja, że można sprawdzić co się przeczytało w danym roku? Tzn można tak posortować te swoje książki?
Odnośnik do komentarza

to tak na wszelki wypadek, żeby nie przeczytać tego samego drugi raz? :roll:

 

Szczerze? Tak. Pratchett napisał chyba z 50 książek ze Świata Dysku, wszystkie okładki mają w tym samym stylu, bohaterowie non stop się przewijają Ci sami i ja osobiście nie mam 100% pewności co czytałem a czego nie. Więc jak najbardziej się przydaje. To samo przy Cobenach chociażby.

 

 

 

 

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

Feanor, polecam www.lubimyczytac.pl, wygodniej katalogować w takim portalu IMHO :)
A tam jest taka opcja, że można sprawdzić co się przeczytało w danym roku? Tzn można tak posortować te swoje książki?

 

 

Oczywiście, przy przeczytaniu książki zaznaczasz dokładną datę lub sam miesiąc lub sam rok ukończenia i wtedy możesz sobie segregować po tym :) U mnie wygląda to w ten sposób: https://www.dropbox.com/s/e41yfzk0dx57q6h/FireShot%20Capture%206%20-%20Biblioteczka%20-%20Lubimyc_%20-%20http___lubimyczytac.pl_polka_741652_przeczytane_lista-kopia.png?dl=0

Odnośnik do komentarza

Ja przez magisterkę też przeczytałem mniej niż chciałem, ale nie mam zwyczaju jakoś katalogować przeczytanych książek.

 

ja bym powiedział inaczej, przeczytalem mnóstwo nie potrzebjych pierdol prze magisterke właśnie, ponadto z 4 Cobeny, 2 tomy "Gry o Tron", Cośtam Robothama, no i "tako rzecze Zarathustra"

Z cobenami się 2 razy zlapalem, ze z bibllioteki przynioslem ksiazke ktora jednak przeczytalem :p

Odnośnik do komentarza

Kiedyś czytałem zdecydowanie więcej, może przez to, że większość książek wypożyczałem w bibliotece, w tej chwili mam manie posiadania czytanej książki na półce i nie zawsze moge sobie pozwolić na ich szalone zakupy, a i brak czasu robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Morele w chuja poleciało, zamówiłem płytę główną z odbiorem w ich punkcie w Opolu w czwartek, wysyłka miała być natychmiastowa, czas realizacji wskazywał na dzisiaj, a tu przed chwilą sms, że będzie dopiero w środę. ;|

Jak zamawiałem u nich kompa to też zamulili, ale jak do nich przedzwoniłem to się okazało że jednak w terminie był do odbioru.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla mnie ten rok słaby czytelniczo :/ Zapisuję to sobie i w tym roku przeczytałem 14, pierwszy raz od kilku lat poniżej dwudziestu :/ Duża wina słabego Elantris, oraz fantastycznego Wiedźmina III :)

 

Feanor, polecam www.lubimyczytac.pl, wygodniej katalogować w takim portalu IMHO :)
A tam jest taka opcja, że można sprawdzić co się przeczytało w danym roku? Tzn można tak posortować te swoje książki?
Ja sobie robię półkę z danym rokiem i tam wrzucam przeczytane, wtedy od razu widać ile tego jest.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...