Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja niedawno podsyłałem swoje statystyki książek, najlepszy rok to był dla mnie gdy czytałem 3/miesiąc, rok później było 2/miesiąc, a w tym roku tak 1,5/miesiąc wychodzi. Jako że nie jeżdżę komunikacją, a faktycznie to jest najlepsze miejsce do czytania, to nadrabiam w robocie na komórce - kilka minut na tronie, kilka minut przy obiedzie, kilka minut przed snem i tak lecą kolejne książki :) Właśnie wczoraj skończyłem Pana Mercedesa, a teraz zacząłem Informacjonistkę.

Pod Kopułką sobie zacznij czytać cwaniaczku pół roku się już meczę i nie mogę się przemóc żeby przeczytać więcej niż 10-20 stron dziennie :keke:

Odnośnik do komentarza

 

No ja niedawno podsyłałem swoje statystyki książek, najlepszy rok to był dla mnie gdy czytałem 3/miesiąc, rok później było 2/miesiąc, a w tym roku tak 1,5/miesiąc wychodzi. Jako że nie jeżdżę komunikacją, a faktycznie to jest najlepsze miejsce do czytania, to nadrabiam w robocie na komórce - kilka minut na tronie, kilka minut przy obiedzie, kilka minut przed snem i tak lecą kolejne książki :) Właśnie wczoraj skończyłem Pana Mercedesa, a teraz zacząłem Informacjonistkę.

Pod Kopułką sobie zacznij czytać cwaniaczku pół roku się już meczę i nie mogę się przemóc żeby przeczytać więcej niż 10-20 stron dziennie :keke:

 

Dawno temu przeczytane, doskonała książka :) Chociaż z tych współczesnych Kingów to do tej pory najlepsze było Dallas '63 chyba :)

Odnośnik do komentarza

 

 

No ja niedawno podsyłałem swoje statystyki książek, najlepszy rok to był dla mnie gdy czytałem 3/miesiąc, rok później było 2/miesiąc, a w tym roku tak 1,5/miesiąc wychodzi. Jako że nie jeżdżę komunikacją, a faktycznie to jest najlepsze miejsce do czytania, to nadrabiam w robocie na komórce - kilka minut na tronie, kilka minut przy obiedzie, kilka minut przed snem i tak lecą kolejne książki :) Właśnie wczoraj skończyłem Pana Mercedesa, a teraz zacząłem Informacjonistkę.

Pod Kopułką sobie zacznij czytać cwaniaczku pół roku się już meczę i nie mogę się przemóc żeby przeczytać więcej niż 10-20 stron dziennie :keke:

 

Dawno temu przeczytane, doskonała książka :) Chociaż z tych współczesnych Kingów to do tej pory najlepsze było Dallas '63 chyba :)

 

Dallas i Pod kopułą na równi IMO. Od jednej i drugiej nie byłem się wstanie oderwać. W jakiś max tydzień w drodze do roboty przeczytane.

Odnośnik do komentarza

Ja przeczytałem sporo w tym roku. Taki plus i urok ebooka ;)

Mnie od tego bolą oczy (a nie mam wady wzroku:/ i...robi mi się niedobrze wtf?)

 

Mój rok czytelniczy taki se. Porywająca ilość to nie była, ale lektury, które chciałem sobie zakupić to zakupiłem i nie kurzą się na półce.

Jeśli mapy się czyta (a profesor od kartografii mówił, że tak właśnie jest) to liczba będzie jednak imponująca. Kolekcja map została w tym roku powiększona o sztuk 31 :D

Odnośnik do komentarza

Od ebooka? Pierwsze słyszę :p Jak miałbym kupować te wszystkie książki w formie papierowej to bym sobie mógł samochód kupić ;) a pewnie by się skończyło na tym, iż kupowałbym tylko grube książki. Czyli tylko połowa z przeczytanych by była na półce.

Odnośnik do komentarza

 

 

No ja niedawno podsyłałem swoje statystyki książek, najlepszy rok to był dla mnie gdy czytałem 3/miesiąc, rok później było 2/miesiąc, a w tym roku tak 1,5/miesiąc wychodzi. Jako że nie jeżdżę komunikacją, a faktycznie to jest najlepsze miejsce do czytania, to nadrabiam w robocie na komórce - kilka minut na tronie, kilka minut przy obiedzie, kilka minut przed snem i tak lecą kolejne książki :) Właśnie wczoraj skończyłem Pana Mercedesa, a teraz zacząłem Informacjonistkę.

Pod Kopułką sobie zacznij czytać cwaniaczku pół roku się już meczę i nie mogę się przemóc żeby przeczytać więcej niż 10-20 stron dziennie :keke:

 

Dawno temu przeczytane, doskonała książka :) Chociaż z tych współczesnych Kingów to do tej pory najlepsze było Dallas '63 chyba :)

 

Ja bym jeszcze do tego dodał Rękę Mistrza :)

Odnośnik do komentarza

Od ebooka? Pierwsze słyszę :P Jak miałbym kupować te wszystkie książki w formie papierowej to bym sobie mógł samochód kupić ;) a pewnie by się skończyło na tym, iż kupowałbym tylko grube książki. Czyli tylko połowa z przeczytanych by była na półce.

No od ebooka...Nie wiem czemu tak. Jak czytam papierową książkę podczas podróży to jakoś nic mi się nie dzieje. A domowa biblioteczka służy jako uzupełnienie wnętrza więc to nawet i lepiej :P

Odnośnik do komentarza

Ja przez magisterkę też przeczytałem mniej niż chciałem, ale nie mam zwyczaju jakoś katalogować przeczytanych książek.

 

Choć w sumie można też powiedzieć, że ten rok był najbardziej udany czytelniczo, bo wreszcie podjąłem lekturę "Braci Karamazow". I w sumie nie wiem, czy kiedyś przeczytam coś lepszego :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...