Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, C+ jak się stacza. Teraz pokazują skoki na koniach. Straszne jak przez rok im sport podupadł.

Przecież oni jeździectwo pokazują już od wielu lat co jakiś czas, dawniej kosztem posiadanych przez tę stację Ligue 1 i Serie A. To nie sport im podupadł, tylko w głowach im się poprzewracało, że puszczają tak niszowe sporty w takich godzinach.

Odnośnik do komentarza

kunie to piękne zwierzęta, mi tam nie przeszkadzają.

 

Sciagnąlem moda caveman2cosmos do cicki IV, internet chwali bardzo, zobaczymy co to za cudo.

przygotuj się na długą rozgrywkę :D

 

jak zainstalować to ciulstwo? ywstarczy wkleić do formatu mod, czy coś jeszcze?

musisz mieć zainstalowaną Civilization IV: Beyond the sword i wklejasz do folderu mod

Odnośnik do komentarza

kunie to piękne zwierzęta, mi tam nie przeszkadzają.

Ale sport z ich udziałem jest po prostu koszmarnie nudny.

Ja raz zamawiałem kebsa z dowozem, jak już to tylko w tortilli, bo w bułce dużo mniej dają żeby "domknąć" bułkę.

Jak celujesz w ilość, to se zamów kubełek. Jak u mnie pan Turek ma taki wynalazek, to w Wawie tym bardziej.
Odnośnik do komentarza

 

 

Euro 2016

Grupa C:

1. Naziści.

2. UPA.

3. Piłkarze Wyklęci.

4. IRA.

I komentarz do tego "Szkoda,że nie ma Izraela, bo mielibyśmy derby"

 

Specjalnie dla Vamiego :)

Aczkolwiek z tym IRA, to kompletna kula w płot, repreza Irlandii Północnej to od zawsze bastion śmierdzących lojalistów :)

Przecież Twoje ukochane LFC wyrosło na Pomarańczowej piersi ;)

No ale bycie oranżystą w Anglii to trochę co innego, niż bycie oranżystą w okupowanym Ulsterze :) W związku z tym Króla Johna propsuję, a tych z Londonderry nie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...