Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo jest słodkie, skontrowane goryczą. Gdyby nie było goryczki, byłoby ulepkiem. Natomiast to, co ja chcę zmienić w tym piwie:

 

- chmiel z mniejszą ilością kohumulonu (aby goryczka była równie intensywna, ale krótsza - niestety Magnum ciut zalega)

- więcej i inaczej podane płatki dębowe do leżaka (bo prawie w ogóle ich nie czuć)

- zmiana drożdży na angielskie, by produkowały mniej off-flavors

- zmiana początkowego systemu zacierania, by była trwalsza piana

a to ze zmianami będzie osobnym piwem, czy po prostu wprowadzicie łatkę do kolejnego warzenia Dybuka?

 

Każda następna warka Dybuka, jak i każdego innego piwa, będzie stale udoskonalana :)

Odnośnik do komentarza

 

O, a ja dopiero ogarnąłem, że Buli jest z Warszawy :D Buli, w którym Freshu pracowałeś/pracujesz? :)

 

2 Dybuki wypite, ogólnie nie jestem fanem porterów, ale dobrze się to pije, fajna jest ta oleista konsystencja :)

Na Tyśmienickiej

 

A to średnio moje rejony. Ja mieszkam na Osiedlu Wilno, stacja kolejką od Wileniaka :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Reapcio wsponiałeś o LA Noire i chyba sobie odpalę na chwil parę :)

Ano pykam. I zrobiłem mały research i miałem chyba rację, że aktorzy podkładali tam twarze :)https://en.wikipedia.org/wiki/Aaron_Staton

 

 

Aaron Staton is an American actor, best known for his role as Ken Cosgrove on the AMC drama series Mad Men[1][2] and for portraying Cole Phelps in the video game L.A. Noire,[3] for which he was nominated for a BAFTA Award for Best Video Game Performance, which he lost to Mark Hamill for Batman: Arkham City.

 

No i nadal nie wiem, czy przepytywanie ludzi jest jakieś mega łatwe tylko ja go nie umiem, czy to normalne, że czasami nie trafiam żadnej odpowiedzi i mam 0/4 :(

Odnośnik do komentarza

 

 

O, a ja dopiero ogarnąłem, że Buli jest z Warszawy :D Buli, w którym Freshu pracowałeś/pracujesz? :)

 

2 Dybuki wypite, ogólnie nie jestem fanem porterów, ale dobrze się to pije, fajna jest ta oleista konsystencja :)

Na Tyśmienickiej

 

A to średnio moje rejony. Ja mieszkam na Osiedlu Wilno, stacja kolejką od Wileniaka :)

 

Nie masz powodów do narzekań? Bo to chyba dosyć niedaleko szmulowizny a jak tam jest to większość mieszkających w Warszawie wie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...