Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ekstra, że w Opolu też jest :) Mówiłem kumplom, że jest piwo, które musimy spróbować, ale nie sądziłem, że tak szybko je dostaniemy. :D No i spodziewałem się, że jak mam dostać w Opolu Wasze piwo, to właśnie w piwo strefie. :P Stosunkowo duży sklep, gdzie każdy rodzaj piwa stoi na półce jak na jakiejś wystawie.

Odnośnik do komentarza

 

Ekstra, że w Opolu też jest :) Mówiłem kumplom, że jest piwo, które musimy spróbować, ale nie sądziłem, że tak szybko je dostaniemy. :D No i spodziewałem się, że jak mam dostać w Opolu Wasze piwo, to właśnie w piwo strefie. :P Stosunkowo duży sklep, gdzie każdy rodzaj piwa stoi na półce jak na jakiejś wystawie.

 

Scislej mowiac, bedzie w srode :-)

Odnośnik do komentarza

Zaluje, ze mnie nie bedzie na premierze, ale kiedy tylko dorwe w swoim ulubionym sklepie kupie i wypije z najwieksza przyjemnoscia.

Pochwale sie przy okazji, ze ostatnio wpadlem na Vamiego w piwnym miejscu i dal mi skosztowac piwa, ktorego litr kosztuje wiecej od kolacji Maslaka (a nawet jesli tak nie jest, to fajnie brzmi) i ma milion procent alkoholu. Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza

Niee, nie lubię otrzymywać jałmużny, poza tym mam ciperki, mam piwerko, ale nie wiem czy w związku ze spędzeniem całego dnia na stukaniu w klawiaturę nie zostawię na jutro :-k.

W ogóle jeden sklep z Dybukiem jest stosunkowo blisko mnie, chyba śmignę rowerkiem w najbliższych dniach ażeby zakupić do degustacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...