Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak facet pije grzane wino to jest homo?

A chuj nie było pytania, w każdym razie polecam "4 pokoje" niedaleko Wilenskiego, no kurwa genialne miejsce. Odwiedzam je od dwóch miesięcy i chyba jezzcze nigdy nie opuszczalem go niezadowolony

Odnośnik do komentarza

Zaluje, ze mnie nie bedzie na premierze, ale kiedy tylko dorwe w swoim ulubionym sklepie kupie i wypije z najwieksza przyjemnoscia.

Pochwale sie przy okazji, ze ostatnio wpadlem na Vamiego w piwnym miejscu i dal mi skosztowac piwa, ktorego litr kosztuje wiecej od kolacji Maslaka (a nawet jesli tak nie jest, to fajnie brzmi) i ma milion procent alkoholu. Pozdrowionka ;)

 

Seju dostał ode mnie wówczas próbkę Tactical Nuclear Penguin ;)

 

Kurwa zajebista premiera była. Beczka Dybuka poszła w niecałe 20 minut. Ogólnie wypili goście prawie 3 beczki naszego piwa. Do tego jeszcze sporo w innych miejscach. Oceny rewelacyjne. Jestem kurewsko dumny. A jutro replay w Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza

Brawo ;)

Jako członkowie forum, na którym ta idea dojrzewała, będziemy mieli prawo przypisywać sobie część zasług, także DO ROBOTY I POWODZENIA :kutgw:

 

Wawa gdzie dostępne na mokotowie(wierzbno) / centrum?

Bym spróbował choć nie lubię piwa generalnie :P

Odnośnik do komentarza

O, a ja dopiero ogarnąłem, że Buli jest z Warszawy :D Buli, w którym Freshu pracowałeś/pracujesz? :)

 

2 Dybuki wypite, ogólnie nie jestem fanem porterów, ale dobrze się to pije, fajna jest ta oleista konsystencja :)

Na Tyśmienickiej

Odnośnik do komentarza

Lagren - mapka dostępna jest na fanpejdżu. Co do sklepów, to jest niekompletna, bo nie wiem, komu wysłały hurtownie.

 

BYDGOSZCZ - jest ktoś z tego miasta na forum? Jak tak, zapraszam dziś do pubu Prolog 9 na post-premierę Dybuka :)

Odnośnik do komentarza

 

Zaluje, ze mnie nie bedzie na premierze, ale kiedy tylko dorwe w swoim ulubionym sklepie kupie i wypije z najwieksza przyjemnoscia.

Pochwale sie przy okazji, ze ostatnio wpadlem na Vamiego w piwnym miejscu i dal mi skosztowac piwa, ktorego litr kosztuje wiecej od kolacji Maslaka (a nawet jesli tak nie jest, to fajnie brzmi) i ma milion procent alkoholu. Pozdrowionka ;)

 

Seju dostał ode mnie wówczas próbkę Tactical Nuclear Penguin ;)

 

Kurwa zajebista premiera była. Beczka Dybuka poszła w niecałe 20 minut. Ogólnie wypili goście prawie 3 beczki naszego piwa. Do tego jeszcze sporo w innych miejscach. Oceny rewelacyjne. Jestem kurewsko dumny. A jutro replay w Bydgoszczy.

 

Było fajnie, Twoja przemowa też dała radę ;). Tylko jeden kolega, który z nami wbił był dość mocno zdziwiony smakiem, gdy dostał Dybuka, a mówił, że chce słodkie piwo ;).

Odnośnik do komentarza

Bo jest słodkie, skontrowane goryczą. Gdyby nie było goryczki, byłoby ulepkiem. Natomiast to, co ja chcę zmienić w tym piwie:

 

- chmiel z mniejszą ilością kohumulonu (aby goryczka była równie intensywna, ale krótsza - niestety Magnum ciut zalega)

- więcej i inaczej podane płatki dębowe do leżaka (bo prawie w ogóle ich nie czuć)

- zmiana drożdży na angielskie, by produkowały mniej off-flavors

- zmiana początkowego systemu zacierania, by była trwalsza piana

Odnośnik do komentarza

Bo jest słodkie, skontrowane goryczą. Gdyby nie było goryczki, byłoby ulepkiem. Natomiast to, co ja chcę zmienić w tym piwie:

 

- chmiel z mniejszą ilością kohumulonu (aby goryczka była równie intensywna, ale krótsza - niestety Magnum ciut zalega)

- więcej i inaczej podane płatki dębowe do leżaka (bo prawie w ogóle ich nie czuć)

- zmiana drożdży na angielskie, by produkowały mniej off-flavors

- zmiana początkowego systemu zacierania, by była trwalsza piana

a to ze zmianami będzie osobnym piwem, czy po prostu wprowadzicie łatkę do kolejnego warzenia Dybuka?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...