Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

TT Defender - srodkowy obrońcoa

TT Goalkeeper - bramkarz

TT DefMid - defensywny pomocnik

TT Mid - pomocnik

TT Winger - skrzydłowy

TT AttMid - ofensywny pomocnik

TT Fullback - boczny obrońca

TT Striker - napastnik

 

Nie wiem tylko, co znaczą te TT CondGK i TT Cond

TTCond i TT CondGK to zapewne treningi kondycyjne.

 

dzięki : ))

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Gram Milanem. jestem po 1 sezonie, od samego początku gry chce kupić Teveza, który jest skłocony z Mancinim. Klub chce go sprzedać za grosze, jestem w gronie osób, których lubi zawodnik (75) a transfer blokuje agent zawodnika nie dopuszczając do negocjacji, bo zerwaniu pierwszych negocjacji, u niego jestem na 1 miejscu osób nie lubianych...

 

Próby pozyskania zawodnika trwała cały sezon bez skutecznie, moim zdaniem to bug. Spotkał się ktoś z czymś takim???

Odnośnik do komentarza

ingerencja edytorem :lol: ... jeśli rozegrał już sezon to wątpię by coś edytorem chciał grzebać ... po za tym zaglądanie do edytora[czytaj edytowanie] to to samo jakbyś przesniosl sobie Aguerro Messiego , Szczesnego , Tottiego , Lamparda i kilku innych zawodnikow do jednej drorzyny ... "wygralem Lige mistrzow w 2sezonie z MU , 6-0 po 2 Messi Aguerro , Lampard :) ... - a kim grałes ..- Milanem ...............

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Gram Milanem. jestem po 1 sezonie, od samego początku gry chce kupić Teveza, który jest skłocony z Mancinim. Klub chce go sprzedać za grosze, jestem w gronie osób, których lubi zawodnik (75) a transfer blokuje agent zawodnika nie dopuszczając do negocjacji, bo zerwaniu pierwszych negocjacji, u niego jestem na 1 miejscu osób nie lubianych...

 

Próby pozyskania zawodnika trwała cały sezon bez skutecznie, moim zdaniem to bug. Spotkał się ktoś z czymś takim???

trzeba było wejśc w interakcję z zawodnikiem. trochę go pokomplementować i wtedy może by agent trochę zmiękł. jedyne co mi przychodzi do głowy.

 

Mam save który był grany i zapisany na wersji 12.0.3. Ja mam wersje z numerkiem 12.0.4. Czy ten save będzie u mnie poprawnie działał? Będą na nim obowiązywały wszystkie zmiany jakie wprowadził patch 12.04?

będzie działało.

Odnośnik do komentarza

Witam, właśnie dostałem propozycję objęcia zespołu Chelsea ... Oczywiście ucieszyłem się na tę wieść, lecz obecnie jestem totalnie nieogarnięty jeśli chodzi o ligę angielską .. Czy można w jakiś sposób stworzyć zespół rezerw/u-18? Taki ogrom zawodników jaki posiada Chelsea mnie przerasta, a nie widzi mi się wypożyczanie ich do odpowiednich klubów (zbyt wielu ich) ... Co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza

U mnie w polskiej różnie to wygląda, czasem nie strzelają przez kilka meczów, a czasem potrafią 5-6 goli w 3 meczach załadować. W brazylijskiej podobnie.

 

Mam następujący problem. Mam w Wiśle 6mln na transfery i 150tys. na płace, z czego wykorzystanych jest 73tys., a mimo to mogę zaoferować maxymalnie 7,5tys w kontrakcie. Niech ktoś pomoże, bo mam kasę na kupno dobrego piłkarza, ale nie mam szans go opłacić... Dajcie no jakąś dobrą poradę.

 

Mała aktualizacja do problemu - sprzedałem trzech gości, którzy razem zarabiali naprawdę grosze, budżet płacowy skoczył może o 2-3k, a już mogę oferować maksymalnie 13k w kontrakcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...