Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego asystent często mówi mi, że jest zaniepokojony przebiegiem przygotowań przedmeczowych? Dodaje, że zespół powinien mieć przygotowaną więcej, niż jedną taktykę (mam 3 taktyki - 2 wyjazdowe i 1 domową). Dodatkowo zaleca opracowanie nowej taktyki w ramach przygotowań przedmeczowych.

O co chodzi? Nie rozumiem tego. Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.

 

Mój astystent też mi o tym mówi, w sumie się nie dziwię bo mam tylko jedną taktykę. Z drugiej strony jest zaniepokojony przebiegiem przygotowań przedmeczowych a właśnie używając tej jednej taktyki i nie mając innych rezerwowych taktyk zdobyłem w pierwszym sezonie wicemistrzostwo Hiszpanii Atletico Madrid (byłem przed Realem M.) co uważam za spory sukces. Więc sądzę, że nie ma się co przejmować uwagami asystenta na ten temat. On swoje a ja swoje.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego asystent często mówi mi, że jest zaniepokojony przebiegiem przygotowań przedmeczowych? Dodaje, że zespół powinien mieć przygotowaną więcej, niż jedną taktykę (mam 3 taktyki - 2 wyjazdowe i 1 domową). Dodatkowo zaleca opracowanie nowej taktyki w ramach przygotowań przedmeczowych.

O co chodzi? Nie rozumiem tego. Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.

 

Mój astystent też mi o tym mówi, w sumie się nie dziwię bo mam tylko jedną taktykę. Z drugiej strony jest zaniepokojony przebiegiem przygotowań przedmeczowych a właśnie używając tej jednej taktyki i nie mając innych rezerwowych taktyk zdobyłem w pierwszym sezonie wicemistrzostwo Hiszpanii Atletico Madrid (byłem przed Realem M.) co uważam za spory sukces. Więc sądzę, że nie ma się co przejmować uwagami asystenta na ten temat. On swoje a ja swoje.

a ja mam ze wszyscy sa zadowoleni ;P trzeba zmieniać przygotowania do meczu zależnie od przeciwnika i tyle w temacie , choc 6liga angielska rzadzi sie swoimi prawami ;d

Odnośnik do komentarza

Gram Twente i moim klubem filialnym jest Heracles który gra w tej samej lidze tyle że współpraca klubów jest określona jak "długofalowa" nie jest napisane nic ani o wypożyczeniach ani o pierwszeństwie składania ofert w przypadku transferów ich zawodników. Interesuje mnie czym charakteryzuje się ta współpraca długofalowa i czy da się przejść z tego na taką żebym mógł wypożyczać moich grajków do Heraclesu dobrze by było mieć ich na oku a do tego od razu byli by przygotowywani do poziomu Eredevisie.

Odnośnik do komentarza

lecz to nie jest problem , jak Alt+Print Screen i później do painta [Ctrl+v] to wystarczy suwak przesuwając w prawo ;)

 

Jaki suwak? ;P myślałem, że jestem informatyk, a głupiego zrzutu nie umiem zrobić :D zaraz zrobie zdjęcie monitora aparatem ;P

 

Screena z FM robi się w prosty sposób: ALT + F9 i to zdjęcie powinno Ci się zapisać w folderze z grą, gdzie masz save, loga itp. Ten zrzut ekranu będziesz miał w formacie .png

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem bury za to wiec i tobie polecam zmienić te foto na spoilery w następujący sposób [spoiler*] link [/spoiler*] ;) tylko bez *

 

... wydarzy się tragedia, kontuzja i nie będzie miał kto strzelać xD a skladziku nie znamy ponieważ to są obcy*

 

po za tym jak Wy możecie grac w takim oknie ;/ nie lepiej tak ? ==>

 

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem bury za to wiec i tobie polecam zmienić te foto na spoilery w następujący sposób [spoiler*] link [/spoiler*] ;) tylko bez *

 

No już bez przesady, że screena nie potrafiłem zrobić to nie znaczy, że podstaw html i bb code nie znam :D czasami się coś na allegro wystawi ;P

 

 

 

... wydarzy się tragedia, kontuzja i nie będzie miał kto strzelać xD

 

Nie nie nie :) Hrdlicka zawsze łeb w łeb z Aarabem i Antunes na lewym skrzydle..nominalny napastnik,ale żeby wykorzystać potencjał całej trójki to ich tak ustawiłem:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...