Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałbym się zapytać o taktykę. Czy istnieje taka reguła, że np. po połowie sezonu, komputer (rywal) w pewien sposób rozszyfrowuje moją strategię na tyle, że będę musiał ją zmienić? O ile kojarzę, to w którymś z poprzednich managerów (2008?) tak było. Może się mylę, nie wiem.

Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Szukam do przeciętnego klubu Bundesligi jakieś dobrego polskiego bramkarza (lub z polskim obywatelstwem) - Szczęsny, Fabian, Kuszczak, Boruc, Sandomierski, Tytoń mnie olewają! Jeszcze na obronę (z Perquisem, Glikiem, Głowackim ta sama sytuacja).

 

Slowik i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza

Kamil Dankowski z Legii, Marcin Kamiński z Lecha, Michał Czekaj z Wisły, Krystian Żołnierewicz z Arki. A bramkarz to jeszcze Krystian Frąckowiak z Lecha, już puka do do drzwi I reprezentacji. Wszyscy na podobnym, niezłym poziomie. A swoją drogą, to brakuje mi możliwości interakcji z zawodnikiem, który ma podwójne, potrójne:P obywatelstwo, a jest zadeklarowany dla którejś nacji, by spróbować namówić go do gry dla tego drugiego kraju.

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość aby mój scout robił analizę kolejnego rywala ? Chodzi mi o taki sposób przedstawiania przeciwnika jak w FM11, czyli, że grają np szeroko, piłką po ziemi itp.

 

Jeżeli nie da rady, to powiedźcie mi jak analizować grę przeciwników, jeżeli praktycznie nie można oglądać ich całych spotkań, tylko urywki.

Odnośnik do komentarza

to sa jakies jaja gram druzyna Bideford zaczynalem od najnizszej ligi angielskiej gram na dodtaku z najnizszymi ligami, w pierwszym sezonie awansowalem lige wyzej i po 21 meczach 20 wygranych i jeden remis, 91% zwyciestw w bramkach 299 strzelonych i 71 straconych pod moja wodza przez 1,5 sezonu , a z koncem 2012 roku pojawia mi sie info ze odrzuclilem wszystkie propozycje kontraktu mial ktos takie cyrki? Nie dostalem zadnej propozycji kontraktu jest to klub amatorski i prowadzi sie ich za free, wqrwilem sie!!!

 

Czy to moze byc z tego powodu ze osiagnalem okrelona reputacje?

 

A jak zglaszam swoje zainteresowanie w klubach gdzie menadzerowie sa zagrozeni to wyskakuje mi ze chyba zartuje;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...