Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pogoń powinna być Twoim klubem filialnym. Jak klikniesz prawym przyciskiem na zawodnika, powinna być opcja bodajże "Przenieś do klubu filialnego" czy coś takiego...

 

To jak tylko zajdę dzisiaj na chatę po pracy to zobaczę te opcje. To na czym polega awans tych ekip. Przecież oni nie graja żadnej ligi. I mam jeszcze pytanko. Czy jak będę z nimi współpracował będę miał pierwszeństwo w ich objęciu ?

Odnośnik do komentarza

WTF ??? Jest dobra forma walczę o LM i mam mecz z West Ham, wychodzę pierwszym składem i powinnien mecz wygrac bez problemu, no ale jak tu wygrac, przeciez ogarnie takiej druzyny jak West Ham i to u siebie to zbyt trudne dla mojej ekipy... Dobra pogodziłem się, gram 2 kolejne mecze z Schalke w Le i oba wygrywam odpowiednio 1-0 i 3-2. Wracam do Premiership jest mecz z Blackburn noi po wpadce z West Hamem liczę na dobry wynik na wyjezdzie, okazuje sie ze tez zbyt trudny mecz i przegrywam , powoli odechciewa mi sie grac ale zagralem jeszcze jeden mecz u siebie z Reading(pewnie spadnie) i przegrywam... CO sie dzieje? O co tu chodzi, bo juz naprawde nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza

 

 

Pogoń powinna być Twoim klubem filialnym. Jak klikniesz prawym przyciskiem na zawodnika, powinna być opcja bodajże "Przenieś do klubu filialnego" czy coś takiego...

 

Szukam tej opcji i nie ma:) chciałbym kilku młodych wyporzyczyć do klubu filialnego, może chodzi o klub patronacki?

 

PS. Trenujecie jakoś specjalnie młodych dobrych grajków pierwszego zespołu? Cały czas mi wyskakuje,że "ktos tam ładnie sie rozwija cieszy sie asystent.

Odnośnik do komentarza

Pogoń powinna być Twoim klubem filialnym. Jak klikniesz prawym przyciskiem na zawodnika, powinna być opcja bodajże "Przenieś do klubu filialnego" czy coś takiego...

 

To jak tylko zajdę dzisiaj na chatę po pracy to zobaczę te opcje. To na czym polega awans tych ekip. Przecież oni nie graja żadnej ligi. I mam jeszcze pytanko. Czy jak będę z nimi współpracował będę miał pierwszeństwo w ich objęciu ?

Link do niższych lig polskich: http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/CM-Revolution-Polska-Liga-Update-2012-v1_0.html

Odnośnik do komentarza

Potrzebujesz miec klub patronacki i jak klikasz na zawodnika i zakladke sklad , to na samym dole masz opcje "przesun do klubu patronackiego" i jesli masz wiecej niz jeden , to widzisz wszystkie.

 

Sam sprawdziłem teraz jak to jest i mam faktycznie Pogoń Siedlce jako jeden z klubów filialnych, jednak charakter współpracy nie przewiduje wypożyczeń na zasadzie przesunięcia do zespołu. W ten sposób mogę wysyłać zawodników tylko do Świtu, który został zakontraktowany jako klub filialny już za mojej kadencji z Legii.

Odnośnik do komentarza
Szukam jeszcze jakiś informacji o sztabie szkoleniowym od fizjo po asystentów i trenerów. Mianowice jakie atrybuty są ważne na jakim stanowisku, jaki to ma wpływ na zespół.Może był już jakiś artykuł na ten temat? W ogóle interesuje mnie jakie ma znaczenie dobór szkoleniowców.
Co do trenerów, to wzór na maksymalną ilość gwiazdek wygląda tak: Siła: Kondycja >= 18 Aerobik: Kondycja >= 18 Um. Bramkarskie: Trening bramkarski >= 18 Taktyka: Taktyka >= 18 Obrona: Defensywa =18 i Taktyka >=18 Defensywa =19 i Taktyka >=14 Defensywa =20 i Taktyka >=10 Panowanie nad piłką: Technika =18 i Mentalność >=18 Technika =19 i Mentalność >=14 Technika =20 i Mentalność >=10 Atak: Ofensywa =18 Taktyka >=18 Ofensywa =19 Taktyka >=14 Ofensywa =20 Taktyka >=10 Strzały: Technika =18 Ofensywa >=18 Technika =19 Ofensywa >=14 Technika =20 Ofensywa >=10 Stałe fragmenty: Technika =17 Mentalność Ofensywa >=39 Technika =18 Mentalność Ofensywa >=36 Technika =19 Mentalność Ofensywa >=33 Technika =20 Mentalność Ofensywa >=30 Jeśli chodzi o asystenta, to zależy do czego Ci on potrzebny :) Jak do rozmów motywacyjnych to "motywowanie", ja cenię wiedzę taktyczną. Determinacja, dyscyplina, praca z juniorami - na te rzeczy też zawsze patrzę. Przy wyborze kogokolwiek wchodzę w jego informacje i jak widzę, że jest powiedzmy "pozbawiony ambicji" itp., to taki ktoś nie ma miejsca u mnie w klubie ;)

 

Troszkę jaśniej jakbyś mógł, lub ktoś inny:)

 

Kalkulator

http://bonzollm.vze.com/fmcc

 

 

 

 

Sory ze zawracam wam gitarę. Gdzie to wkleić i jak to później otworzyć ?

 

Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2012/shortlists (Jak nie ma takiego katalogu to stwórz)

 

Potem musisz zaimportować listę życzeń w FM'ie

Odnośnik do komentarza
Szukam jeszcze jakiś informacji o sztabie szkoleniowym od fizjo po asystentów i trenerów. Mianowice jakie atrybuty są ważne na jakim stanowisku, jaki to ma wpływ na zespół.Może był już jakiś artykuł na ten temat? W ogóle interesuje mnie jakie ma znaczenie dobór szkoleniowców.
Co do trenerów, to wzór na maksymalną ilość gwiazdek wygląda tak: Siła: Kondycja >= 18 Aerobik: Kondycja >= 18 Um. Bramkarskie: Trening bramkarski >= 18 Taktyka: Taktyka >= 18 Obrona: Defensywa =18 i Taktyka >=18 Defensywa =19 i Taktyka >=14 Defensywa =20 i Taktyka >=10 Panowanie nad piłką: Technika =18 i Mentalność >=18 Technika =19 i Mentalność >=14 Technika =20 i Mentalność >=10 Atak: Ofensywa =18 Taktyka >=18 Ofensywa =19 Taktyka >=14 Ofensywa =20 Taktyka >=10 Strzały: Technika =18 Ofensywa >=18 Technika =19 Ofensywa >=14 Technika =20 Ofensywa >=10 Stałe fragmenty: Technika =17 Mentalność Ofensywa >=39 Technika =18 Mentalność Ofensywa >=36 Technika =19 Mentalność Ofensywa >=33 Technika =20 Mentalność Ofensywa >=30 Jeśli chodzi o asystenta, to zależy do czego Ci on potrzebny :) Jak do rozmów motywacyjnych to "motywowanie", ja cenię wiedzę taktyczną. Determinacja, dyscyplina, praca z juniorami - na te rzeczy też zawsze patrzę. Przy wyborze kogokolwiek wchodzę w jego informacje i jak widzę, że jest powiedzmy "pozbawiony ambicji" itp., to taki ktoś nie ma miejsca u mnie w klubie ;)

 

Troszkę jaśniej jakbyś mógł, lub ktoś inny:)

 

Kalkulator

http://bonzollm.vze.com/fmcc

 

 

 

 

Sory ze zawracam wam gitarę. Gdzie to wkleić i jak to później otworzyć ?

 

Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2012/shortlists (Jak nie ma takiego katalogu to stwórz)

 

Potem musisz zaimportować listę życzeń w FM'ie

 

To jest zly kalkulator , jak dokladnie to przesledzisz to nie oddaje ilosci gwiazdek z kalkulatora w grze...

Odnośnik do komentarza

Cześć,

mógłby mi ktoś powiedzieć czy istnieje jakakolwiek możliwość cofnięcia save'u gry? Kolega przez przypadek zapisał swoją grę na mojej i niestety nie mogę grać swoją drużyną.

Można to zrobić jakimś programem, nie wiem, edytorem? A może cofnięcie systemu by w tym pomogło?

Liczę na pomoc,

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Cześć,

mógłby mi ktoś powiedzieć czy istnieje jakakolwiek możliwość cofnięcia save'u gry? Kolega przez przypadek zapisał swoją grę na mojej i niestety nie mogę grać swoją drużyną.

Można to zrobić jakimś programem, nie wiem, edytorem? A może cofnięcie systemu by w tym pomogło?

Liczę na pomoc,

pozdrawiam :)

 

Nie mozna niestety :P

Odnośnik do komentarza

[quote name='kaczy19

Cześć,

mógłby mi ktoś powiedzieć czy istnieje jakakolwiek możliwość cofnięcia save'u gry? Kolega przez przypadek zapisał swoją grę na mojej i niestety nie mogę grać swoją drużyną.

Można to zrobić jakimś programem, nie wiem, edytorem? A może cofnięcie systemu by w tym pomogło?

Liczę na pomoc,

pozdrawiam :)

Nie ma takiej możliwości. Możesz jedynie wczytać wcześniejszy sejw jeżeli miałeś backupy. Jest taka opcja, żeby gra tworzyła trzy stany gry.
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam szczerze ze nie znalazlbym teraz tylu graczy gdyby ktos nie zapytal o daty powstawania nowych zawodnikow

 

mógłbym prosić o podesłanie tego posta/artykułu o tym z góry dzięki

pozwolilem sobie troszke zmodyfikowac :

 

 

STYCZEN

27.1 - Costa Rica

28.1 - Honduras, Jamaica, Guatemala, Panama, Nicaragua, Netherlands Antilles, Suriname, St Vincent, Guyana, Grenada, El Salvador, Cuba & Bermuda

LUTY

23.2 - Azerbaijan, Bosnia & Herzeg., Estonia, FYR Macedonia, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Moldova, Montenegro, New Zealand, Georgia, Andorra, Albania, American Samoa, Fiji, Papua New Guinea, Samoa, Solomon Islands, Tonga, Vanuatu, Armenia & Malta

MARZEC

2.3 - Mexico

7.3 - Australia, Croatia, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, Northern Ireland, Scotland, Switzerland, Turkey, Ukraine & Wales

12.3 - Austria & England

16.3 - Slovakia

17.3 - Belgium, Czech Republic, Italy, Poland, Portugal, Cyprus & Indonesia

19.3 - Bulgaria, Slovenia & Romania

25.3 - Denmark & Netherlands

28.3 - Serbia & Spain

KWIECIEN

2.4 - Argentina, South Africa & India

18.4 - Uruguay

Maj

7.5 - Mali

CZERWIEC

6.6 - Barbados, Bolivia, Ecuador, Paraguay, Venezuela & Trinidad & Tobago

SIERPIEŃ

20.8 - Sweden & Hong Kong

27.8 - Canada, Iran, Iraq, Japan, Kuwait, Lebanon, Qatar, Saudi Arabia, Turkmenistan, U.A.E, Uzbekistan, Vietnam, Macau, Yemen, Thailand, Tajikistan, Syria, Sri Lanka, Philippines, Palestine, Pakistan, Oman, Northern Mariana Islands, Nepal, N. Korea, Mynamar, Mongolia, Maldives, Macau (China PR), Laos, Kyrgyzstan, Jordan, Guam, East Timor, Chinese Taipei, Cambodia, Brunei, Bhutan, Afghanistan, Bahrain & Bangladesh

29.8 - Burundi

WRZESIEŃ

2.9 - Malaysia

7.9 - Chad

18.9 - Chile

19.9 - Brazil

20.9 - Russia, South Korea & U.S.A

22.9 - Iceland & Republic of Ireland

24.9 - Finland

27.9 - Colombia & Singapore

PAZDZIERNIK

2.10 - African teams (I've found this to be true if you don't have any African xml's loaded. If you do then dates tend to vary)

7.10 - China PR & Norway

15.10 - Peru

Listopad

1.11 - Białoruś

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...