Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@kaczy1982, na wstępie nieźle masz tych sytuacji :P Postaw może na jakość nie na ilość ograniczając strzały z dystansu u zawodników, którzy tą wartość mają słabą, zobacz jak wypada atrybut wykańczania akcji i opanowania - też istotne. Myślę, że też może być tu kwestia trochę rozmowy motywacyjnej, np. w przerwie jak miałeś dużo strzałów, ale większość niecelnych i do tego noty liche, to albo spokojnie zganić gościa, albo że wierzysz w umiejętności - jeden gracz inaczej zareaguje od drugiego, trzeba znać ich tendencje w zachowaniu.

Poza tym, tam masz taką możliwość prześledzenia skąd najczęściej strzelali niecelnie i kto, i na tej podstawie możesz w jakimś stopniu zredukować ubytki :)

Przykład, który podałeś bardzo przypomina mi moją ekipę :P...jednak to ja strzelam 3 razy na bramkę wygrywając 1:0 :) Często jest nerwówka jak widzę, jak blisko przeciwnik jest od zdobycia gola, bo ciągle akcja, akcja :) Taki urok kontrataków ;), można śmiało podejrzewać, że właśnie kontry mają wpływ też na taki bieg zdarzeń w drużynie przeciwnej, w sensie dużo strzałów=mało bramek. Najlepszym sposobem na to więc byłoby zrobienie taktyki specjalnie pod kontrataki, chodzi o pewne dostosowanie się. Przypomina mi to nieco grę w papier, nożyce, kamień :)

I tak odpowiedź na posta stała się inspiracją do zbadania tego problemu dla mnie i pomysłu na nową taksę :)

Odnośnik do komentarza

Adam : Polecam napastników z atrybutem Drybling ;) i nauczyć go czegoś pożytecznego jak np mijanie gk sam na sam , jeżeli siniper jest samolubny to nie poda , ja takich lubie ;P

 

co do 11 to juz są dostępne 14 lig angielskich xD 14 liga Manchesteru xD , ale tam to już Hardcore do kwadratu :) może kiedyś ;d narazie tworze historie Polski :D

Odnośnik do komentarza

Adam : Polecam napastników z atrybutem Drybling ;) i nauczyć go czegoś pożytecznego jak np mijanie gk sam na sam , jeżeli siniper jest samolubny to nie poda , ja takich lubie ;P

 

co do 11 to juz są dostępne 14 lig angielskich xD 14 liga Manchesteru xD , ale tam to już Hardcore do kwadratu :) może kiedyś ;d narazie tworze historie Polski :D

 

A to nie widzialem jeszcze nigdzie 14 ligi ang. Ma ktos dojscie to logopackow zeby byl herb perugi z 4 ligi wloskiej ??

Odnośnik do komentarza

Adam : Polecam napastników z atrybutem Drybling ;) i nauczyć go czegoś pożytecznego jak np mijanie gk sam na sam , jeżeli siniper jest samolubny to nie poda , ja takich lubie ;P

 

 

Robie tak i nic nie pomaga a gramy z kumplem lige angielska.Gram Arsenalem i od Aguero,Cavaniego czy Neymara mozna wymagac zeby tak nie robili XD

Odnośnik do komentarza

Po zajeciu pierwszego miejsca w grupie (w grupie Lyon, Inter, Spartak Moskwa) udalo mi sie o dziwo wygrac z Barca http://imageshack.us...03/barcamt.jpg/

Jak tak dalej pojdzie to jeszcze wygram LM :D

Można prosić link do całego składu?

3/4 zespolu to newgeni sciagnieci do klubu jak jeszcze byli juniorami i wytrenowani w Lechu, na szczescie dzieki temu, ze wiekszosc jest juz dlugo to nie mam problemu z limitami, bo paru ma juz polskie obywatelstwo. I co najwazniejsze zawodnicy w koncu nie chca za wszelka cene uciekac jak to bylo w poprzednich czesciach. Regularnie dostaje oferty po +50mln i odrzucam, a zawodnicy sa zadowoleni z gry w klubie.

http://imageshack.us/f/17/sklado.jpg/

i najlepszy napastnik

http://imageshack.us.../687/kempf.jpg/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...