Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o klauzulę wzrostu pensji zawodnika po rozegraniu określonej liczby spotkań w lidze. Jeśli taką klauzulę ma zawodnik grający w zespole U-19 to pensja zgodnie z tą klauzulą wzrasta po rozegraniu meczy w zespole pierwszym czy U-19?

 

Wzrasta po rozegraniu meczów ligowych, a mecze w drużynach U-19 traktowane są jako mecze towarzyskie

Odnośnik do komentarza

kur... mać, drugi raz to samo :( http://www.fotosik.p...8037c8e859.html jakies propozycje na rozwiązanie problemu?

Kupiłeś pudełkową wersję czy klucz z Allegro? Jeśli klucz to za ile? Grafika nie ma tu nic do rzeczy. Tylko podmieniając coś w głównym folderze gry i potem sprawdzając "spójność plików" Steam pobiera domyślne pliki ( piłki, siatki itd.). Niezłe jaja trzeba przyznać... Atakuj support SEGI, nie ma innej opcji chyba... I na bieżąco pisz jak się sprawa toczy, GL !

 

Posiada ktoś tą wielką paczkę z 93 tysiącami zdjęć piłkarzy? Chodzi mi tu o źródło z sotirousti. Słaby angielski mam i z nimi dogadać się o torrent to jak z Czechem. A partami z 60kb/s transferem nie ma co ściągać. Pobrałem ostatnio jedynie jakiś 4,2gb plik, ale z tego 2gb to jakieś nie możliwe do odczytu foldery.

Ja chyba ściągałem stąd---> http://torrenty.org/torrent/636991 i pobrało się bardzo szybko. Swoją drogą - nie ma jak torrenty ;)

 

Klucz kupiłem przez inmudo. Od 21 października było wszystko oki do dnia wczorajszego. Jeśli jeszcze raz mi się to pojawi, napisze do nich.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem coś niedobrego się dzieje z zawodnikami, z którymi nie przedłuża się kontraktu i oddaje na wolny transfer. Gram Arsenalem i zwolniłem z klubu Fabiańskiego (30 lat, nie znalazł klubu i skończył karierę), Van Persiego (32 lata, zniszczony przez kontuzje, ale nadal dobry piłkarz dla zespołu ze środka tabeli Premier League, mimo to nie może znaleźć pracodawcy). Sunderland oddał Arshavina, 34 lata, też jeszcze się "trzyma" piłkarsko - również bez klubu. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać...

 

Ja tez to zauważyłem choc moze nie na takim poziomie lecz zeby Zagłebie Lublin zwalniało grajka który sezon później u mnie jest królem strzelców > ?? duzo dobrych zwodnikow jest na wolnym , wystarczy podpisac z nim kontrakt pograc nim troche i sprzedac ;d

Odnośnik do komentarza

musiałem się pochwalić swoim sukcesem :P

 

http://imageshack.us...8/polfinal.png/

 

Widzę, że kolega gra PSG. Ja też grałem tym klubem 2sezony - 3 i 2 miejsce w lidze plus 2razy zdobyty puchar tylko i zrezygnowałem. Dobrze grał Eriksen z Ajaxu...

 

Chciałbym pograć w angielskiej Championship. Nie wiem jaki klub sobie wybrać - może jakąś upadłą potęgę typu Leeds, czy jakiś słabszy klub? Ma ktoś jakieś propozycje? A może zacząć jako bezrobotny? Tylko mam pytanie, gdy ustawię swoją reputację na Automatyczny to szybko dostanę propozycję pracy, czy będę musiał czekać długo?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tej gry troche, chce wypozyczyc ponizszego zawodnika zeby sie ogrywal, zarabia tylko 1,1 tygodniowo i gdy wybieram opcje proponuj klubom to zero zainteresowania, nawet jesli proponuje ze bede pokrywal cale wynagrodzenie. A zawodnik wydaje mi sie calkiem niezly:http://imageshack.us.../443/wypni.jpg/

tez mi sie wydaje ze jest to troche skopane. gram co prawda w 4 lidze angielskiej, ale w fm10 nie bylo problemu z wypozyczeniem lub sprzedaza grajkow do nizszych lig a tutaj jest tragedia. nikt ich nie chce nawet za darmo. co gorsza, zawodnicy nie chca rozwiazywac kontraktow za porozumieniem stron i w rezultacie, zeby zmniejszyc budzet placowy, musialem zwolnic juz z klubu 3 pilkarzy :/

Odnośnik do komentarza

Dokładnie ja mam Koronę Kielce jako filialny w 1 lidze :D bałem się trochę jak wypożyczyłem cale rezerwy do Kielc ze rozniosą 1lige , ale o dziwo wszyscy grali i nic nie ugrali , ale ważne ze się polepszyli , z tym ze szkopuł jest taki ze tylko korona nadaje sie na filialny , gdzie indziej nie chcą przechodzić młode gwiazdy ;/ po prostu infrastruktura filialnego musi być dobra

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...