Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić o co do jasnej ciasnej chodzi z tymi sponsorami? Dlaczego polonia warszawa zgarnia co sezon 11mln Euro (zero sukcesów), a ja Jagiellonią co roku coś wygrywam (wczoraj np. wygrałem LM), a od sponsorów dostaję ok. 400tys Euro ... (?) Mam najwyższą reputację w Lidze (3,5 gwiazdki), zaliczam się do najbogatszych klubów w europie (31 pozycja). Gdyby nie występy w europejskich pucharach to zbankrutowałbym już kilka sezonów temu. Podobnie sprawa ma się z frekwencją... W lidze średnia frekwencja to 10-11tys osób na (24tys stadion) i nie rośnie... od 2012 nic się nie zmieniło. Zarząd też jest jakiś otępiały ani nie robią dni kibica, ani zniżek... Mogę jakoś wpłynąć na frekwencje? Oczywiście edytory itp odpadają.

Odnośnik do komentarza

ok przepraszam i spróbuje* się poprawić

 

 

Wie Ktoś jak grac w siec ? próbuje własnie z kolega połączyć się [ wyłączyliśmy firewalle , gre ustawilismy jako serwer oczywiscie nowa gre , nastepnie próbowaliśmy dodać adres ip , i wykakuje komunikat "połączenie z serwerem niemożliwe" ma ktos jakis pomysl na to aby temu zaradzić ? , obaj oryginały obaj w steamie ... kiedys gralo sie poprzez hama* moze i tym razem to jedyne wyjscie ??

Odnośnik do komentarza

Może Ja coś napiszę od siebie: w chwili obecnej mam 1,5 sezonu za sobą, w pierwszym zdobyłem Superpuchar (z Wisłą 1:0), Mistrzostwo (w 24 kolejce :D), PP (z Górnikiem 2:1), w LE odpadłem w 1/16 z Dortmundem (3:2 i 1:4). W drugim Superpuchar (z Górnikiem 2:0), w LM awansowałem z grupy (Real, Donieck i Celtic) w 1/8 mam Bordeaux. Wyniki całkiem całkiem :P.

Transfery sezon pierwszy: bramkarz Hutar (BATE), lewy obrońca Pamic (Sparta Praga), środkowy pomocnik Brennson (BATE), skrzydłowi Rekish (Dynamo Mińsk) i Kupisz (Jaga), napastnik Korzym (Korona).

Transfery sezon drugi: stoper Danch (Górnik), napastnik Jańczyk (CSKA) wolny.

Sprzedałem: Manu 3mln, Luboja 3,5mln

Jednakże mam pytanie o poprawienie skuteczności, gdyż potrafię oddać ok 25 strzałów z czego 17 celnych i zdobyć jedną bramkę :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...