Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bym potrafił, co roku dodaje sobei wszystkie dodatki graficzne,ale w strukture jeszcze nie wchodziłem tak głębiej.Chodzi o skin "fahrenheit".Kolorki to konkretnie dwa.b. wyskoka wartosc atrybutu taki jak gra na pozycji naturalny (czyli odblaskowy zielony), dobra wartosc atrybutu taka jak gra na pozycji - uzdolniony czyli normalna zielen matowa.

 

marrtac - dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Ajax ;/ maja 2 napastnikow kotrzy po 11 bramek w LE maja ;/ ja mam 1 z takim dorobkiem , lecz i tak John A prowadzi

trafilem nie najgorzej zwlaszcza ze 3 zespoly po prawej stronie sa niebiańsko mocne

 

Wisełka poplynela

 

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam szczerze ze nie znalazlbym teraz tylu graczy gdyby ktos nie zapytal o daty powstawania nowych zawodnikow , odrazu dzien po np

28.1 - Honduras dzien po wyslam scouta do tego kraju , sam po za tym przeszukuje repre i najlepsze kluby sortujac wedlug najmlodszych :D napastnika to normalnie 1 sklad lecz mam 3 wysmienitych o ktorych pol sredniej europy sie bije :D aaaa i Sokol Kleczew 3-0 AJAX Amsterdam w Cwiercfinale hehehe z czego rywale wbili sobie 2 bramki , ostatnia to parodia bramkarz z obronca bili sie o pilke kto ma ja wybic i jeden o drugiego i za linie bramkowa xD hehe

 

 

 

2 mecz 0-0 i polfial xd ale tam juz Toulouse ktore rozgromilo Sporting 8-2 ;/ co jak co gdyby ktos mi na pczatku sezonu powiedzial polfinal w LE brambym w ciemno , martwilem sie na pczatk by brage ograc aby sie dostac po losowaniu tez ciezka mine mialem ;) ale jest sukces :D

Edytowane przez Shashwyk
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam szczerze ze nie znalazlbym teraz tylu graczy gdyby ktos nie zapytal o daty powstawania nowych zawodnikow , odrazu dzien po np

28.1 - Honduras dzien po wyslam scouta do tego kraju , sam po za tym przeszukuje repre i najlepsze kluby sortujac wedlug najmlodszych :D napastnika to normalnie 1 sklad lecz mam 3 wysmienitych o ktorych pol sredniej europy sie bije :D aaaa i Sokol Kleczew 3-0 AJAX Amsterdam w Cwiercfinale hehehe z czego rywale wbili sobie 2 bramki , ostatnia to parodia bramkarz z obronca bili sie o pilke kto ma ja wybic i jeden o drugiego i za linie bramkowa xD hehe

 

 

 

2 mecz 0-0 i polfial xd ale tam juz Toulouse ktore rozgromilo Sporting 8-2 ;/ co jak co gdyby ktos mi na pczatku sezonu powiedzial polfinal w LE brambym w ciemno , martwilem sie na pczatk by brage ograc aby sie dostac po losowaniu tez ciezka mine mialem ;) ale jest sukces :D

 

Stadion robi wrazenie :)

Odnośnik do komentarza

Kozacki lecz te w Pol tez ladne , np Lechia G tez niczego sobie :D

 

 

 

no tak nawet nie dane mi bylo wyjsc na boisko a juz przegralem ... 5 kontuzji z 1skladu .... to najbardziej boli , juz wolalbym otrzymac lanie niz grac zawodnikiem ktorego nie widze na pozycji ... ehhh a mazenia urosly do Finalu ... ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...