Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o nowym juniorze :?: za free oczywiście nie na hodowle do składu lecz kwestie finansowe odegrają tu role ;d

 

 

 

to pewnie zawsze zaznaczałeś przy starcie

 

Na srodkowego obronce troche mu brakuje koncentracji, sily i skocznosci ale 17 lat , wiec pewnie indywidualnym treningiem szybko podciagniesz :>

Odnośnik do komentarza
Na srodkowego obronce troche mu brakuje koncentracji, sily i skocznosci ale 17 lat , wiec pewnie indywidualnym treningiem szybko podciagniesz :>

 

 

Ten podobnie wygladal ;pp i przyszedl troszke pozniej do klubu xD 5sezonow juz u mnie :)

 

po za tym tego 17 lataka latem upchne za 4mln , jak na pol sezonu to i tak ladnie zarobie :D a sprzedam poniewaz 3,5gwiazdki ma wiec nie zagrzeje u mnie meijsca

Odnośnik do komentarza

Nie spodziewalem sie, a jednak udalo mi sie wygrac Lige Mistrzow Kolejorzem.

http://imageshack.us...1/39963192.jpg/

http://imageshack.us.../406/termk.jpg/

 

Niby to tylko gra, ale w finale z Man Utd to naprawde przy kazdej akcji mega nerwy ze moze tym razem uda im sie strzelic :D

 

Niezle :D

 

Ja po pierwszym sezonie zdobylem mistrza Lechem i Puchar Polski.W drugim tak samo + wyjscie z grupy LM i trafilem na Mu i "do widzenia".W trzecim zmierzam po mistrza i pewnie tez po puchat ale po wyjsciu z grupy trafilem na Real M. - u siebie 1-4 plecak a na wyjezdzie 0-4 plecak :o

 

Uwazam ze trzeba miec troche szczescia w losowaniu po wyjsciu z grupy.

 

Ja juz mam u siebie w skladzie takich asow jak :

 

-Ofensywny pomocnik, reprezentant mlodiezowki angielskiej - Chamberlain - zakupiony z Arsenalu za 13,5 mln Euro , pensja 28 tys Euro tyg.

-Srodkowy pomocnik , reprezentan mlodziezowki francuskiej - Pogba - zakupiony z MU za 10 mln Euro , pensja 22,5 tys Euro tyg.

-Prawy obronca , reprezentant Szwajcarji - Koch - zakupiony z Vitesse za 8,5 mln Euro , pensja 18 tys Euro tyg.

 

To z takich "ASÓW" na ktorych zakup sobie pozwolilem. Oczywisci reszta skladu nie odstaje az tak bardzo.

 

Wszystkich oczywisci kupuje w ratach i mam nadzieje ze starczy mi kasy na ich splacanie i pensje :P no i oczywiscie czekam na jakis sukces w Europejskich Pucharach , bo z takim skladzie wyjdzie z grupy wcale nie jest zadna rewelacja. W tym sezonie udalo mi sie wyjsc z grupy :

 

Sevilla - 13 pkt

Lech - 10 pkt

MU - 8 pkt

Sporting - 3pkt

 

Na srodkowego obronce troche mu brakuje koncentracji, sily i skocznosci ale 17 lat , wiec pewnie indywidualnym treningiem szybko podciagniesz :>

 

 

Ten podobnie wygladal ;pp i przyszedl troszke pozniej do klubu xD 5sezonow juz u mnie :)

 

po za tym tego 17 lataka latem upchne za 4mln , jak na pol sezonu to i tak ladnie zarobie :D a sprzedam poniewaz 3,5gwiazdki ma wiec nie zagrzeje u mnie meijsca

 

No ten drugi o wiele lepszy, wrecz bym powiedzial ze klasa swiatowa :>

Odnośnik do komentarza

kaczy1982, ja mialem tak samo. Pierwsze 4 sezony nie potrafilem wyjsc nawet z grupy, ale kiedy sciagnieci juniorzy sie wdrozyli do skladu udalo mi sie wkoncu zajsc do cwiercfinalu PE, nastepny sezon cwiercinal LM, w ktorym zostalem zniszczony przez MU, i w nastepnym sezonie musze przyznac troche szczesliwe zwyciestwo 1-0 w finale. ;) Fajnie gdyby udalo sie obronic puchar, ale nadal ciezko sciagnac mocnego, juz wyszkolonego zawodnika i nadal musze szukac glownie mlodych, ktorzy beda gotowi po pewnym czasie.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie korzystam ze standardowego wyszukiwania z centrum transferowego.Jest tam tylu dobrych zawodnikow ze nie mam zamiaru kupowac zawodnikow , ktorzy "powoli" beda wchodzic do skladu , bo takich mam wsrod swoich juniorow.Szukam tylko i wylacznie "gotowych" , mlodych ( do 25 roku) zawodnikow , ktorzy na "dzien dobry" podniosa poziom mojej gry.

Odnośnik do komentarza

Eye , Ty prowadzisz Lech , tak? To jak "gotowi" zawodnicy nie chca do Ciebie przychodzic?Ja podalem Ci liste "gotowych" i moim zdaniem b.dobrych zawodnikkow , za ktorych musialem zaplacic spore pieniadze i dac im duze pensje aby do mnie przyszli , wiec nie wiem jakim cudem u Ciebie jest to niemozliwe.

Odnośnik do komentarza

Na przykład żaden z tych których wymieniłeś. Przeważnie problemem są wymagania płacowe powyżej 150tys/tyg co jest dla mnie zbyt duzo. Ogolnie to chetnie przychodza tylko zawodnicy z Ameryki Pld i Afryki, z Europy to tylko juniorzy.

 

150 tsy tyg Euro czy zloty?Rozumiem ze zloty raczej , co i tak daje okolo 25-30 tys Ero tygodniowo , w sumie podobnie u mnie zarabiaja.

 

Jaki masz stan konta wogole?

Odnośnik do komentarza

Na transfery 140 mln zl, a na place 1,6 mln. Obecnie tylko paru zawodnikow zarabia okolo 50-90 tysiecy. Jeszcze mam zapasu okolo 500 tysiecy, ale poki co ciezko znalezc kogos wartego naprawde takich pieniedzy. Teraz wlasnie chcialem kupic nigeryjskiego obronce, zaoferowalem mu 110 tysiecy i sie zgodzil. Ostatecznie postanowil przejsc do jakiegos francuskiego klubu. W koncu co z tego ze wygralem wlasnie lige mistrzow i oferuje mu 10 tysiecy wiecej...

Odnośnik do komentarza

Szukam jeszcze jakiś informacji o sztabie szkoleniowym od fizjo po asystentów i trenerów. Mianowice jakie atrybuty są ważne na jakim stanowisku, jaki to ma wpływ na zespół.Może był już jakiś artykuł na ten temat? W ogóle interesuje mnie jakie ma znaczenie dobór szkoleniowców.

Co do trenerów, to wzór na maksymalną ilość gwiazdek wygląda tak:

Siła:

Kondycja >= 18

Aerobik:

Kondycja >= 18

Um. Bramkarskie:

Trening bramkarski >= 18

Taktyka:

Taktyka >= 18

Obrona:

Defensywa =18 i Taktyka >=18

Defensywa =19 i Taktyka >=14

Defensywa =20 i Taktyka >=10

Panowanie nad piłką:

Technika =18 i Mentalność >=18

Technika =19 i Mentalność >=14

Technika =20 i Mentalność >=10

Atak:

Ofensywa =18 Taktyka >=18

Ofensywa =19 Taktyka >=14

Ofensywa =20 Taktyka >=10

Strzały:

Technika =18 Ofensywa >=18

Technika =19 Ofensywa >=14

Technika =20 Ofensywa >=10

Stałe fragmenty:

Technika =17 Mentalność Ofensywa >=39

Technika =18 Mentalność Ofensywa >=36

Technika =19 Mentalność Ofensywa >=33

Technika =20 Mentalność Ofensywa >=30

 

Jeśli chodzi o asystenta, to zależy do czego Ci on potrzebny :) Jak do rozmów motywacyjnych to "motywowanie", ja cenię wiedzę taktyczną. Determinacja, dyscyplina, praca z juniorami - na te rzeczy też zawsze patrzę. Przy wyborze kogokolwiek wchodzę w jego informacje i jak widzę, że jest powiedzmy "pozbawiony ambicji" itp., to taki ktoś nie ma miejsca u mnie w klubie ;)

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem.

 

Ja mam kasy full.

 

Sprzedalem :

 

stilica za 3,7 mln Euro

Sidbe -taki obronca co pogral pare meczy u mnie - za 1,2 mln Euro

Tomic - lupilem go za 1mln Euro i w przerwie do Werderu za 4mln poszesl

+ kilka transferow ponizej 1mln Euro w tym sezonie

 

Zeszly sezon :

 

Krivets za 4,8 mln Euro do CSKA

Cesinha , obronca kupiony za 1 mln , sprzedany do Santos za 4mln Euro

Wolakiewicz za 1 mln Euro , choc to byl muj blad , bo moglem go juz za 3 mln Euro sprzedac ale olalem

+ pare transferow ponizej 1 mln Euro (min Murawski za 500 tys ect,)

 

Pierwszy sezon:

 

Tutaj lacznie sprzedalem 8 zawodnikow za laczna kwote 2,4 mln Euro

 

 

 

Do tego dochodza najwieszke premie za awans do grupy LM i wygrane w grupie i dalszy ciag.Za lige polska i puchar polski to wiecej wydaje na premie dla zawodnikow po ich zdobyciu , niz klub dostaje.

 

Js po tym wszystkih zapupach w 3 sezonie mam stan konta na poziomie 20 mln Euro.

 

Oczywiscie sen z oczy spedzaja mi raty jakie place za zawodnikow ale gdyby byla taka sytuacja ze by mi kasy zabraklo to zawsze moge kogos sprzedac , dla przykladu rudnevsa - 10 mln Euro i juz wszystko gra

 

Moja propozycja, moze pobawe sie podczas proponowania kontraktu graczom , suwakiem do transfert-budzzet na pensje , przesun na maxa na pensje i wtedy powinno byc ok.Ewentualnie spyta Cie podczas podpisywania kontraktu czy zmienic budzeta , tak abys na wejscie zawodnikowi i jego agentowi premie zaplacil.

Odnośnik do komentarza

@German

Co w tym niezrozumiałego skoro mam juz 8 sezon gry? ;P Na poczatku dostawalem wieksze baty niz teraz polskie kluby w rzeczywistosci ;)

Co do tych gotowych zawodnikow to dla mnie takich nie ma, reputacja nadal zbyt mala zeby chcieli przejsc chcociaz reputacje mam juz dosyc wysoka.

 

W poprzednich częściach nawet i 8 lat nie starczało. Sam prowadziłem około tyle klub z 2 ligi Albańskiej, i mój maks, to faza grupowa LE. A 11 lat Lechię, w tym samym zapisie, i również czułem że ćwierćfinały LE i LM to wysoki tory.

Odnośnik do komentarza

Szukam jeszcze jakiś informacji o sztabie szkoleniowym od fizjo po asystentów i trenerów. Mianowice jakie atrybuty są ważne na jakim stanowisku, jaki to ma wpływ na zespół.Może był już jakiś artykuł na ten temat? W ogóle interesuje mnie jakie ma znaczenie dobór szkoleniowców.

Co do trenerów, to wzór na maksymalną ilość gwiazdek wygląda tak:

Siła:

Kondycja >= 18

Aerobik:

Kondycja >= 18

Um. Bramkarskie:

Trening bramkarski >= 18

Taktyka:

Taktyka >= 18

Obrona:

Defensywa =18 i Taktyka >=18

Defensywa =19 i Taktyka >=14

Defensywa =20 i Taktyka >=10

Panowanie nad piłką:

Technika =18 i Mentalność >=18

Technika =19 i Mentalność >=14

Technika =20 i Mentalność >=10

Atak:

Ofensywa =18 Taktyka >=18

Ofensywa =19 Taktyka >=14

Ofensywa =20 Taktyka >=10

Strzały:

Technika =18 Ofensywa >=18

Technika =19 Ofensywa >=14

Technika =20 Ofensywa >=10

Stałe fragmenty:

Technika =17 Mentalność Ofensywa >=39

Technika =18 Mentalność Ofensywa >=36

Technika =19 Mentalność Ofensywa >=33

Technika =20 Mentalność Ofensywa >=30

 

 

 

To chyba na dwie wersje wstecz , gdzie nie byla po uwage brany poziom dyscypliny , motywowanie i determinacja , bo te dwie statystyki z kazdej , ktore podales to o kat pupy mozna rozbic :D

 

Dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Szukam jeszcze jakiś informacji o sztabie szkoleniowym od fizjo po asystentów i trenerów. Mianowice jakie atrybuty są ważne na jakim stanowisku, jaki to ma wpływ na zespół.Może był już jakiś artykuł na ten temat? W ogóle interesuje mnie jakie ma znaczenie dobór szkoleniowców.
Co do trenerów, to wzór na maksymalną ilość gwiazdek wygląda tak: Siła: Kondycja >= 18 Aerobik: Kondycja >= 18 Um. Bramkarskie: Trening bramkarski >= 18 Taktyka: Taktyka >= 18 Obrona: Defensywa =18 i Taktyka >=18 Defensywa =19 i Taktyka >=14 Defensywa =20 i Taktyka >=10 Panowanie nad piłką: Technika =18 i Mentalność >=18 Technika =19 i Mentalność >=14 Technika =20 i Mentalność >=10 Atak: Ofensywa =18 Taktyka >=18 Ofensywa =19 Taktyka >=14 Ofensywa =20 Taktyka >=10 Strzały: Technika =18 Ofensywa >=18 Technika =19 Ofensywa >=14 Technika =20 Ofensywa >=10 Stałe fragmenty: Technika =17 Mentalność Ofensywa >=39 Technika =18 Mentalność Ofensywa >=36 Technika =19 Mentalność Ofensywa >=33 Technika =20 Mentalność Ofensywa >=30 Jeśli chodzi o asystenta, to zależy do czego Ci on potrzebny :) Jak do rozmów motywacyjnych to "motywowanie", ja cenię wiedzę taktyczną. Determinacja, dyscyplina, praca z juniorami - na te rzeczy też zawsze patrzę. Przy wyborze kogokolwiek wchodzę w jego informacje i jak widzę, że jest powiedzmy "pozbawiony ambicji" itp., to taki ktoś nie ma miejsca u mnie w klubie ;)

 

Troszkę jaśniej jakbyś mógł, lub ktoś inny:)

Odnośnik do komentarza

mozna pliczek stworzyc aby wyswietlaly sie tak jak sobie zyczysz , z tym ze nie dokladnie wiem co i jak , tak sadze

 

Przegrałem w półfinale Le z Tuluza* ;/ u siebie 0-1 i na wyjeździe 1-1 trafili mi w ostatnich minutach bezpośrednio z wolnego ;/ podsumowując cud ze z grupy wyszedłem później jakoś gładko szlo Parma Fenerbahce Ajax Lecz z Francuzami zabrakło skuteczności i 5 podstawowych kopaczy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...