Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ok teraz ja mam problem, mam już dosyć przegranych 0-1, do tego u siebie ponieważ przeciwnicy otrzymali karnego , 4mecze tak przegrałem i to jedyne mecze przegrane ... zawsze na koniec jest napisane [Ktoś tam]-gdzie tu drużyna zwycięska => pokazała w meczu zęby ... dla informacji gram ostrożnie + indywidualnie tez mam krycie ostrożne .. ? specyfika ligi czy po prostu mam słabszych zawodników w co bym powątpiewał .. nie dane mi jest zasiąść na dłużej na fotelu lidera w BS z takich przyczyn ;/

 

do tego chciałbym zapytać czy u Was także przeciwnik po przerwie strzela szybko bramkę , tzn czy to się często zdarza ?

już 8pkt straty do lidera ;/ nie ciekawie

 

żeby z ostatnim przek-..przegrać <doh> oczywiście 1-0 ;/

Odnośnik do komentarza

A jakim Ty ustawieniem grasz, że Ci Aarab tyle bramek sypie:)?

 

P.S. F12 to najprostszy sposób na screeny. Jak nie wiesz, gdzie zapisuje, to sobie poszukaj, panie informatyk:P... :lolsign:

 

..z informatykiem żart oczywiście,ale ogólne pojęcie mam ;P

 

Taktyka:

 

 

 

oczywiście dopasowana indywiduaanie do każdego zawodnika i często gram też dwoma bocznymi wysuniętymi obrońcami i oczywiście ofensywa!! :D

 

Ok teraz ja mam problem, mam już dosyć przegranych 0-1, do tego u siebie ponieważ przeciwnicy otrzymali karnego , 4mecze tak przegrałem i to jedyne mecze przegrane ... zawsze na koniec jest napisane [Ktoś tam]-gdzie tu drużyna zwycięska => pokazała w meczu zęby ... dla informacji gram ostrożnie + indywidualnie tez mam krycie ostrożne .. ? specyfika ligi czy po prostu mam słabszych zawodników w co bym powątpiewał .. nie dane mi jest zasiąść na dłużej na fotelu lidera w BS z takich przyczyn ;/

 

do tego chciałbym zapytać czy u Was także przeciwnik po przerwie strzela szybko bramkę , tzn czy to się często zdarza ?

już 5pkt straty do lider ;/ nie ciekawie

 

To ja Ci powiem tak...ja gram zawsze odbiór agresywny i o dziwo rzadko robię karnego. Może spróbuj grać bardziej ofensywnie,a gdy prowadzisz zmieniaj na kontratak i zawsze jakąś brame dołożysz :)

Odnośnik do komentarza

 

Jakie masz ligi załadowane ?

 

Miałem Białoruś, Węgry..potem RPA :), a teraz tylko Brazylia. Bazę danych mam największą.

 

To nie ten sam poziom zawodników ;) co w T-M ..Polska 3liga to pikuś w porównaniu do ostatniej Angielskiej

 

Nie zaprzeczę, bo dopiero mam zamiar zacząć przygodę od najniższej ligi angielskiej i piąć się w górę. Gram w FMa od lat i zawsze ta taktyka się sprawdza z mniejszymi bądź większymi modyfikacjami. Gwarantuje ponad 100 bramek w polskiej eks. i bardzo solidną obronę. Zazwyczaj gram w nowego FMa Koroną potem jak mi się znudzi po 20 sezonach to Man Utd ;P ale teraz chyba zrobię wyjątek i zacznę podróż od najniższej angielskiej...ciekawe jak mi pójdzie :)

Odnośnik do komentarza

z tym ze z reputacja Kontynentalna bedziesz mial o wiele latwiej ;P , tez tak chcialem grac , osiagnac wszystko w Polsce,poprawic strukture ligi , gralem od 3Pol ligi rodzinnym" klubem , lecz gra zaczela mi szwankowac ;/ , tak jak pisalem nie wiem czy to przez +/- ligi czy przez dodatek z nizszymi Pol ligami

Odnośnik do komentarza

czemu jak sprowadzam 15/16/17 latkow i po paru latach wchodza do skladu to przy zglaszania do LM nie sa jako wychowankowie ?

ja mialem podobny motyw , sprowadzony grajek nawet nazwisko pamietam Zdenek Zbozinek :D gral od 15 roku zycia u mnie , w wieku 19 lat przyszla LM , przy jego nazwisku napisane bylo U-21 i ze nie musza byc zgloszeni do skladu ... nie zglosilem Zdenka i nie mogl grac w LM powod , niezgloszony do rozgrywek ... wiec cos jest nie tak z tym fantem

 

Ja piecze* te kontuzje z 5 napastników 5 kontuzji ... Nie mam żadnego treningu przecież to Amatorzy ... jak to u Was wygląda z kontuzjami jak się zaczną to nie ma ich końca ?

Odnośnik do komentarza

Parę postów wyżej pytałem o rozszyfrowywanie taktyki przez komputer. Ktoś mi doradził "kosmetyczne zmiany". Tu pojawia się moje pytanie - co oznaczają te "kosmetyczne zmiany"? Bo w poprzednich wersjach je wprowadzałem i nie przynosiły żadnego efektu. Żadnego! (pewnie słabym managerem) Nie chcę teraz zmieniać całej taktyki. Jest nawet ok, wygrywam nią sporo meczów.

W związku z tym - na czym polegają te "zmiany kosmetyczne"? Np., jak skrzydłowy ma zaznaczone "schodź do środka", to przestawić na "graj przy linii"? Co jeszcze mogę zmienić?

Proszę o pomoc,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

W 1 sezonie Wisłą odpadlem z ligi mistrzow w 1/4 dopiero a na koniec sezoinu reputacja ekstraklasy spadla o pol gwiazdki. mam polowe drugiego , awansowalem do 1/8 LM ale jak patrze moja reputacje w edytorze to mam ciagle tą samą prawie.okolo 6050 .przy poczatku gry byla tez jakos 6000.Wiecie co robic aby reputacje szly w gore?

ps.nic nie edytuje tylko chcialem sprawdzic jaka mam reputacje

Odnośnik do komentarza

czemu jak sprowadzam 15/16/17 latkow i po paru latach wchodza do skladu to przy zglaszania do LM nie sa jako wychowankowie ?

ja mialem podobny motyw , sprowadzony grajek nawet nazwisko pamietam Zdenek Zbozinek :D gral od 15 roku zycia u mnie , w wieku 19 lat przyszla LM , przy jego nazwisku napisane bylo U-21 i ze nie musza byc zgloszeni do skladu ... nie zglosilem Zdenka i nie mogl grac w LM powod , niezgloszony do rozgrywek ... wiec cos jest nie tak z tym fantem

 

Ja piecze* te kontuzje z 5 napastników 5 kontuzji ... Nie mam żadnego treningu przecież to Amatorzy ... jak to u Was wygląda z kontuzjami jak się zaczną to nie ma ich końca ?

 

Mam nawet jednego co jest u mnie od samego poczatku, wszedl do pierwszego skladu a nie jest jako wychowanek... to o co tu chodzi...

Odnośnik do komentarza

Jak moge dostać punkty do rankingu kloubow europejskich, skoro nie gram w europejskich pucharach ?

Uczestniczyłeś w 1krajowej lidze ? jeśli tak to pkt zdobyłeś

 

hehehe

 

to pojechali , duzo szczescia w losowaniu tez ;d

 

nie przypuszczałem ze taki zaszczyt i mnie spotka ;d

Odnośnik do komentarza

Jak moge dostać punkty do rankingu kloubow europejskich, skoro nie gram w europejskich pucharach ?

Uczestniczyłeś w 1krajowej lidze ? jeśli tak to pkt zdobyłeś

 

hehehe

 

to pojechali , duzo szczescia w losowaniu tez ;d

 

nie przypuszczałem ze taki zaszczyt i mnie spotka ;d

 

Awansowałem z Serie c do Serie b i wlasnie mi sie komunikat wyswietlil, ze awansowałem w rankingu o 20 miejsc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...