Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

a ja grając od premiery nie miałem ani jednego crasha.... i co? widzicie w tym tylko winę gry ... zobaczcie co się gryzie z czym a nie wieszasz psy na grę. U mnie jest wszystko ok, gram bez problemów, a to jedna i ta sama gra ...

Odnośnik do komentarza

a ja grając od premiery nie miałem ani jednego crasha.... i co? widzicie w tym tylko winę gry ... zobaczcie co się gryzie z czym a nie wieszasz psy na grę. U mnie jest wszystko ok, gram bez problemów, a to jedna i ta sama gra ...

 

Poczytaj forum si , duzo osob ma krasze po tym paczu inni nie maja :) U mnie na przyklad zniknely a na poprzednim paczu sie zdarzaly :D

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie sporo samobojow pada niestety :P Do tego dochodza mega rzuty rozne :D

 

też się zgadzam, potrafię wygrać 3:0 i wszystkie bramki strzelić z rożnych chociaż nie zmieniałem ustawień, wszystko mam tak jak było a wrzutki mieszane.

 

Co do crashów to w FMie 9 albo 10 miałem ogrom, bez przerwy, teraz od miesiąca gry w 12 nie miałem ani jednego. Nie wiem od czego to zależy.. :)

Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś zrobić logo Lechii Tomaszów ? :) W ogóle zauważyłem, że grając teraz w IV polskiej lidze, łatwiej jest sprowadzić lepszych graczy niż jak gram obecnie KP Piaseczno w III lidze, a mało tego - grają za friko :P Sprawdziłem na szybko, to mógłbym mieć lepszy skład na wstępie w IV lidze niż ten co mam teraz w III lidze grając drugi sezon :) Także byłby w stanie ktoś zrobić mi ten logos? :) I jak zrobić, żeby było "RKS Lechia Tomaszów Maz.", a nie "Lechia Tomaszów Maz." ? Pozdro :piwo:

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, ze taka głupia prośba, ale nie chce marnowac czasu na szukanie, mozecie dac linka kiedy pojawiaja sie newgeny ?

03.03(Mar) - Mexico

08.03(Mar) - Australia, Croatia, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, N. Ireland, Russia, Scotland, Switzerland, Turkey, Ukraine, Wales

13.03(Mar) - Austria, England

17.03(Mar) - Slovakia

18.03(Mar) - Belgium, Czech Republic, Denmark, Indonesia, Italy, Poland, Portugal

19.03(Mar) - Bulgaria, Romania, Slovenia

25.03(Mar) - Holland

28.03(Mar) - Serbia, Spain

02.04(Apr) - Argentina, India, South Africa

19.04(Apr) - Hong Kong, Uruguay

19.08(Aug) - Sweden

02.09(Sep) - Malaysia

14.09(Sep) - South Korea

19.09(Sep) - Chile

20.09(Sep) - Brazil, Ireland

23.09(Sep) - Iceland

25.09(Sep) - Finland

28.09(Sep) - Colombia, Singapore

08.10(Oct) - China, Norway

16.10(Oct) - Peru

02.11(Nov) - Belarus

Odnośnik do komentarza

Witam....mam pytanie i mam nadzieje ze ktos mi pomoze.....staram sie odpalic gre i pojawia mi sie komunikat ze steamu ze : w tej chwili gra jest niedostepna , sprobuj uruchomic pozniej......i tak od samego rana.....tak samo jest jak probuje uruchomic ja w trybie offline.....dzieje sie tak pierwszy raz...prosze o pomoc ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam....mam pytanie i mam nadzieje ze ktos mi pomoze.....staram sie odpalic gre i pojawia mi sie komunikat ze steamu ze : w tej chwili gra jest niedostepna , sprobuj uruchomic pozniej......i tak od samego rana.....tak samo jest jak probuje uruchomic ja w trybie offline.....dzieje sie tak pierwszy raz...prosze o pomoc ...pozdrawiam

Miałem tak ostatnio. U mnie powodem tego było to, że pobierała się aktualizacja.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, zeby było coś takiego jak gra bez kontuzji, nic mnie nie denerwuje tak bardzo jak kontuzja na 5 miesiecy, wolałbym juz przegrac 10 bramkami. Gram Perugia i daaawno sie tak nie na wkur.... Gość gra prawie rok, stosuje rotacje, trening spokojny, atrybuty leeekko rosną, doznaje kontuzji i juz po tygodniu atrybuty maja tendencje malejącą, ciekawi mnie jak bedzie wyglądał za te 5 miesiecy, atrybuty miedzy 5, a 10 ? Ja pier...

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, zeby było coś takiego jak gra bez kontuzji, nic mnie nie denerwuje tak bardzo jak kontuzja na 5 miesiecy, wolałbym juz przegrac 10 bramkami. Gram Perugia i daaawno sie tak nie na wkur.... Gość gra prawie rok, stosuje rotacje, trening spokojny, atrybuty leeekko rosną, doznaje kontuzji i juz po tygodniu atrybuty maja tendencje malejącą, ciekawi mnie jak bedzie wyglądał za te 5 miesiecy, atrybuty miedzy 5, a 10 ? Ja pier...

 

Samo życie. Patrz chociażby Villa. Zamiast narzekać, szykuj zastępstwo.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, zeby było coś takiego jak gra bez kontuzji, nic mnie nie denerwuje tak bardzo jak kontuzja na 5 miesiecy, wolałbym juz przegrac 10 bramkami. Gram Perugia i daaawno sie tak nie na wkur.... Gość gra prawie rok, stosuje rotacje, trening spokojny, atrybuty leeekko rosną, doznaje kontuzji i juz po tygodniu atrybuty maja tendencje malejącą, ciekawi mnie jak bedzie wyglądał za te 5 miesiecy, atrybuty miedzy 5, a 10 ? Ja pier...

 

Samo życie. Patrz chociażby Villa. Zamiast narzekać, szykuj zastępstwo.

 

Miałą być walka o Lige mistrzów, a niewiadomo czy bedzie w ogóle Liga Europejska, no, ale chyba faktycznie masz racje, zycie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie, czy po kilku sezonach gry w Polskiej lidze można zauważyć jakąś poprawę jeżeli chodzi o system szkolenia młodzieży itp? Dajmy na to, że w 2 sezonie zdobyłbym swoją Polonią ligę Europejską, czy to miałoby jakiś wpływ na to co będzie w przyszłych sezonach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...