Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

I PYTANIE: Gdzie jest opcja pojścia na urlop ? ;d Da się opuścić mecz ligowy (tak żeby asystent mnie zastąpił) ?

II PYTANIE: Ma ktoś jakiś skuteczny trening dla napastników ?

 

Odp. na I: W zakładkach jak rozwiniesz imię masz czynności tam jest urlop.

Odp. na II: Ja stosuje kalkulator treningowy i mam niezłe wyniki.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów

Mam pytanko czym FM 2012 mozna grać w trybie okienkowym?

Chodzi mi o to zby mozna było bez problemu poruszac się w grze i między czasie buszowac w necie.

Szukałem wszedzie i niestety nie udało mi się znaleść odpowiedniej opcji.

Jak co prosze o podpowiedzi :)

 

To chyba kolego nie szukałeś w ogóle, bo wystarczyło przeczytać FAQ znajdujący się w tym dziale. Ale po co, prawda?

 

Ludzie, zanim o coś zapytacie, sprawdźcie, czy nie jest to w FAQ oraz poszukajcie w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów

Mam pytanko czym FM 2012 mozna grać w trybie okienkowym?

Chodzi mi o to zby mozna było bez problemu poruszac się w grze i między czasie buszowac w necie.

Szukałem wszedzie i niestety nie udało mi się znaleść odpowiedniej opcji.

Jak co prosze o podpowiedzi :)

 

Robisz skrot od fma i wklejasz w elemencie docelowym -windowed -small_screen potem w grze ustawienia zmieniasz na gre w oknie i smiga :D

Odnośnik do komentarza

I PYTANIE: Gdzie jest opcja pojścia na urlop ? ;d Da się opuścić mecz ligowy (tak żeby asystent mnie zastąpił) ?

II PYTANIE: Ma ktoś jakiś skuteczny trening dla napastników ?

 

Odp. na I: W zakładkach jak rozwiniesz imię masz czynności tam jest urlop.

Odp. na II: Ja stosuje kalkulator treningowy i mam niezłe wyniki.

 

Co to jest ten kalkulator treningowy ? Bo jeszcze jestem zielony w tą grę :P

I gdzie to się znajduje ?

 

Mam jeszcze ogólne pytanie;

Czemu jak zgłaszam podanie o pracę do obojętnie której reprezentacji, piszą o mnie w mediach, że jestem zdesperowany w zmianie miejsca. Prowadzę Lechię Gdańsk i do tego mam z nimi sukcesy krajowe.

Co muszę zrobić by mnie w końcu przyjęła jakas Reprezentacja ???

Odnośnik do komentarza

No i niestety nastąpiła komercjalizacja FMRTE. Bez choćby 1EUR wsparcia, nie ma co się brać z używanie FMRTE. Jeszcze tylko czekać, aż FM SCOUT będzie trzeba dodatkowo opłacać. Jakby nie było kiedyś następuje taka chwila, że kończy się zabawa i przyjemność tworzenia a zaczyna się po prostu praca. Wtedy następnym krokiem jest chęć jakiegokolwiek wsparcia finansowego, choćby lekko wymuszonego. Nie ma się czemu dziwić.

Odnośnik do komentarza

I PYTANIE: Gdzie jest opcja pojścia na urlop ? ;d Da się opuścić mecz ligowy (tak żeby asystent mnie zastąpił) ?

II PYTANIE: Ma ktoś jakiś skuteczny trening dla napastników ?

 

Odp. na I: W zakładkach jak rozwiniesz imię masz czynności tam jest urlop.

Odp. na II: Ja stosuje kalkulator treningowy i mam niezłe wyniki.

 

Co to jest ten kalkulator treningowy ? Bo jeszcze jestem zielony w tą grę :P

I gdzie to się znajduje ?

 

Mam jeszcze ogólne pytanie;

Czemu jak zgłaszam podanie o pracę do obojętnie której reprezentacji, piszą o mnie w mediach, że jestem zdesperowany w zmianie miejsca. Prowadzę Lechię Gdańsk i do tego mam z nimi sukcesy krajowe.

Co muszę zrobić by mnie w końcu przyjęła jakas Reprezentacja ???

 

Pod tym linkiem znajdziesz kalkulator i opis w języku angielskim:

http://www.footballmanagerfanboys.net/discussion/topic/4287-new-version-4-pompey-dans-training-schedule-calculator/

 

Co prawda jest on pod FM 11 ale u mnie pod FM 12 też się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy macie z tymi "oknami", że jakieś linijki trzeba dopisywać do skrótu itp... U mnie żadnych problemów nie ma, włączacie FM'a ładujecie grę i dwa sposoby: alt+enter, albo wchodzicie w ustawienia, zakładka dźwięk i obraz i tam się ustawia grę w oknie. Jeśli te sposoby nie działają, to macie coś spieprzone u siebie, albo grafika, albo monitor, albo system.

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie czy przytrafilo sie cos podobnego komus z uzytkownikow pozniewaz gram FM12 ligi polska(ekstraklasa,1i2)chorwacka(1) rumunska(1) serbska(1) na duzej bazie danych zespol Wisla Krakow gralem dwa sezony wszystko bylo wporzadku w polowie drugiego sezonu stwierdzilem ze zmienie pozostale ligi i zamiast tych trzech dodalem brazylie francje i niemcy i dochodzi do ok.26-28 czerwiec 2013 wtedy dodaja sie nowe ligi a stare usuwaja i nagle przestaje byc managarem zespolu nie ma mnie w sztabie szkoleniowym itd w glownym oknie nic sie nie zmienia widok jest taki jak bym byl managerem klubu moge sobie wejsc wszedzie zobaczyc sklad itd ale jak chcialbym cokolwiek zrobic w klubie/druzynie nie mam dostepu po kilku cofaniach gry wlasnie postanowilem wylaczyc nowe ligi i zostawic tak jak bylo i dopiero wtedy nic sie nie dzialo czy to jest jakis blad czy ktos mial podobny problem czy poprostu jest to jednorazowy bug ? sorry za rozpisanie ale chcialem przedstawic wszystko w miare czytelny sposob pozdrawaiam

Odnośnik do komentarza

Jak działają podatki w grze? Bo mi totalnie zjadają zyski, kilkanaście mln $ w ostatnim sezonie, teraz już ponad 30. Najlepsze, że ostatnio miesięczny podatek wyniósł około 70% przychodu. Złodziejstwo normalnie ;] Tak ma być, czy to błąd?

Poza tym wzrost kosztów "Inne" o prawie 100% w porównaniu do poprzedniego sezonu- z czego to się bierze?

Wrócę ponownie do pytania, bo w kolejnym sezonie kompletnie rozwaliło mi to grę - nie ma sensu grać, gdy w 3 miesiące zapłaciłem 20mln $ podatków, nie wiem jak to działa i czemu są takie wysokie - czy w każdy kraju są inne? Czy jest to jakiś ustalony procent? Gram w Argentynie - czy ktoś także może tam gra i ma z tym problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...