Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chciałem też przypomnieć, że obaj na własne oczy widzieliśmy, że Bug istnieje. :>

Hahaha, to prawda :D Ale w niebie tez byłem, bo wiocha sąsiadująca z Piekłem nazywa się Niebo. Niestety nie mam dowodu na zdjęciu, ze tam byłem :/

Odnośnik do komentarza

W sumie na cholerę ta religia w szkołach tak w ogóle? Jak komuś zależy to niech kuria organizuje szkółkę niedzielną czy cokolwiek.

Ale wtedy kościół by musiał za to płacić, a tak to płacę za to ja, Ty itd. ;)

Co dzis za komplement uslyszalem. Szefowa powiedziala, ze jestem najbardziej pracowitym stazysta w historii wydzialu.

W końcu "niepozorny użytkownik", nie?! ;)

Odnośnik do komentarza

@Vami - nie wiem jak ty, ale ja powszechne, bezpłatne szkolnictwo uważam za jedno z większych osiągnięć naszych czasów. Ty może pochodzisz z bogatszych rodów, ale moi rodzice, a pewnie i ja zostalibyśmy półanalfabetami, bo jedyne co było by nam potrzebne to umieć się podpisać i liczyć do 20 :P

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem autorytetem w sprawie nauczania religii, bo uważam, że raczej powinna ona zniknąć ze szkół, świadectw, krzyże nie muszą wisieć, gdzie popadnie, itp.

 

W szkole mógłby za to, począwszy od gimnazjów, powstać przedmiot "filozofia i religiologia", którego moim zdaniem bardzo brakuje w systemie nauczania.

 

Nie miałbym nawet nic przeciwko, żeby uczyli go księża, kontrolowani przez dyrektora, kuratorium.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem autorytetem w sprawie nauczania religii, bo uważam, że raczej powinna ona zniknąć ze szkół, świadectw, krzyże nie muszą wisieć, gdzie popadnie, itp.

 

W szkole mógłby za to, począwszy od gimnazjów, powstać przedmiot "filozofia i religiologia", którego moim zdaniem bardzo brakuje w systemie nauczania.

 

Nie miałbym nawet nic przeciwko, żeby uczyli go księża, kontrolowani przez dyrektora, kuratorium.

No to jesteś u biskupa.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem autorytetem w sprawie nauczania religii, bo uważam, że raczej powinna ona zniknąć ze szkół, świadectw, krzyże nie muszą wisieć, gdzie popadnie, itp.

 

W szkole mógłby za to, począwszy od gimnazjów, powstać przedmiot "filozofia i religiologia", którego moim zdaniem bardzo brakuje w systemie nauczania.

 

Nie miałbym nawet nic przeciwko, żeby uczyli go księża, kontrolowani przez dyrektora, kuratorium.

co to jest religiologia i czym to sie rozni od religioznawstwa?

bez szydery, serio pytam - nie spotkalem sie z takim pojeciem wczesniej

Odnośnik do komentarza

 

Ja nie jestem autorytetem w sprawie nauczania religii, bo uważam, że raczej powinna ona zniknąć ze szkół, świadectw, krzyże nie muszą wisieć, gdzie popadnie, itp.

 

W szkole mógłby za to, począwszy od gimnazjów, powstać przedmiot "filozofia i religiologia", którego moim zdaniem bardzo brakuje w systemie nauczania.

 

Nie miałbym nawet nic przeciwko, żeby uczyli go księża, kontrolowani przez dyrektora, kuratorium.

co to jest religiologia i czym to sie rozni od religioznawstwa?

bez szydery, serio pytam - nie spotkalem sie z takim pojeciem wczesniej

 

 

Ja zamiennie stosuję, choć pewnie jacyś metodolodzy znaleźliby różnice :)

Przejdzie. Aczkolwiek wolałbym gdyby tego uczyła osoba spoza kościoła bo mam wątpliwości co do nauczycieli księży :P

 

 

Jeśli byliby odpowiednio wykształceni, to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...