Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

While Van Persie would clearly play a short-term backup role to Luis Suarez, Neymar and Lionel Messi at Barcelona, the club are also said to be scouting five Ajax prospects for the long-term in Riechedly Bazoer, Davy Klaassen, Jairo Riedewald, Anwar El Ghazi and Arkadiusz Milik.

 

Ze też nasza prasa nie podchwyciła, że "Milik jedno nogo w Barcelonie". A chodzi o tekst z ESPN, że scouci Barcelony pojechali do Stambułu oglądać RvP, ale możliwe, że młodzików z Amsterdamu też.

 

 

Zależy która. Ja widziałem wzmianki w polskich mediach.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem religia powinna być prowadzona w szkole, jako ostatnia lekcja, żeby nie tworzyć okienek.

No pewnie,ale pamiętaj,że w każdej szkole masz kilkanaście klas na które przypada przeważnie jeden katecheta,a religia jest 2h w tygodniu. Nie da się zrobić tak by wszyscy mieli na ostatniej. A byli tacy co tutaj jeszcze się oburzali,że tylko WFy powinny na ostatnich lekcjach być. :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

BTW - moje dziecko ma w planie zerówki dwie lekcje religii i jedną języka angielskiego. Szkoła jest państwowa, publiczna, nie zakonna, czy przykościelna.

 

I to jest jedna z najbardziej wkurwiających rzeczy w tym kraju. Tego się właśnie boję, że jak moje dziecko nie będzie chodziło to czarni będa szczuć na nie inne dzieci. W stylu "wasza koleżanka nie chodzi na religię, więc na pewno pójdzie do piekła". Wytrzaskam po mordzie jak takie coś będzie.

Odnośnik do komentarza

 

Moim zdaniem religia powinna być prowadzona w szkole, jako ostatnia lekcja, żeby nie tworzyć okienek.

No pewnie,ale pamiętaj,że w każdej szkole masz kilkanaście klas na które przypada przeważnie jeden katecheta,a religia jest 2h w tygodniu. Nie da się zrobić tak by wszyscy mieli na ostatniej. A byli tacy co tutaj jeszcze się oburzali,że tylko WFy powinny na ostatnich lekcjach być. :kekeke:

 

 

Pamiętam. Starczyłaby jedna godzina religii. Za to katecheta nie musi być jeden. Wszystko się da ;)

Odnośnik do komentarza

 

Foster był z tych liberałów od wolności do, a nie wolności od, czyli byl protoplastą socjalliberalizmu.

 

No ale był z liberałów, nie socjalistów.

 

Jego działania świadczą o tym, że był socjalistą. Jak na swojej dacii nakleję znaczek mercedesa, to nie oznacza, że jeżdżę merolem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...