Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Doświadczenia akademickie z księżami wykładowcami mam różne, raczej pozytywne, z kolei szkolne mniej. To nie musi być regułą, ale mam wrażenie, że mając bardziej podatne umysły do nauczania zwiększa się szansa na straszenie piekłem i inne niecelne metody nauczania ;)

 

No to już masz takie same uprzedzenia, jak katolicy, którzy panicznie boją się, że ich dziecko będzie nauczane przez homoseksualistę :P

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie że się mieści. Esencja wolnosci slowa jest obrazanie, jakkolwiek to brzmi. Granica sa realne grozby karalne. Jak powiesz np. libertarianie to kurwy i bym ich wystrzelal najlepiej, to spoko, ale jak powiesz Karpinski zginiesz jutro chuju, to juz mamy realna grozbe karalna. Taka roznica :)

Odnośnik do komentarza

jmk ale ja nie mówię co stanowi obecne prawo. Ja mówię jakie POWINNO być. Chyba że odnosisz się do tego, co napisałem do Gabe że możemy się pięknie różnić, bo mamy wolność słowa. Oczywiście to był skrót myślowy. Prawdziwej, niestety, nie mamy. Natomiast i tak jest lepiej niż w innych krajach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...