Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Argumenty niemodów oczywiście z kosmosu, jednak nie będę się tutaj rozwodził na temat tego, co napisałem - nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. W pomeczowych emocjach użyłem nie do końca fortunnego słowa, i tyle. Biorę +1 na klatę.

 

Ale!

 

Niech Vend uzasadnia zgodnie z prawdą a nie przestawia sobie słowa dowolnie i jeszcze udaje, niby nie widząc różnicy, że nie wie o co chodzi. Wszyscy dobrze rozumieją, że chodziło o tendencyjne uwypuklenie użycia słowa "czarnuch", bo "niemyty ogóras" na nikim nie robi większego wrażenia.

Odnośnik do komentarza

swego czasu pojawialo sie na CMF bardzo duzo bzdurnych raportow, dlatego ustalilismy, ze kazde bezmyslne uzycie opcji 'Raport' bedzie karane dwutygodniowym zakazem pisania

wczoraj Johniss zaraportowal post z Ostrzezen, w ktorym tlumaczylem sie z przydzielonego ostrzezenia za 'Policje...'; raport dotyczyl tego, ze napisalem 'Policję' zamiast 'policję' (wielka litera)

zasugerowalem mozliwy trolling ze strony autora raportu, ale nie chcialem sam podejmowac decyzji o przyznaniu ostrzezenia w delikatnej, co by nie mowic, sprawie, a potem wszystko potoczylo sie bardzo szybko (czy nie za szybko - nad tym dyskutujemy w MT)

sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy raport byl sluszny

W takim razie czemu Vend w uzasadnieniu napisał, że "Normalnie knebel trwałby 1 dzień, ale..".

To kiedy ustaliliście, że każde użycie(czyli normalnie) kończy się dwutygodniowym odpoczynkiem?

 

Pisanie np. nazwisk małą zamiast wielkiej kończyło się upomnieniem(przeważnie słownym), więc odwrotna sytuacja chyba może być rozpatrywana podobnie. Być może Johniss podszedł do sprawy zbyt drobiazgowo, ale raport sam w sobie nie nosi znamion trollingu. Jakby to było w innym temacie, pewnie napisałby to w poście, a że w "Ostrzeżeniach" nie można, to wybrał taki sposób na wskazanie błędu.

Pomijając już to, czy za "psy" powinien być warn.

Odnośnik do komentarza

To ja dołożę łyżkę dziegdziu w sprawie oczywistej.

 

przede wszystkim: można rozczytać "niemyty ogóras" i "czarnuch", widzisz różnice ?

Co tutaj można rozdzielać???

 

Kurde, jaki ogóras niemyty z tego czarnucha. Liczyłem, że sobie obejrzę karniaczki to musiał się obesrać :/

Czyli, że czarnuch jest niemytym ogórasem. Albo ja jestem głupi albo Smetek :co: Reszta postów to typowa nagonka lawinowa na Venda, czyli jeden dowali, to trzeba dostosować się do ogólnego linczu. W pełni zgadzam się z wypowiedzią Łaziii'ego. Lindros powinien wisieć o wiele dłużej niż Johniss.

 

p.s. przepraszam szanownych moderatorów za swoje trzy grosze.

Odnośnik do komentarza

A czy w ogole bedzie rozpatrywana sprawa nazwania innego uzytkownika lamusem (poza Marynia, na publiku) przez prominentnego czlonka MT? Przypominam, ze jest to recydywa (to nie pierwszy przypadek jego niekontrolowanego wybuchu agresji i powiedzenia kilku slow za duzo).

 

Raport w tej sprawie poszedl pare dni temu - uprzejmie dziekuje za brak kary za uzycie tej opcji. Johniss PDW!

Odnośnik do komentarza

Icon Qcza z tego co pamietam - szczerze mowiac to nie widze powodu zeby wlepiac za cos takiego ostrzezenia. Jeden niezbyt pochlebny wyraz (nie mowie, ze byl tam potrzebny) w sensownym poscie - biore poprawke na wybuchowosc Icona i fakt, ze niestety pomimo wielu prob nie wypleni sie z niego tego, ze musi po prostu komus pojechac... Sam zainteresowany (Qcz) nie raportowal tegoz postu - jak SZk lubie tak dobrze wiem, ze jego raporty w takich sprawach sa czysto upierdliwym raportowaniem kazdego wyrazu nacechowanego choc troche negatywnie.

 

Jednym slowem raportowanie kazdego wyrazu i czasem wrecz jawnie przypierdalanie sie przez SZk bedzie teraz zlewane juz nawet przeze mnie.

Odnośnik do komentarza

Icon Qcza z tego co pamietam - szczerze mowiac to nie widze powodu zeby wlepiac za cos takiego ostrzezenia. Jeden niezbyt pochlebny wyraz (nie mowie, ze byl tam potrzebny) w sensownym poscie - biore poprawke na wybuchowosc Icona i fakt, ze niestety pomimo wielu prob nie wypleni sie z niego tego, ze musi po prostu komus pojechac... Sam zainteresowany (Qcz) nie raportowal tegoz postu - jak SZk lubie tak dobrze wiem, ze jego raporty w takich sprawach sa czysto upierdliwym raportowaniem kazdego wyrazu nacechowanego choc troche negatywnie.

Ja zgłaszam, że jestem porywczy i czasem rzucę kurwą na innego użytkownika. Mimo usilnych prób nie wyplenię to ze swojego postępowania. Proszę to mieć na uwadze i mnie usprawiedliwiać przy każdej okazji i nie wlepiać mi ostrzeżeń.

 

Icon zachowuje się jak Michał Listkiewicz i sam Pan Bóg (przepraszam, ale tylko to mi się nasunęło). Po pierwsze mówi, że jest tylko jedna czarna owca (Łaziii), potem druga (Szczurek),a jak okazuje się, że jest całe stado, wtedy wyjeżdża z tłumaczeniem, że on tworzy idealny świat, a lamusy wypisują debilne posty i przeszkadzają mu w pracy. I na koniec łaskawie wyjaśnia wszystkim lamusom powody mulenia forum i znikania niektórych opcji. Wystarczyło napisać jeden post:

 

Szanowni userzy, pracuję nad optymalnym ustawieniem nowego skryptu, dlatego niektóre aplikacje są wyłączone, niektóre programy włączone i forum muli. Proszę o cierpliwość, to może potrwać kilka dni. Koniec.

Odnośnik do komentarza

przede wszystkim: można rozczytać "niemyty ogóras" i "czarnuch", widzisz różnice ?

Co tutaj można rozdzielać???

chodzi o argumentację, warn powinien być konsekwentnie wystawiony za obrazę na tle rasowym, a nie za jakieś gówno, które zostało dodatkowo i bezzasadnie podciągniete pod arugmentację, jeżeli tego nie widzisz to znaczy, że jesteś lamerem*

Odnośnik do komentarza

raporty w takich sprawach sa czysto upierdliwym raportowaniem kazdego wyrazu nacechowanego choc troche negatywnie.

 

Wobec tego bylbym wdzieczny za zrehabilitowanie mnie, tzn. przyznanie przez MT w temacie z ostrzezeniami, ze moj warn i zakaz pisania za nazwanie w raporcie (a wiec nie na publiku) pajacujacego w temacie o Legii jaha pajacem, byl niesluszny. Obejdzie sie bez rekompensaty za straty moralne i brak mozliwosci pisania, wystarczy mi przyznanie sie do bledu.

 

Klasa powialoby tez, gdyby Icon za swoje agresywne zachowanie wobec userow i epitetowanie przeprosil w stosownym temacie.

 

U Icona "kazdy wyraz nacechowany choc troche negatywnie" przechodzi bezkarnie, bo taki ma charakter, a u mnie konczy sie ostrzezeniem. Prosze o jakas konsekwenta wykladnie.

Odnośnik do komentarza

Lamer SZk Użytkownik SZk ma rację i w pełni się z nim zgadzam, chociaż na forum i tak, i tak odzywam się bardzo rzadko. Albo wszyscy są równi, albo otwarcie przyzwalamy niektórym na więcej. Jeśli zostanie jasno powiedziane, że ci "równiejsi" mają większe prawa, nie będę miał o to żadnych pretensji.

Nie chodzi o to, że są równiejsi, bo takich nie ma - zachowajcie trochę zdrowego rozsądku. W rzeczowym poście gdzie odpowiedziano na pytanie zadane przez użytkownika pojawiło się jedno słowo do którego można się było przyczepić. Nie zakładam, że Icon może teraz kurwić na wszystkich i wszystko szczególnie, że sam czasem nie byłem zbytnio zadowolony ze sposobu w jaki prowadzi on dyskusje... ale uważam, że chlopak się wyrobił i jeśli czasem się zdarzam u zagotować to nie jest to jakieś rażące łamanie regulaminu.

 

Jeśli chcecie sobie teraz dla zabawy porzucać mięsem i ponazywać innych lamerami tylko po to żeby się podrażnić z MT i uważacie, że macie taką nieodpartą potrzebę to proszę bardzo, droga wolna - świadczyć to będzie tylko i wyłącznie o Was i o tym jak przeczepiacie się do rzeczy o których można by rozmawiać normalnie i ze zrozumieniem...

 

Naprawdę musimy się przepychać jak dzieci, bo Icon powiedział o jedno słowo za dużo? Wiele razy niektórzy mówili dużo więcej niż powinni i jakoś żyjemy, potrafimy się dogadać i nikt nie został odstrzelony.

 

SZk: ja uważam, że Twój warn to było polowanie na czarownice, ale inną sprawą jest to, że wiesz, że Twoje prowokacje drażnią ludzi, a wymagasz od nasz stalowych nerwów. Ja takie mam - widać inni nie mają. A to czy Icon przeprosi czy nie jest jego prywatną sprawą.

 

W sprawie Johnissa Vend miał się z nim skontaktować na PW i wyjaśnić sprawę - czy to zrobił nie wiem i nie mogę zagwarantować, że to zrobi.

 

Wystarczyło napisać jeden post:

 

Szanowni userzy, pracuję nad optymalnym ustawieniem nowego skryptu, dlatego niektóre aplikacje są wyłączone, niektóre programy włączone i forum muli. Proszę o cierpliwość, to może potrwać kilka dni. Koniec.

Wystarczyło, też bym się cieszył gdyby ten post tak wygładał, naprawdę - teraz masz dwa wyjścia - przekonasz Icona żeby w 100% zmienił charakter, przestaniesz być tak straszliwie wyczulony, ale znajdziesz inne rozwiązanie.

 

Ja po prostu się do Icona przyzwyczaiłem i uważam, że jego wybuchowy charakter w stosunku do tego co robi, ile robi i tego jakim jest człowiekiem (bo ja go lubie, serio, mimo, że czasem na niego kurwie) jest naprawde rzeczą do zniesienia...

 

Jednym słowem jeśli ktoś naprawdę się meczy to może albo przekonać Icona żeby odszedł albo samemu odejść z forum albo przestać się przejmować pierdołami - bo naprawdę nawet u mnie w pracy ludzie są czasem mniej uprzejmi i mnie wrażliwi na przytyki niż my w stosunku do siebie tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...