Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

kompletnie nie rozumiem takiego działania

 

od teraz, gdy ktoś napisze: "jeden członków MT to gówno" pogrozicie mu paluszkiem, że jak nie edytuje posta to dostanie +1, a jak na to przystanie i z przyczyn technicznych nie będzie miał takiej możliwości zrobicie to za niego sami?

Odnośnik do komentarza

nie, bo przeprosiłeś za to, że nie zdałeś sobie sprawy z tego, że nie każdy może edytować posta - a o to mi w ogóle nie chodzi

 

jesteś sprawcą bardzo durnowatego precedensu - to tak jakby policjant z drogówki kazał złapanemu kierowcy cofnąć się i dany odcinek przejechać z dozwoloną prędkością

 

teoretycznie teraz każdy będzie się mógł na to powołać i powiedzieć: "ej, nie dawaj mi warna, tylko edytuj mojego posta!"

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy zauwazyles, na CMF nie ma jedolitego taryfikatora. Jeden moglby dac +1, ja wolałem ostrzec (tak jak koles z drogóewki ma prawo dac mandat, a moze upomnienie). I zalezy do tylko od jego widzimisie. Mi przy calej sytuacji z Vami ta sprawa wydała sie na tyle błaha, ze nie chcialem karac 3 userow prowadzacych badz co badz dosc merytoryczna dyskusje. Mozesz byc pewny, ze przy recydywie kazdy dostałby +1.

 

I nie zrobilem zadnego precedensu. Uznalem, ze taki sposob rozwiazania sprawy bedzie w tym momencie wystarzajacy. A ze Tobie siee to nie podoba (jakies uczulenie na Psora?), nic na to nie poradze. Dla niektórych gorsza kara jest warn, dla innych publiczne ostrzezenie.

 

Sprawa nie podlega dalszym dyskusjom, bo nie ma o co kruszyc kopii.

 

No chyba, ze na sile chcesz dazyc do wprowadzenia na CMF "taryfiklatora".

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy zauwazyles, na CMF nie ma jedolitego taryfikatora. Jeden moglby dac +1, ja wolałem ostrzec (tak jak koles z drogóewki ma prawo dac mandat, a moze upomnienie). I zalezy do tylko od jego widzimisie.
ale nie każe cofać mu się i jechać zgodnie z przepisami na danym odcinku - a Ty to zrobiłeś
I nie zrobilem zadnego precedensu.
owszem, zrobiłeś, każdy przecież może się na tę sytuację powołać, nieprawdaż?
Uznalem, ze taki sposob rozwiazania sprawy bedzie w tym momencie wystarzajacy. A ze Tobie siee to nie podoba (jakies uczulenie na Psora?), nic na to nie poradze. Dla niektórych gorsza kara jest warn, dla innych publiczne ostrzezenie.
przypomnę tylko, że każdy warn musi być widoczny dla wszystkich, jest od tego stosowny temat - ergo grożenie paluszkiem nie jest gorszą karą

Sprawa nie podlega dalszym dyskusjom, bo nie ma o co kruszyc kopii.

 

No chyba, ze na sile chcesz dazyc do wprowadzenia na CMF "taryfiklatora"

nie, chcę jasnych i przejrzystych reguł wg których każdy jest równy

no i odrobiny zdrowego rozsądku wśród członków MT

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy zauwazyles, na CMF nie ma jedolitego taryfikatora. Jeden moglby dac +1, ja wolałem ostrzec (tak jak koles z drogóewki ma prawo dac mandat, a moze upomnienie). I zalezy do tylko od jego widzimisie.
ale nie każe cofać mu się i jechać zgodnie z przepisami na danym odcinku - a Ty to zrobiłeś

Za co juz przeprosilem.

Czy wytlumaczenie, ze pisalem wtedy z komorki i taki sposob zalatwienia sprawy uznalem za najlepszty Cie usatysfakcjonuje? Jakbym pisal z kompa, to bym sam te posty wyedytowal.

Dla mnie EOT. Z reszta widze, ze tylko Ty masz z tym problem.

I nie, nie bedzie sie mogl powolac. Jeden admin uzna, ze dany wystepek zasluguje na +1, inny ze tylko ostrzezenie ustne. Nie bedziemy konsylium zwolywac nad kazda pierdola. Uzytkownicy zlamali regulamin i otrzymali pisemne publiczne ostrzezenie.

Odnośnik do komentarza
Czy wytlumaczenie, ze pisalem wtedy z komorki i taki sposob zalatwienia sprawy uznalem za najlepszty Cie usatysfakcjonuje? Jakbym pisal z kompa, to bym sam te posty wyedytowal.

rzeczywiście świetne usprawiedliwienie :lol: ;)

i dalej nie rozumiesz o co mi chodzi: policjant nie wsiada też za kierownicą i cofa się by przejechać odcinek poprawnie (zamiast kierowcy)

ujmę to tak: IMHO albo powinieneś dać +1, albo napisać boldem, że dalsza dyskusja powinna stać na poziomie wyższym od przekręcania tytułów gazet - tak jak to robili moderatorzy w wielu poprzednich przypadkach, edytowanie już napisanych postów to zamiatanie pod dywan

 

Dla mnie EOT. Z reszta widze, ze tylko Ty masz z tym problem.

lolz? to nie ja pisałem, że kończę dyskusję aby potem dalej ją prowadzić

btw "zresztą"

 

I nie, nie bedzie sie mogl powolac. Jeden admin uzna, ze dany wystepek zasluguje na +1, inny ze tylko ostrzezenie ustne. Nie bedziemy konsylium zwolywac nad kazda pierdola.

tak się robiło i tak powinno być robione dalej (o czym już wspominałem dwa akapity wyżej) - ale, olaboga, nie każcie edytować postów jednocześnie grożąc paluszkiem "bo jak nie to +1"

Odnośnik do komentarza

Yyyh nie, nie powiniem napisac, ze dyskusja powinna byc prowadzona na poziomie i nic nie robic z postami. Powiniem dac albo +1, albo wyedytowac posty i dac wyboldowana notke.

 

Czemu nie zrobiłem tego drugiego, wytłumaczyłem sie w dwujnasób. W sumie juz zaczynam szukac zeszytu w linie. Jak juz napisze te 500 razy to podesle Ci skana. Ciekawe ile razy w miedzyczasie do tego wrocisz.

 

Powtarzam po raz ostatni - nie miałem obowiazku dac +1 i nawet jakbys to Ty pisal, to bym nie dał.

I nie powiniem kazac userom edytowac postow.

Odnośnik do komentarza
Yyyh nie, nie powiniem napisac, ze dyskusja powinna byc prowadzona na poziomie i nic nie robic z postami. Powiniem dac albo +1, albo wyedytowac posty i dac wyboldowana notke.
ah, no tak, zapomniałem o tym, że mod może zostawić notkę przy edycji posta usera - ale w tej notce musi przecież zawrzeć co edytował i dlaczego :] a więc nie jest to zamiatanie pod dywan, każdy widzi co jest tolerowane a co nie

 

Czemu nie zrobiłem tego drugiego, wytłumaczyłem sie w dwujnasób. W sumie juz zaczynam szukac zeszytu w linie. Jak juz napisze te 500 razy to podesle Ci skana. Ciekawe ile razy w miedzyczasie do tego wrocisz.

nie, poczekam aż przyjedziesz do mnie i dasz mi "ostrzeżenie ustne" ;)

 

Powtarzam po raz ostatni - nie miałem obowiazku dac +1 i nawet jakbys to Ty pisal, to bym nie dał.

nie wiem komu to powtarzasz, bo dla mnie to jest jasne, przecież nigdzie nie pisałem, że MUSISZ im dać +1

 

ok, dla mnie sytuacja jest teraz jasna, EOT (i tak, dokładnie wiem co to znaczy i będę się do tego stosował :P)

Odnośnik do komentarza
Dla mnie EOT. Z reszta widze, ze tylko Ty masz z tym problem.

Nie tylko, ale mi juz sie nie chce jezyka strzepic, ze uznaniowe karanie (jednym +1 za piramidke, innym nic etc.) to idealny sposob na obnizenie autorytetu MT, majacego ostatnio i tak bardzo niski poziom zaufania spolecznego.

Odnośnik do komentarza

Zabawni jesteście :). Zaufanie społeczne, uhuhuhu. Na jakim procencie się obecnie utrzymuje,

bo w październiku wybory? A, sorry, to do parlamentu, a tu mamy TYLKO forum internetowe.

 

Tak, jakby ktoś jeszcze nie zauważył - to tylko internet :D.

Weźcie trochę zluzujcie i błagam - trochę dystansu do pewnych spraw. Naprawdę to wszystko jest tego warte? :)

Odnośnik do komentarza

Zabawni jesteście :). Zaufanie społeczne, uhuhuhu. Na jakim procencie się obecnie utrzymuje,

bo w październiku wybory? A, sorry, to do parlamentu, a tu mamy TYLKO forum internetowe.

 

Tak, jakby ktoś jeszcze nie zauważył - to tylko internet :D.

Weźcie trochę zluzujcie i błagam - trochę dystansu do pewnych spraw. Naprawdę to wszystko jest tego warte? :)

 

taka rada dla wszystkich walczacych o sluszna sprawe: wydrukowac to, co w cytacie, oprawic w ramke, powiesic nad lozkiem i czytac codziennie przed snem :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...