Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Czepiacie się o to, że jest osobny dział - wcześniej na bieżąco pojawiały się linki do serwisu i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Teraz, kiedy chcemy zorganizować wspólnie turniej, w którym NASI użytkownicy będą mogli coś wygrać za darmo stawia się nas na równi z targowiczanami. Jakie to jest chore...

 

Naprawdę żałuję, że chcieliśmy z Qczem zrobić dla Was coś sympatycznego, zorganizować coś, przy czym możecie się dobrze bawić, a przy okazji wygrać nagrodę.

 

Nie chcę tu robić wielkich wywodów, ale jestem mocno rozczarowany postawą niektórych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Czyli rezygnujemy z całego przedsięwzięcia, czy jeszcze będziemy to dyskutowac? Bo moja propozycja jest taka, że w dziale sportowym moglibyśmy zrobić podforum/przyklejony temat Forumowa liga pokerowa czy coś takiego. Chyba tam nikomu by nie przeszkadzał. Dopóki nie ma żadnych reklam itp. to chyba nie jest nic gorszącego? Ja też bardzo lubię to, że na forum nie ma reklam kontekstowych, adwordsow i innych dupereli, ale to że ktoś z PS chciałby w jakiś sposób objąć patronat nad naszym graniem to nie jest nic złego. Przecież nie musimy z tego robić żadnych poważnych rozgrywek, grajmy tak jak graliśmy, a że ktoś dorzuci dla zwycięzcy jakiś fant to chyba jeszcze fajniej. Nie rozumiem, czemu ktoś to traktuje jako rezygnację z jakichś zasad forum czy coś takiego. Jeśli ktoś chciałby sobie spróbować grać na pieniądze, to chyba i tak nie skłoni go do tego jakoś wyjątkowo parę nagród.

Chyba że temat już jest zamknięty w takim razie wypowiadam się za późno ;)

Odnośnik do komentarza

ano dokładnie..

Z ciekawości: można sprawdzić kto wywalił posta Szramka z tematu pokerowego w dziale sport z kodem zapisu do ligi? Złośliwiec jakiś?

prawdopodobnie zrobiłem to ja przez przypadek. Bije sie w piersi, ale mialem otwarte dwie zakladki i skasowalem nie z tej, z ktorej chciałem.

Odnośnik do komentarza
stawia się nas na równi z targowiczanami

Que? Co przez to rozumiesz? Czy ktos tak napisal?

 

Dobry wujek, ktory za pare relatywnie malo wartosciowych nagrod wykorzystuje powstala oddolnie spolecznosc do promowania swojej marki i uslug, dostaje od razu na wejsciu wlasny dzial, wkleja posta z filmikami, ktory promuje kanal firmy, z ktora wspolpracuje (podbija ogladalnosc) - nie dziwcie sie, ze budzi to mieszane uczucia, zwlaszcza ze pan sam reklamuje na Goldenline swoje uslugi tak:

 

Masz społeczność i chcesz przeprowadzić w niej kampanię mającą na celu przybliżenie Twojej marki użytkownikom? Chcesz wprowadzić swój produkt/firmę/markę w Social Media?

- Animacja i moderacja Internetu

 

Chlopak po prostu na tym zarabia (zapewne jestesmy/bylibysmy dla niego jedna z wielu spolecznosci, ktore wpisuje sobie w raport dla zleceniodawcy), kwestia tego, czy ktos chce/lubi byc wykorzystany jako jego zrodlo dochodu, czy nie.

Odnośnik do komentarza

No ale co z tego, że na tym zarabia? My nic nie tracimy, nic nie musimy, w zamian tylko zyskujemy, przy okazji pomagamy komuś zarobić: win-win. Naprawdę ciężko mi ten "problem" zrozumieć.

 

Jedyna kwestia to przeniesienia tematu do Sportu, bo do HP trochę nie pasował i tyle.

 

I piszesz, Szk, o jakimś wykorzystywaniu itd. No sorry, ale dla mnie, pomaganie komuś zarobić, w sytuacji gdy nic na tym nie tracę, a co więcej - zyskuję, jest jak najbardziej w porządku.

Odnośnik do komentarza

No właśnie głównie do tego ostatniego akapitu się odnosiłem - po prostu ja nie widzę tutaj żadnego wykorzystywania i nie rozumiem co może być złego w pomaganiu komuś zarobić, gdy sam nic na tym nie tracę, a co więcej zyskuję.

 

Ot, taka symbioza. Opisałem tę sytuację znajomemu - na forum, gdzie on pisuje, mieli podobną sytuację z inną grą, i kompletnie nie wzbudziło to żadnych kontrowersji, a co więcej spotkało się z ciepłym przyjęciem.

 

Jedynie kwestia przyklejenia tematu w HP do dyskusji, IMO to powinien być zwykły osobny temat w Sporcie, albo Grach Komputerowych, ewentualnie, po prostu ta wiadomość od Pana z PS, w formie zwykłego posta w temacie o pokerze.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ataki są też skierowane do mnie, ale chciałem zaznaczyć, że ja nie mam nic przeciwko temu, żeby PS fundował nagrody chłopakom za granie w pokera. Mnie razi tylko, że nagle stworzono aż całe podforum z tej okazji. Czemu nie było podforum o GPRO, nie było i nie ma o Football Game czy jak to się tam zwie (nawet Icon w to gra z tego co rozumiem), albo generalnie o każdej popularniejszej grze online, którą na tym forum uprawialiśmy?

Odnośnik do komentarza

A mi to osobiscie nie przeszkadza. Jak sie nie sprawdzi, skasujemy 1 kliknieciem (no moze dwoma) myszy. Forum jest dla nas, dla zabawy, dla przyjemnosci. Jesli ma to zintegrowac spolecznosc i dac sporo mile spedzonego czasu to w czym problem?

 

IMO podforum to dobra rzecz, jesli bedzie za duzo postow to temast bedzie nie do ogarniecia. Sami dla Trophy Managera musielismy zalozyc oddzielne zewnetrzne forum, bo robilo sie za ciasno. Z reszta na tamtym forum mamy juz ponad 10000 postow ;) Wyobrazcie to sobie w 1 temacie na CMF..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sama wypowiedź jest agresywna, ale nie napisałeś do marshalla "ty chuju". Nie użyłeś wobec niego tego wulgaryzmu.

Można się czepnąć pajaca, tylko czy jest to aż tak obraźliwe określenie?

"Na ch** się spinasz" przetłumaczyłbym jako "Po co się denerwujesz".

 

Jeszcze jedno. Czy określenie "ty chuju" jest rzeczywiście obraźliwe dla mężczyny? To tak jak nazwać faceta penisem, członkiem. Mamy penisy, więc o co się spinać? Ja potraktowałbym jako obraźliwe określenie "ty pizdo". Sugeruje ono, że facet jest kobietą, jestest zniewieściały i słaby. Z drugiej strony kobiety bywają agresywniejsze i inteligetniejsze od mężczyzn.

 

Nie, nie robie sobie pośmiechujek. Analizuję tylko.

Odnośnik do komentarza

Użytkownik wystosował wobec mnie określenie "jesteś chujem". Raport oczywiście poszedł, ale okazało się, że nic za tym nie idzie i został, rzekomo po dyskusji, zignorowany. Więc pytam się - czy można wyzywać się od "ch**ów" i jest to bezkarne?

 

Marynia, 21 maja. Przepraszam, ale nie chce mi się przekopywać przez tyle stron, by to odnaleźć.

Odnośnik do komentarza

Użytkownik wystosował wobec mnie określenie "jesteś chujem". Raport oczywiście poszedł, ale okazało się, że nic za tym nie idzie i został, rzekomo po dyskusji, zignorowany. Więc pytam się - czy można wyzywać się od "ch**ów" i jest to bezkarne?

 

Marynia, 21 maja. Przepraszam, ale nie chce mi się przekopywać przez tyle stron, by to odnaleźć.

 

Mam pytanie do Ciebie. Użyłeś wobec Lucasa następujacego określenia:

Pisałem na gg, parówo...

Z tego co wiem słowo "parówa" w slangu więziennym oznacza homoseksualistę. Zasłużyłeś na warna?

Z ciekawości pytam.

Odnośnik do komentarza

Jakby Lucas potraktował to jako obelgę i wysłał raport na mnie, to bym nie płakał z tego powodu i przyjął go. Ja poczułem się urażony tamtym stwierdzeniem i już wiem, że na ukaranie tej osoby, co powinno nastąpić natychmiastowo, się nie doczekam. Chcę tylko wiedzieć, czy można tak pisać już do każdego. Po prostu.

 

Cieszę się, że podałeś znaczenie słowa "parówa" w slangu więziennym. A, jeśli mogę wiedzieć, co to oznacza w slangu forumowym? Bo chyba jesteśmy na forum, a nie w więzieniu...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...