Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety imho strzał w stopę sobie robisz Henkel. Vami i Gabe mają rację, skoro ci się nie chce/nie masz czasu - kto inny powinien być modem

 

Innymi słowy traktowanie forum jako zabawy i rozrywki jest dla mnie i Vamiego, mod niestety jest od brudnej roboty.

Odnośnik do komentarza

Nie przyjmuję do wiadomości żadnych wniosków o odwołanie kogokolwiek. Henkel dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, ma pełne poparcie ze strony całego MT, a że niektórym użytkownikom się nudzi to ich problem, a nie nasz.

 

Ze swojej strony nie mam zamiaru w ogóle poruszać tematu Johnissa, bo ktoś kto przyznaje publicznie, że celowo trolluje, a później jeszcze ma pretensje o to, że oberwie warnem jest dla mnie niegodny poświęcenia mu choćby sekundy.

Odnośnik do komentarza

Mam sciemniac, ze kazdy z nas siedzi tu non-stop, kazdy poswieca caly swoj czas wolny i kazdy traktuje to forum priorytetowo jesli tylko jest sieci?

 

Prosze Was - tak moglbym mowic jak bylem w liceum, a nie teraz... Na tyle na ile moge staram sie ogarnac to co sie tu dzieje i wykonywac robote. Z drugiej strony jesli dyskutujemy o sprawie Johnissa i dzialamy - jest zle. Jesli bysmy tego nie zrobili to Johniss by pewnie postawil na nogi cale forum krzykiem, ze go olewamy.

Odnośnik do komentarza

Nie przyjmuję do wiadomości żadnych wniosków o odwołanie kogokolwiek. Henkel dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, ma pełne poparcie ze strony całego MT, a że niektórym użytkownikom się nudzi to ich problem, a nie nasz.

I widzisz, to chyba jest ten problem, że JAKAKOLWIEK próba zwrócenia na coś uwagę MT (np że coś źle zrobił) jest od razu traktowana jako trolling, nuda użytkowników lub prowokacja. Nie próbujesz (próbujecie?) nad tym się nawet pochylić tylko od razu leci tekst, że nic nie bedzie rozpatrywane. Bo nie.

Odnośnik do komentarza

No niestety imho strzał w stopę sobie robisz Henkel. Vami i Gabe mają rację, skoro ci się nie chce/nie masz czasu - kto inny powinien być modem

 

Innymi słowy traktowanie forum jako zabawy i rozrywki jest dla mnie i Vamiego, mod niestety jest od brudnej roboty.

o_O

 

No po prostu mistrzostwo. Z jednej strony MT jest nadgorliwy, kara za byle co, a tu się zaraz okaże, że najlepsze byłoby państwu, tfu, forum policyjne. Chyba faktycznie niektórzy nie do końca mają pojęcie o funkcji moda lub ja mam zgoła inne wyobrażenie. Czemu niby ja mam być od czarnej roboty, a Ty, Meler, masz się tu bawić? Tak samo współtworzymy to forum - tematami, postami, dyskusjami. Idąc do MT, nie przypominam sobie, aby Icon mi powiedział, że mam miesięcznie dać 10 ostrzeżeń, bo "to mój obowiązek".

 

I chyba nie do końca rozumiecie Heńka. Nie jest kwestią chcieć/nie chcieć, tylko kwestią, jaki ma sens grzebanie się dzień w dzień w jednym dziale, żeby szukać, czy czasem ktoś nie naruszył regulaminu (i dopiero wtedy byłaby burza, jak to MT na siłę szuka dziury w całym) - OK, trafiam na taki post, zgłaszam, wyciągam konsekwencje, ale podobnie jak Henkel nie wyobrażam sobie, żebym miał zaczynać dzień na forum od przeglądania kolejnych tematów, bo "jestem od czarnej roboty". Od tej "czarnej roboty" są też zwykli userzy - po to wymyślono funkcję raportu - przeszkadza Ci coś - zgłoś to, ale nie zrzucaj winy na modów, bo "im się nie chce".

 

Panowie, wynikła kolejna bezsensowna dyskusja, która radochę sprawi najwyżej Johnissowi, bo będzie mógł powiedzieć, że swoimi postami "zmienia bezmyślne działanie MT". Niech mi ktoś znajdzie posty Johnissa, które wniosły coś do jakiejkolwiek dyskusji. Sorry, sam sobie wybrał taką rolę na forum - jego sprawa, ale niech liczy się z konsekwencjami, a nie udaje pokrzywdzonego, bo nagle dziesięciu osobom nie spodoba się jego "żart".

Odnośnik do komentarza

I widzisz, to chyba jest ten problem, że JAKAKOLWIEK próba zwrócenia na coś uwagę MT (np że coś źle zrobił) jest od razu traktowana jako trolling, nuda użytkowników lub prowokacja. Nie próbujesz (próbujecie?) nad tym się nawet pochylić tylko od razu leci tekst, że nic nie bedzie rozpatrywane. Bo nie.

Ja nie widzę żadnego problemu. Problem widzi ta sama, wąska grupa użytkowników, nie jesteśmy tu od tego żeby komukolwiek robić dobrze, jesteśmy od tego żeby egzekwować regulamin. MT nie zrobił niczego źle. Jeżeli napastnik strzela na bramkę to rolą bramkarza jest obronić strzał. Szczytem głupoty byłyby pretensje ze strony zawodnika przeciwnej drużyny do bramkarza, że strzał obronił, a nie przepuści do własnej siatki.

 

Wiele razy było tu powtarzane, że użytkownicy, którzy już wcześniej byli karani są pod specjalnym nadzorem. Recydywy nie lubimy i zawsze karaliśmy recydywistów surowiej niż tych, którzy pierwszy raz dopuścili się przewinienia. Skoro więc ktoś sobie zapracował na taką opinię to niech nie ma pretensji, że każde jego słowo jest pod specjalnym nadzorem.

Odnośnik do komentarza

No niestety imho strzał w stopę sobie robisz Henkel. Vami i Gabe mają rację, skoro ci się nie chce/nie masz czasu - kto inny powinien być modem

 

Innymi słowy traktowanie forum jako zabawy i rozrywki jest dla mnie i Vamiego, mod niestety jest od brudnej roboty.

o_O

 

No po prostu mistrzostwo. Z jednej strony MT jest nadgorliwy, kara za byle co, a tu się zaraz okaże, że najlepsze byłoby państwu, tfu, forum policyjne. Chyba faktycznie niektórzy nie do końca mają pojęcie o funkcji moda lub ja mam zgoła inne wyobrażenie. Czemu niby ja mam być od czarnej roboty, a Ty, Meler, masz się tu bawić? Tak samo współtworzymy to forum - tematami, postami, dyskusjami. Idąc do MT, nie przypominam sobie, aby Icon mi powiedział, że mam miesięcznie dać 10 ostrzeżeń, bo "to mój obowiązek".

 

I chyba nie do końca rozumiecie Heńka. Nie jest kwestią chcieć/nie chcieć, tylko kwestią, jaki ma sens grzebanie się dzień w dzień w jednym dziale, żeby szukać, czy czasem ktoś nie naruszył regulaminu (i dopiero wtedy byłaby burza, jak to MT na siłę szuka dziury w całym) - OK, trafiam na taki post, zgłaszam, wyciągam konsekwencje, ale podobnie jak Henkel nie wyobrażam sobie, żebym miał zaczynać dzień na forum od przeglądania kolejnych tematów, bo "jestem od czarnej roboty". Od tej "czarnej roboty" są też zwykli userzy - po to wymyślono funkcję raportu - przeszkadza Ci coś - zgłoś to, ale nie zrzucaj winy na modów, bo "im się nie chce".

 

Panowie, wynikła kolejna bezsensowna dyskusja, która radochę sprawi najwyżej Johnissowi, bo będzie mógł powiedzieć, że swoimi postami "zmienia bezmyślne działanie MT". Niech mi ktoś znajdzie posty Johnissa, które wniosły coś do jakiejkolwiek dyskusji. Sorry, sam sobie wybrał taką rolę na forum - jego sprawa, ale niech liczy się z konsekwencjami, a nie udaje pokrzywdzonego, bo nagle dziesięciu osobom nie spodoba się jego "żart".

 

Totally missed the point. Nie jest moim celem mówienie nikomu, że ma traktować forum jak swoją pracę bo jest modem o czarnej roboty. Ale jak mi mod pisze w służbowym, że on w zasadzie ma to w dupie jak tu się dzieje bo to tylko dla niego zabawa i se szczeli raz warna tu raz tam, ale nie będzie się zarzynał żeby np. komuś wyjaśnić (już pomijając że na tym forum chyba żaden obecny mod nie moduje, tylko każdy się bawi w policjanta z ostrzeżeniami zamiast pistoletu) to chyba jest w złym guście. Po to jest tych kilkunastu ludzi wyższą rangą wybranych właśnie, żeby pilnować porządku, moderować (słowo klucz) a nie pisać w służbowym, że mają to tak naprawde gdzieś czy robią dobrze czy źle, czy przeczytają raport czy nie, bo przeca to tylko zabawa.

 

Może i tak jest, ale pisanie tego explicite przez moda to ewidentny samobój...

Odnośnik do komentarza

I widzisz, to chyba jest ten problem, że JAKAKOLWIEK próba zwrócenia na coś uwagę MT (np że coś źle zrobił) jest od razu traktowana jako trolling, nuda użytkowników lub prowokacja. Nie próbujesz (próbujecie?) nad tym się nawet pochylić tylko od razu leci tekst, że nic nie bedzie rozpatrywane. Bo nie.

Ja nie widzę żadnego problemu. Problem widzi ta sama, wąska grupa użytkowników, nie jesteśmy tu od tego żeby komukolwiek robić dobrze, jesteśmy od tego żeby egzekwować regulamin. MT nie zrobił niczego źle. Jeżeli napastnik strzela na bramkę to rolą bramkarza jest obronić strzał. Szczytem głupoty byłyby pretensje ze strony zawodnika przeciwnej drużyny do bramkarza, że strzał obronił, a nie przepuści do własnej siatki.

 

Wiele razy było tu powtarzane, że użytkownicy, którzy już wcześniej byli karani są pod specjalnym nadzorem. Recydywy nie lubimy i zawsze karaliśmy recydywistów surowiej niż tych, którzy pierwszy raz dopuścili się przewinienia. Skoro więc ktoś sobie zapracował na taką opinię to niech nie ma pretensji, że każde jego słowo jest pod specjalnym nadzorem.

Być moze tej waskiej grupie na forum zwyczajnie zależy i chce, żeby było lepiej. Oczywiscie nie możemy operować skrajnościami, tzn wywracać nagle wszystko do góry nogami. Ale nawet jeśli jakaś mała grupa zwraca na coś uwagęi sprawa ta powtarza się, to może jednak warto to przedyskutować na górze. Padają tutaj ostre słowa, czasem faktycznie ktoś trolluje, ale chyba są posty, które są serio i próbują na coś zwrócić uwagę. Post Henkla nie był zbyt fortunny, bo co TAKICH przemyśleń raczej nie powinien opisywać. Bo funkcja w MT to chyba nie jest wyłącznie przywilej, ale też ma się jakieś konkretne zadania.
Odnośnik do komentarza

Tofu - ale ja doskonale zdaje sobie sprawe z zadan... i nigdy obecnosci w MT nie traktowalem jako przywileju - bo niby jakie ja mam profity z tego, ze spadaja na mnie obowiazki za ktore moge jedynie otrzymac uscisk dloni Icona i ewentualnie pochwaly userow (choc jak widac te sa rzadkie)?

 

Uwierz spokojniejsze zycie czlowiek ma nie bedac modem.

 

Nigdzie nie napisalem, ze mam to w dupie - potworze sie - nie jestem w stanie fizycznie ogarnac calego forum i robic sobie rano "prasowki". Reaguje na to co zostanie mi zgloszone, reaguje na to co zauwaze. Inna sprawa, ze tak jak Perez napisal wasz punkt widzenia zalezy od fazy ksiezyca - z jednej strony chcecie miec luz i posty o macy w temacie z prezentami, z drugiej chcecie pochylania sie nad kazdym postem i moderowania dyskusji na poziomie elementarnym.

Odnośnik do komentarza

(...) nie jesteśmy tu od tego żeby komukolwiek robić dobrze, jesteśmy od tego żeby egzekwować regulamin (...)

 

Wiesz co mi to przypomina? Jakiś zapomniany posterunek na krańcu świata, gdzie nadal obowiązuje rozkaz strzelania do każdego, kto wystawi głowę ponad okop, nawet mimo tego, że wojna dawno minęła - w końcu rozkaz to rozkaz.

 

W momencie, kiedy w dziale inne pojawiają się dziennie posty w może 10 tematach, może warto by rozważyć rozładowanie broni i stosowanie albo lżejszych środków, albo nawet liberalizacja owego regulaminu, choćby po to, żeby to forum na powrót rozruszać? :>

Odnośnik do komentarza

W momencie, kiedy w dziale inne pojawiają się dziennie posty w może 10 tematach, może warto by rozważyć rozładowanie broni i stosowanie albo lżejszych środków, albo nawet liberalizacja owego regulaminu, choćby po to, żeby to forum na powrót rozruszać? :>

I naprawde uwazasz, ze posty w stylu jaki prezentuje Johniss rozruszaja to forum? Bo jesli tak to mi witki opadaja... Rozrusznie rozruszaniem, ale takie rozruszanie jakie niektorzy tu proponuja to raczej to raczej przypomina robienie z forum Faktu albo Pudelka i przyzwolenie na pisanie bredni, bo ludnosc sie przy tym dobrze bawi...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem. Wiem natomiast, że strzelanie do każdego, kto odstaje, tego nie zrobi.

To juz jest temat na zupelnie inna dyskusje - dyskusje ktora sie tu zreszta juz pojawiala - o zaangazowaniu ludzi w to forum, o poziomie jaki prezentuja, o tym, ze kiedys to bylo inaczej. Owszem bylo, ale jak dla mnie tak jak bylo juz nie bedzie... Czasy sie zmieniaja. Natomiast wpisy na forum w stylu jaki ostatnio prezentowal Bebok czy tez Johniss to dla mnie totalna pomylka. To jest gadanie w stylu Bolca i mowienie, ze nasze chlopaki maja za malo luzu - taki luz jaki tu niektorzy prezentuja i mowia, ze sa zabawni to dla mnie pukanie w dno od spodu.

Odnośnik do komentarza

Wpisz sobie Heniu w wyszukiwarce na CM Forum "Wybiórcza" i zaznacz, żeby pokazywało jako posty, to zobaczysz :) Przy okazji nie pamiętam, żeby kiedykolwiek za to karano, więc dlatego zapytałem, bo wiem, że za przekręcanie nazwy Legii karę złapać można.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...