Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gabe i Szczurek mieli rację. Duński to jest jakiś kosmos. To brzmi jak skrzyżowanie francuskiego i indiańskich modłów.

Trzeba bylo ogladac Gang Olesena za mlodu, to bys wczesniej wiedzial ;)

 

Ale dla mnie imo nidernadzki to jest szczyt kosmosu - polaczenie Niemieckiego i kastrowanego kota.

Kiedyś wklejałem, że Milan i Arsenal spadły, a Lazio było w Serie C. Otóż Parma wita Serie...D.

Nie ma juz Serie C - jest Lega Pro ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Będe musiał samemu się nauczyc programowania statystyczego w języku R. Przyda mi się na przyszłośc moze :-k

Ooo, będziesz przeklinał niejednokrotnie :D

 

znasz? Bo dla mnie to narazie kosmos, czytam tutoriale i mało z tego rozumiem, a wiem że do magisterki mi będzie potrzebna regresja wielokrotna na ogromnej ilości danych (2x52 y + do każdego y, po około 40x objaśniajacych). Podobno R do tego najlepszy jest.

Oczywiscie staty jako takiej nie miałem za duzo na gegorafii.

 

knime.org

Odnośnik do komentarza

 

R to super inwestycja, przewiduje się, że same Stany Zjednoczone będą potrzebowały ok. 100 000 data scientistów w IT przez następne 5-10 lat. Jeszcze Hadoopa się nauczysz i będzie spoko. :keke:

To prawda, możliwości są potężne.

 

indeed, big data to chyba najbardziej przyszlosciowy kierunek w IT teraz

Odnośnik do komentarza

Hawk, skoro U-locka kupiłeś to mniemam, że kupiłeś rower, który wziąłeś?

Byłem się nim dzisiaj przejechać (tym czarnym), trochę mi geometria ramy nie pasuje + miał już rekinie płetwy na korbie (zuzyte ząbki), więc chyba jednak odpuszczę. Co do tego zielonego to dopytałem o wiek, sprzęt ma 7-12 lat, to raczej kwestia czasu, aż się rozyspie, musiałbym w niego pewnie tyle władować, że lepiej mi kupić nówkę. Lipa wchuj z tymi używkami, nic prawie nie ma, a jak jest, to sobie liczą za 10 letni sprzęt grube miliony.

 

Chyba jednak będę nówkę brał, nie wiem tylko czy między tym a tym jest jakaś różnica...?

 

http://www.infinitibike.com.pl/pl/p/SPARTACUS-CROSS-3.0/199

http://rowerykands.pl/rowery/104-kands-cross-line-men-28-model-2015.html

 

albo może warto przyoszczędzić i coś takiego?

http://allegro.pl/rower-28-cross-kands-stv-alu-mistrz-predkosci-2015-i5503176520.html

 

głupieje już, najchujowiej, że z przyoszczędzenia lipa

 

Tak w skali od 1 do 6 jak dobry?

 

Sportowy świrze, w aptece dostanie się dobrze przyswajalne witaminy, wapno, żelazo? Ewentualnie miałbyś jakieś typy?

 

Pewnie dostaniesz, jeżeli chodzi o minerały to wszystko z nazwą chelat dobrze się przyswaja, no tylko jak w aptece to będzie droższe od pinindzy, dodatkowo jak chcesz suplementować wapń to musisz też mieć odpwiednio witaminy d, k i magnezu, inaczej zwyczajnie się nie przyswoi. Ogólnie za dużo wapnia może zrobić problemy z magnezem, to z tym trzeba uważać. Witaminy dobrze, by miały jak najprostrzy skład, plusze itepe mają mase substancji całkowicie zbędnych, które drażnią układ pokarmowy. Generalnie jak nie jesteś pewny co dokładnie chcesz suplementować możesz pomyśleć nad jakimiś kompleksami minerałów i witamin.

Odnośnik do komentarza

Witamina C - cytryny, porzeczki, jagody i wiele owoców,

Witamina D - duuużo słońca ;)

Żelazo - szpinak, mięcho, podroby, najwięcej chyba wołowina

Wapno - mleko, nabiał (?)


SZU odbierz tel albo wejdź na fejsia, bo interes jest :D

Odnośnik do komentarza

Ja Ci proponuje dołożyć jeszcze troszkę i wziąć to: http://allegro.pl/remiro-viper-cross-line-full-alivio-men-nex-2015-i5477239676.htmlosprzęt znacznie lepszy, od Maestro czy Integrala różni się głównie amorem (w NVXach masz możliwość blokowania amora w czasie jazdy, w NEXach nie można blokować pod obciążeniem, więc tylko przy zejściu z roweru), klamkomanetkami (Acera zamiast Alivio) i piastami Joytech (chyba te same, które były w starszych Maestro). Sam myślałem by go brać, ale dołożyłem jednak do Integrala. Zresztą to prawdopodobnie prawie identyczny rower jak ten co Ci ukradli. ;]

Odnośnik do komentarza

No tylko sęk w tym, że ja chcę odkładać a nie dokładać, co by sie nie kupowało zawsze jest ta sama śpiewka "no weź dołuż to trochę, warto". Dupa, zawsze pod prąd, potrzebuję wydać jak najmniej, nie szukałem używanego roweru dlatego, że jestem amatorem siedzenia na czymś, na czym ktoś już siedział ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...