Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To Twój problem, misiaczku :)

a jak w Twojej okolicy zaroi się od ćpunów i alkoholików przez co zdecydowanie spadnie wartość Twojej nieruchomości to już się liczy jako atak na Twoją wolność czy jeszcze nie?

 

Nie. To Twój problem i ryzyko, że w takiej kupiłeś. dostałeś od mamy.

 

Fixed.

Odnośnik do komentarza

mnie to wali, fajnie tez bym chciał tak :D

 

chyba bardizej chodzi o to całe pierdolenie o etatyzmie i wolności bez potrzeby dorobienia się samemu :)

 

bo nie sztuką jest żyć i być wolnym majac zaplecze finansowe po prostu zawód syn :D


baaa wtedy można sobie pozwolić nawet na wyrzucenie schabowego z duraleksu do kosza i jedzenie przepiróczych jaj z delikatnym aromatem rozmarynu duszonych z poledwicą srantatate...z buta kurwa z buta

Odnośnik do komentarza

Pawoj, byłem na plaży, spotkałem Cię, coś tam swirowales i prawie mnie utopiles, walnąłem Ci sierpa i Twoi kolesie chcieli mnie lac, same koksy, ale powiedziałeś, ze za odwagę, ze Cię uderzyłem mi darujecie i poszedłem :D

Odnośnik do komentarza

Hurr durr, Messi się odwrócił i nie patrzył na karnego xD Ale rzadziak!

Wyszedł tu jak gość na jakimś fochu i obrażony na cały świat. Nie tylko niski wzrost, ale również mały człowiek? :keke:

 

Nie tak powinien się zachowywać kapitan w tak ważnym momencie. No i ta seria meczów bez gola "z gry", najlepszy piłkarz w historii :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Hurr durr, Messi się odwrócił i nie patrzył na karnego xD Ale rzadziak!

Wyszedł tu jak gość na jakimś fochu i obrażony na cały świat. Nie tylko niski wzrost, ale również mały człowiek? :keke:

 

Nie tak powinien się zachowywać kapitan w tak ważnym momencie. No i ta seria meczów bez gola "z gry", najlepszy piłkarz w historii :kekeke:

 

chuj tam, ze z w co drugim meczu CA dostawal MVP, a w meczu z Paragwajem zaliczyl hattrick z asyst (i mial udzial przy pozostalych golach) - przeciez on jest cienki, a do tego sie szprycuje! najlepszy pilkarz musi strzelac bardzo duzo goli! najlepiej z karnych albo na pustaka!!!111oneonejeden

Odnośnik do komentarza

Feno nie zawiódł :wub:.

 

Z Paragwajem zagrał kapitalnie, fakt. No ale czy w tegorocznym finale CA lub zeszłorocznym MŚ coś wybitnego pokazał? Był po prostu jednym z wielu, to nie jest ten "zupełnie inny poziom". Stano i wielu kibiców Barcelony hejtują Martino czy Higuaina (momentami słusznie, zwłaszcza jeśli o tego drugiego chodzi), a w Messim nic złego nie widzą. Już nawet nie chodzi o postawę na boisku, bo słabszy mecz może się każdemu zdarzyć, nawet temu najlepszemu w historii :roll:, ale o postawę jako kapitana, lidera. Serio patrząc na tę fotkę twierdzisz, że wszystko jest ok? Moim zdaniem prawdziwy przywódca tak się zachowywać nie może, powinien być od początku do końca z zespołem, motywować ich, a nie opuszczać łeb i stać obok kolegów z drużyny. To po prostu słabe.

 

Chociaż Smigler zauważył, że ten post to jednag lekkie prowo było.

Odnośnik do komentarza

Co do Stana to w czasie kampanii miał kilka mocnych i ciekawych wpisów. Nie zawsze się z nim zgadzałem, bo trochę za bardzo propisowski, ale szczerze mówiąc to wolę jego teksty o polityce niż piłce nożnej, a to ponoć dziennikarz sportowy :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...