Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W Biedrze fajne akcesoria - podstawka pod lapka za 2 dyszki, przetwornica prądu za 6 dyszek, pompka elektryczna za 2 dyszki, a poza tym to soki, o które ostatnio tu pytałem po 1,70 zł :P

 

Są czy będą?

 

 

Kup mi też.

Odnośnik do komentarza

 

 

W Biedrze fajne akcesoria - podstawka pod lapka za 2 dyszki, przetwornica prądu za 6 dyszek, pompka elektryczna za 2 dyszki, a poza tym to soki, o które ostatnio tu pytałem po 1,70 zł :P

 

Są czy będą?

 

 

Kup mi też.

 

 

Kupiłbym może, ale Cię wiecznie w biurze nie ma ;P

Odnośnik do komentarza

A Grand chodzi w sklepach po ~4 zł AFAIR. Rozumiem, że Lidl kupuje to piwo prosto z tanków i rękami własnych pracowników (którym dodatkowo za to nie płaci, bo w ramach obowiązków) butelkuje i rozwozi po Polsce, żeby osiągnąć taką cenę? :> ;)

 

Ale żarty na bok, to naprawdę cena dumpingowa :-k


BTW - wg strony Ambera ekstrakt się zgadza (koźlak też)

Odnośnik do komentarza

A jest jeszcze Dostojny i Lager - wychodzi na to, że to odpowiednio Johannes i Złote Lwy, cena obu to 2,29 - czyli znów około złotówki taniej niż Ambery w okolicy


Albo Amber zaliczyl jakiegos fakapa i sprzedal trefne piwo pod cudza marka bez marzy ;)

 

Patrz wyżej, ktoś musiał walić gruchę do wszystkich dostępnych zbiorników ;)

Odnośnik do komentarza

 

W Biedrze fajne akcesoria - podstawka pod lapka za 2 dyszki, przetwornica prądu za 6 dyszek, pompka elektryczna za 2 dyszki, a poza tym to soki, o które ostatnio tu pytałem po 1,70 zł :P

 

Są czy będą?

 

 

 

Są od wczoraj.

Odnośnik do komentarza

 

 

W Biedrze fajne akcesoria - podstawka pod lapka za 2 dyszki, przetwornica prądu za 6 dyszek, pompka elektryczna za 2 dyszki, a poza tym to soki, o które ostatnio tu pytałem po 1,70 zł :P

 

Są czy będą?

 

 

 

Są od wczoraj.

 

 

Thx :)

Odnośnik do komentarza

No i teraz czlowiek ma wybor - kupic porter 0,5l z Ambera - naprawdę dobry - za 2,79, czy wspierac polski kraft i kupic porter z Widawy za 12 zl za 0,33 ;)

 

Jeden Grand u mnie leżakuje. Póki co 1,5 miesiąca po terminie. Leżakuje też parę butelek Smoky Joe i Miss Big Foot.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...