Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

gdzie grasz Reaper? ja już pół roku się przymierzam, żeby pójść i spróbować pograć

 

Pulek, wszędzie :) Grałem już w Blue City, na Targówku Squash City, DeSki przy Czerniakowskiej, Squashyński na Woli i jeszcze SuperLinia na Woli, ale nie polecam, bo sufit jest nisko :| Daj znać jakbyś chciał się ustawić, ja dość intensywne gram z kumplem (środy i czwartki), ale można by urwać jakąś niedzielę, czy we wtorek :)

 

 

no to już, daje znać, mogę się ustawić w każdy dzień w zasadzie. na razie testowo, żeby zobaczył co i jak :) bo nigdy nie grałem.

 

 

No dobra, ja do końca tego tygodnia jestem wyjęty z życia, to pogadajmy w poniedziałek, może się uda na wtoreczek umówić :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Reaperze, spuść z kręgosłupa bo jesteś lepszy niż ja i FYM razem wzięci :)

Nie porównuj siebie do FYM-a, on ma IQ sporo wyższe od kebaba w przeciwieństwie do Ciebie :)

pekam ze śmiechu. I tak jesteś trzy razy tępszy, jak sam zresztą napisałeś, o! :D

 

I nie porównuję, a dodaję, ekspercie z Bożej łaski :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

gdzie grasz Reaper? ja już pół roku się przymierzam, żeby pójść i spróbować pograć

 

Pulek, wszędzie :) Grałem już w Blue City, na Targówku Squash City, DeSki przy Czerniakowskiej, Squashyński na Woli i jeszcze SuperLinia na Woli, ale nie polecam, bo sufit jest nisko :| Daj znać jakbyś chciał się ustawić, ja dość intensywne gram z kumplem (środy i czwartki), ale można by urwać jakąś niedzielę, czy we wtorek :)

 

 

no to już, daje znać, mogę się ustawić w każdy dzień w zasadzie. na razie testowo, żeby zobaczył co i jak :) bo nigdy nie grałem.

 

 

No dobra, ja do końca tego tygodnia jestem wyjęty z życia, to pogadajmy w poniedziałek, może się uda na wtoreczek umówić :)

 

 

akurat wtorek może być ciężko ;) no ale bądźmy w kontakcie.

 

@me_who, cały facebook o tym wie :) więc może to dobry powód by go założyć? :>

Odnośnik do komentarza

 

Reaperze, spuść z kręgosłupa bo jesteś lepszy niż ja i FYM razem wzięci :)

 

Nie porównuj siebie do FYM-a, on ma IQ sporo wyższe od kebaba w przeciwieństwie do Ciebie :)

 

Nie zapominaj o jednym - Stefan ma dywan na ścianie, to wiele zmienia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...